Owce i wilki w owczej skórze

Opublikowano: 26.10.2009 | Kategorie: Zdrowie

Liczba wyświetleń: 288

Wczoraj w moim forum w dyskusji o aspartamie padło zdanie: „Ale idiotyczną cywilizację wysmażyła sobie ta opętana w swojej głupocie ludzkość”.

Otóż moi drodzy, protestuję! To nie ludzkość stworzyła tę idiotyczną cywilizację.

Ludzkość nie jest opętana przez chciwość, ludzkość nie ma potrzeby niszczenia środowiska naturalnego ani nie jest żądna krwi. Owszem, są takie jednostki, ale czasem się zastanawiam, czy one aby na pewno należą do „ludzkości”. Zastanawiam się nad tym, ponieważ jednostki te robią wrażenie istot nie z tego świata.

Tymi dziwnymi stworzeniami są psychopaci. Stanowią oni niewielki procent społeczeństwa, ale to właśnie oni nami rządzą. O psychopatach pisałam w tym blogu nie raz i nie dwa i pewnie będę pisać jeszcze nie raz, ponieważ jest to problem, o którym nie można i nie wolno zapomnieć. Niewiedza i nieświadomość ich istnienia oraz ich poczynań mogą być śmiertelnie groźne dla każdego z nas. My, normalni ludzie, nie zdajemy sobie sprawy z tego, że obok nas żyją ludzie, którzy wyglądają tak samo jak my, jednak ich sposób myślenia i działania są tak radykalnie odmienne od naszych, że wprost nie potrafimy uwierzyć, że ktoś może być zdolny do takich pomysłów i czynów. Nam się to w głowach nie mieści, więc najczęściej po prostu w to nie wierzymy. I niestety, budzimy się z przysłowiową ręką w nocniku, tylko że wtedy zwykle jest już za późno, żeby zrobić cokolwiek, ponieważ już wpadliśmy w pułapkę bez wyjścia.

Psychopaci myślą zupełnie inaczej niż reszta ludzkości i są żądni władzy za wszelką cenę. Do celu dążą po trupach i przed niczym się nie cofną. Normalni ludzie nawet nie podejrzewają, co rodzi się w umysłach psychopatów i dlatego są bezbronni i czują się zaskoczeni, kiedy dojdzie do tragedii. Psychopaci zabezpieczają się przed zdemaskowaniem tworząc mit „teorii spiskowych” i umiejętnie sterując wyśmiewaniem każdej próby zdemaskowania ich poczynań. Każdy, kto ośmieli się zwrócić uwagę społeczeństwa na zagrożenia wynikające z działań psychopatów zostaje wyśmiany i nazwany paranoikiem, którego chory umysł skaża otoczenie lęgnącymi się w nim bezpodstawnymi lękami. To ludziom do reszty zamyka oczy i umysły i dzięki temu psychopaci mogą działać bezkarnie.

Pomstowanie na głupotę ludzkości jest typową zagrywką psychopatów i wielu ludzi daje się na to nabrać, nieświadomie przyjmując ich sposób rozumowania. Psychopata robi krzywdę ofierze, po czym całą winę zwala na nią, a siebie przedstawia jako ofiarę. On ją zgwałcił, bo ona tego chciała, bo każda kobieta marzy o tym, żeby ją gwałcono, a teraz udaje, że płacze. On zabił, ale nie chciał, lecz musiał, bo został sprowokowany przez ofiarę.

II wojna światowa to też przecież dzieło ludzkości, prawda? Ale chyba przyznacie, że ci, którzy walczyli i masowo ginęli na jej frontach nie byli autorami i stwórcami idei faszyzmu. To nie oni budowali obozy koncentracyjne i nie oni gazowali słabych, chorych i dzieci. Nie oni, ale wielu uparcie twierdzi, że ludzkość jest dzika, krwiożercza i prymitywna, bo wciąż prowadzi wojny. Nasi genialni generałowie, a za nimi sprzedajne media powtarzają, że musimy bombardować Afganistan, bo jeśli tego nie zrobimy, to będziemy mieli zamachy terrorystyczne i nasze miasta nie będą bezpieczne. A czy ktokolwiek widział jakiegoś Afgańczyka z bombami w którymkolwiek z naszych miast? Nikt! Jeśli chcesz wiedzieć, po czym poznać psychopatę, to Ci powiem – po takim właśnie gadaniu i bezpodstawnym straszeniu rzekomym terrorem i terrorystami. Psychopaci mają swoje brudne interesy w państwach, które okupują, ale sami swoich rąk nie brudzą, oni do tej roboty mają nas. I tu przyznaję – ludzkość jest bezgranicznie wprost głupia. Nie zła, lecz głupia i bezmyślna, jak stado baranów.

