Tak dla Pokoju! Nie dla wojny!

Opublikowano: 02.05.2024 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1863

W dniu 1 maja 2024 roku w Warszawie odbył się Marsz Pokoju zorganizowany przez komitet wyborczy Głos Silnej Polski.

Z całego kraju zjechali sympatycy i działacze z wielu organizacji działających na rzecz szeroko rozumianego pokoju. Pod hasłem przewodnim „To nie nasza wojna” marsz przeszedł od Krzyża Traugutta do Pomnika Małego Powstańca.

Wśród wielu przemawiających był m.in. dr Leszek Sykulski z partii Bezpieczna Polska, Krzysztof Tołwiński z Partii Front, Andrzej Poneta z Watahy Głosu Obywatelskiego, Romuald Starosielec z Ruchu Naprawy Polski i Zbigniew Kaźmierczuk z Polskiego Ruchu Lewicowego. Obecni byli mieszkający w Polsce Palestyńczycy.

Podczas płomiennych przemówień poruszano najważniejsze problem, które w obecnym czasie zagrażają naszemu krajowi. Głównym tematem, który zdominował wszystkie przemowy, był temat nieingerowania w wojnę na Ukrainie.

Wszyscy zebrani na Marszu Pokoju długimi owacjami wyrażali swoją aprobatę dla kierunku politycznego, który wyznacza koalicja komitetu wyborczego Głos Silnej Polski.

Autorstwo: Bartosz Kaczmarek
Źródło: MyslPolska.info


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Dobroca 02.05.2024 19:11

    Poneta jest dla mnie stracony. Szukała u niego kiedyś pomocy zrozpaczona licealistka, którą słudzy reżimu zwane ciałem pedagogicznym spacyfikowały szkolnym przymusem kagańcowym. Poneta ustami jakiegoś zaprzyjaźnionego prawnika nawijał jej na uszy o jakimś Pileckim, który kto wie, czy nie kolejnym po Piłsudskim polskim Bogiem miał być. Jednym słowem: okrętnie spławili polskie, mądre dziewczę, w meritum nie zajmując żadnego stanowiska. A wystarczyło rzec: „dziecko, zrzucaj te okowy, oddychaj powietrzem, jak cię natura stworzyła”. Co niestety, Ponecie przez gardło nie przeszło.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.