Przedwyborcze fikołki ludzi systemu są po to, by nic się nie zmieniło

Opublikowano: 03.02.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 712

Autorstwo: Maciej Maciak
Źródło: YouTube.com

10

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 03.02.2023 15:10

    No tak Mentzen – kiedyś go poważałem ale teraz mu kompletnie odwaliło… Jak można takie kłamstwa wciskać że jedynie konfederacja była przeciw podatkowi od zbiórek – jak z protokołów sejmowych wynika że byli ZA… może ktoś wyjaśnić co się dzieje z konfederacją? Jak to możliwe że im tak kompletnie odwala… Braun co czasem coś sensownego powiedział – wywleka choinkę, tłucze bąbki w jakimś urzędzie i zapycha miejski kosz na śmiecie… taaaak to napewno polepszy mój los…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.