Nasza ufność i chrześcijańska pokora są o niebo groźniejsze od naszej rzekomej agresywności i mogą doprowadzić do wyginięcia naszego gatunku. Gdybyśmy rzeczywiście byli agresywni, to już dawno bylibyśmy wolni i sami rządzilibyśmy na naszej planecie. Ale niestety, nie jesteśmy agresywni, lecz pokorni i bezwolni. I dlatego już jesteśmy niewolnikami ciężko pracującymi dla dobra pasożytów, które na nas żerują i które już wkrótce mogą stać się jedynymi właścicielami niemal bezludnej planety.

Psychopaci bezkarnie trują niczego nieświadomych konsumentów, bo konsumenci są głęboko przekonani, że powołane do tego instytucje czuwają nad ich zdrowiem i bezpieczeństwem. To błąd!!! A nawet gorzej – karygodna i niewybaczalna głupota, grożąca nie tylko śmiercią lub kalectwem, ale wręcz zagładą całego gatunku ludzkiego. Psychopaci wykorzystują fakt, że żaden normalny człowiek nie jest w stanie uwierzyć, że takie instytucje jak FDA zamiast bronić ludzi przed trucicielami, do czego zostały powołane i co nawet przez jakiś czas robiły, mogą brać w łapę od Donalda Rumsfelda i zatwierdzać wyjątkowo niebezpieczne trucizny jako „środki dietetyczne” i zdrowe słodziki dodawane do leków oraz odżywek dla niemowląt i dorosłych. Obecnie aspartam jest sypany do prawie wszystkich produktów spożywczych, dostępnych na rynku: do serów żółtych, śledzi, majonezów, ketchupów, a nawet zdrowotnych („dietetycznych”) płatków zbożowych i suszonych owoców. Co więcej, psychopaci zdecydowanie dążą do zlikwidowania obowiązku informowania na etykietach o składzie wyrobów spożywczych – jak myślicie, dlaczego?

Czy to przypadek, że aspartam został w tak bezczelny sposób przepchnięty przez procedury prawne i przez bezwstydne naukowe prostytutki mimo protestów wysoko postawionych osób i prawdziwych naukowców? Bynajmniej! Aspartam jest wprost idealną trucizną. Zanim zabije robi dziury w mózgu i ogłupia, dzięki czemu ofiary nie są zdolne zrozumieć, co się z nimi dzieje. Czy ktoś z uszkodzonym mózgiem jest w stanie odkryć, że jest ofiarą spisku? Kiedy i tak bezwolni i pokojowi z natury swojej ludzie pojedzą sobie aspartamu staną się jeszcze bardziej bezwolni, a nawet wręcz totalnie zidiociali, a wtedy psychopaci nie napotkają na najmniejszy nawet opór przy osiąganiu swoich celów.

Nie wierzcie, że jakiekolwiek ziemskie instytucje zostały powołane po to, żeby was chronić i dbać o Wasze dobro. To jest największa, zbrodnicza ściema, jaką stworzyli psychopaci, ale o tym napiszę w następnym odcinku (bo większość nie lubi długich tekstów).

A tymczasem sami poszukajcie sobie informacji na temat aspartamu i rtęci w szczepionkach, ale pamiętajcie, że psychopaci nie cofną się przed żadnym, nawet najgorszym draństwem, żeby osiągnąć swój cel. Posuną się do przekupstwa, bezczelnego fałszowania wyników badań rzekomo naukowych, a nawet bezwzględnego niszczenia każdej opozycji i każdego opozycjonisty. Nie wierzcie więc bezkrytycznie w to, co przyjęto jako oficjalnie obowiązującą wykładnię i szukajcie niestrudzenie dalej. I przede wszystkim myślcie samodzielnie i nie przyjmujcie niczego na wiarę. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. W takim razie zastanówcie się – jaki interes mają wrogowie aspartamu i rtęci, którzy żądają usunięcia ich z żywności i szczepionek? Czy oni na tym zarabiają wielkie pieniądze? Oczywiście, że nie! Nie zarabiają na tym ani grosza, a nawet walcząc ze skorumpowanym trucicielstwem ryzykują koniec swojej kariery. Przeciwna strona odwrotnie: może zarobić na tym miliardy. Kto więc ma interes w tym, żeby kłamać? Myślcie kochani, myślcie, od myślenia goją się dziury w mózgu, ponieważ nawet w przypadku zniszczenia tkanki mózgowej dzięki myśleniu tworzą się nowe połączenia neuronowe, a one są w stanie zrekompensować szkody poczynione przez neurotoksyny, a nawet uszkodzenia mechaniczne i wylewy.

