Nowa fala przemocy seksualnej ze strony imigrantów

Opublikowano: 04.07.2016 | Kategorie: Prawo, Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 338

Po festiwalu muzycznym w szwedzkim Karlstad na policję zgłoszono 36 przypadków molestowania seksualnego ze strony nieletnich uchodźców.

W większości zgłoszeń kobiety informowały o próbach całowania bez wyrażenia przez nie zgody lub innych agresywnych zachowaniach o charakterze seksualnym. Do większości incydentów doszło w pobliżu sceny, gdzie gromadziło się najwięcej widzów. Najmłodsza ofiara miała 12 lat.

Pierwszego dnia festiwalu wpłynęło 12 zgłoszeń, następnie ich liczba wzrosła do 36.

“Ważne, że mówimy o tym i zwracamy uwagę na napaści. Myślę, że więcej dziewczyn i kobiet ośmiela się zgłaszać takie ataki. Być może wcześniej nie zdecydowałyby się na to” – powiedział rzecznik lokalnej policji Hans Lippens.

Większość napastników to migranci. “Mowa jest o kilku grupach młodych uchodźców po 7-8 osób, które otaczają dziewczyny i zaczepiają je” – powiedział przedstawiciel lokalnych organów ścigania Per-Arne Eriksson.

Rzecznik policji zaznaczył, że w większości przypadków napaści dokonali pozbawieni nadzoru rodziców niepełnoletni. Wielu z nich mieszka w internatach.

W noc sylwestrową w Niemczech policja otrzymała setki zgłoszeń od kobiet w Kolonii i w innych miastach, które padły ofiarą molestowania seksualnego ze strony imigrantów. Po tych wydarzeniach odnotowano przypadki ataków na wychodźców z krajów muzułmańskich w całych Niemczech, a także masowe protesty i zamieszki.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
belfanior
Użytkownik
belfanior

…Chcialbym widziec probe takiego zachowania w Rosji na koncercie…:)

agama
Użytkownik

a lewactwo i merkel dalej robią z UE siedlisko gwałtów, pedofilii i terroryzmu