Autor: Maria Sobolewska
Źródło: Jestem za, a nawet przeciw

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Fenix
Gość
Fenix

Ograniczyć bogacenie się ; całych elit , polityków , wojskowych, prezesów i purpratów bakierów ,tak by zostawić im 3 srednie krajowe , do przezycia i po krzyku ,!Ikazdy płaci podatki po równo ! Ograniczenie bogacenie się i cały problem rozwiązany ! Uwierzecie Jawnośc we wszystkim, nikt nikogo nie będzie okradał , oszukiwał czy truł aspatanem czy rtęcią , bo nie będzie po co !Wyczyścić banki z długów i brudnych pieniędzy , Wywalić prezesów banków , likwidacja korporacji . Zmianić banki na obsługę elektroniczną, pordukcja robotów by wykonywały za nas całą cięzka i zmudną pracę . Zmienić religie zbawicielskie ,na wszystkich zbawionych!, to ukruci bogacenie się i przewodnctwo tych” nietykalnych ” a trzymającyc nas w śwaidomości średniowiecza . Postawić na gospodarkę rynkową i. Zmienić pojęcie pracy jako obowiązku ,4 godziny dla przyjemności . By żyć uczyć się rozwijać swoje talenty i cieszyć się zyciem ; długo wiecznym !

Fenix
Gość
Fenix

Wazna sprawa spis bogactw naturalnych na ziemi i równy podział tego gdzie i komu i ile potrzeba . Wyzbycie się własności ziemi , i bogactw naturalnych globalne . Jedynie dzerzawa ziemi . Dlaczego stawiamy na ubóstwo dziedziczone pokoleniowo Tzn .ktoś był właścicielem ziemi 100 lat temu i zostaje dalej czy to sprawiedliwe ?,To trzeba zmienić ! A przez ten czas przybyło 3 pokolenia które zostają z niczym; to jest cały szkopuł ubóstwa . Bo własnie to prowadzi do wydzielenia się elit które ” panują ‘” nad nami niezmienie choćby to było najbadziej mordercze czy samobojcze panowanie ,psychopatów czy idiotów prowadzące do wyniszczenia globu “towarzystwa “B”. Zastój gospodarczy i bogacenie się nielicznych , korporacje są tym przeklenstwem czasów nam obecnych . Czas na zmiany !

Velevit
Gość
Velevit

Ech, nie tylko władza zatruwa życie na tej planecie, robi to prawie każdy gdy tylko widzi możliwość zarobienia mamony, lub jej zaoszczędzenia. Wszyscy jesteśmy psychopatami bo daliśmy się przekonać do założenia jakoby w życiu chodziło o pieniądze i rzeczy które można za nie kupić, nawet jeżeli ludzie nie przyznają się do tego, rzucają frazesami o bogu, miłości, lojalności, szczerości itd. to zwykle wygadują tak bo to jest trendy heh :) Chwile później można o tych samych osób usłyszeć jak to fajnie byłoby wygrać miliona w totka, albo mieć możliwość by go ukraść, albo zostać przyjaciółką Paris Hilton hehe, żałosne, tępe ludki : /

elviz
Gość
elviz

Dość ciekawy artykuł (mimo 100x powtórzonego słowa “psychopaci”) Mario – nie każdy zły człowiek to psychopata i nie każdy psychopata to zły człowiek. Jak na mój gust za bardzo uogólniasz.
Powinnaś też napisać choćby jakiekolwiek podstawowe informacje o psychopatii. Kim jest psychopata i czym różni się od normalnego człowieka. Ja wiem, ale wielu czytelników WM nie wie, a sam temat wydaje mi się ciekawy.