Niezwykła przemiana ludzi po bliskim kontakcie z UFO

Opublikowano: 13.08.2019 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 470

Bliskie spotkanie III stopnia z UFO (CE-III) jest dla nich najważniejszych wydarzeniem w życiu. Oni już wiedzą, że wszechświat jest wypełniony światami o wiele bardziej zaawansowanymi niż Ziemia – zmienia im się spojrzenie na to, co dzieje się na Ziemi. O zmianach ludzi po spotkaniu z UFO był jeden z wykładów na spotkaniu amerykańskiej organizacji MUFON.

Powiedzieć, że bliskie spotkanie z UFO wywraca świat do góry nogami to jak nic nie powiedzieć… Uczestnicy CE-III zaczynają nagle widzieć absurd świata, który ich otacza. Nic o tym nie mówią kościelni hierarchowie? A może nawet o tym nie mają zielonego pojęcia? Milczą naukowcy i tzw. medialne autorytety, nic nie piszą o tym w gazetach i nie mówią w telewizji.

A on czy ona przecież byli na pokładzie statku, widzieli obce istoty, które nie są ludźmi i które np. porozumiewały się za pomocą telepatii bez używania słów, posiadają technologię którą my na Ziemi osiągniemy za tysiące jeśli nie za miliony lat… To się naprawdę uczestnikom CE-III z UFO nie mieści w głowie, że na taki temat może być taka cisza. A to i tak jest dopiero początek.

Podczas kongresu największej na świecie organizacji ufologicznej MUFON został zaprezentowany bardzo ciekawy wykład na temat zmian, jakie następują w ludziach, którzy mieli ogromne szczęście przeżyć Bliskie Spotkanie Trzeciego Stopnia z UFO. Okazuje się, że te przemiany są czymś stałym w tym zjawisku i są takie same wszędzie, gdzie doszło do CE III – na wszystkich kontynentach.

Wymienimy kilka najważniejszych punktów z tego wykładu. Ich prawdziwość jest poza dyskusją, gdyż możemy obserwować podobne przemiany u polskich uczestników CE-III z UFO (podamy jeden przykład na koniec, ale takie przykłady można mnożyć).

Uczestnicy CE-III z UFO mają po spotkaniu z Obcymi nie tylko inne spojrzenie na świat, ale zyskują cechy uznawane przez ludzkość za „pozazmysłowe”.

Oto kilka z tez wymienionych podczas wykładu.

1. Uczestnicy CE-III uważają to wydarzenie za najważniejsze w życiu.

2. Starają się trzymać swoje przeżycie w tajemnicy obawiając się reakcji otoczenia.

3. Zmienia się ich stosunek do religii, tracą zaufanie do Kościoła, który na ten temat milczy, co odczytują jako niewiedzę. Zaczynają interesować się rozwojem duchowym.

4. Uczestnicy CE-III zaczynają bardzo interesować się ekologią choć wcześniej nie wykazywali nią najmniejszego zainteresowania. Postrzegają planetę Ziemia jako całość – dom, w którym mieszka ludzka cywilizacja.

5. Zyskują cechy postrzegania pozazmysłowego jak prorocze sny, umiejętność telepatii i jasnowidzenia. Tłumaczy się to tym, że samo przebywanie w bezpośredniej bliskości obcych istot obdarzonych potężną mocą umysłów i egzystujących na wyższej wibracji sprawia, że ludzka wibracja także się delikatnie podwyższa, co otwiera trzecie oko.

6. Przestają przywiązywać taką wagę jak wcześniej do pieniędzy.

7. Stają się obrońcami praw zwierząt, przestają polować (jeśli byli myśliwymi) i bardzo często przestają jeść mięso.

8. Marzą o tym, aby znowu z nimi się spotkać.

9. Na samo wspomnienie spotkania z Obcymi zaczynają płakać nie potrafią wytłumaczyć swojego wzruszenia.

10. Łagodnieją i zmienia im się osobowość, co często zauważa najbliższa rodzina.

Temat zmiany oceny świata i relacji do otaczającej nas rzeczywistości u ludzi, którzy przeżyli CE III poruszył także nieżyjący Marc Davenport w wykładzie „UFO – pojazdy spoza czasu” (wideo niżej, czas po 1:15:00). Osoby po kontakcie z UFO nagle stają się zwolennikami ratowania Ziemi przed zniszczeniem wynikającym z eksploatacji zasobów naturalnych planety.

Na koniec jeszcze rzecz bardzo ciekawa związana z jednym z najciekawszych przypadków CE-III w Polsce. Minęło właśnie 16 lat od spotkania Lecha Chacińskiego z UFO w miejscowości Szczecinek. Oto materiał, który nagrano z nim w 2016 roku.

Lech Chaciński zapłacił ogromną cenę za to, że zdecydował się opowiedzieć o swoim spotkaniu z załogantami UFO w 2003 roku. Czy było warto? Pan Lech nie ma wątpliwości – musiał to zrobić! Ale fenomenalnie ciekawie tłumaczy to, że musi mówić prawdę o tym zdarzeniu. On naprawdę poważnie potraktował wezwanie Obcych do tego, aby ostrzegać ludzkość przed tym, co ludzie w tej chwili wyprawiają z Ziemią. Jest to wręcz modelowy przykład zmiany, która następują w osobie, która przeżyła bliskie spotkanie III stopnia z UFO.

16 lat temu otrzymał prośbę od obcych istot o przekazanie ludzkości prostego przesłania: „Chrońcie ziemię, powietrze i wodę, bo grozi wam zagłada lub katastrofa”.

Autorstwo: Fundacja Nautilus
Ilustracja: Comfreak (CC0)
Źródło: Nautilus.org.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,33 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
radical3dom
Użytkownik
radical3dom

Dlaczego kosmici jeżeli im tak zależy na naszym dobrze nie ujawnią się wszystkim ludziom, np. w przekazie telewizyjnym tylko jakimś kmieciom, którzy i tak później mało przez kogo są traktowani poważnie? Niby jakie procesy wywołane przez czynność ludzka na planecie mogłyby doprowadzić do katastrofy? Łatwo mówić zaawansowanej cywilizacji o ekologii jeśli są na poziomie rozwoju Star Trek Plus, my niestety musimy używać kopalin, żeby może kiedyś dojść do ich poziomu. A jeśli ktoś powie, że to przekaz do bogatych aby ujawnili plany urządzeń darmowej energii, to niech obcy je wykradną i upublicznią w sieci wtedy będziemy eko. Sprawa grubymi nićmi szyta.

hashi
Użytkownik

No tak mówią chrońcie ziemie powietrze i wodę. No to dajcie technologie lub zlikwidujcie krętaczy którzy ją blokują. Wątpię by im zależało na naszym losie.
Ziemia ma zdolności do regeneracji jeśli człowiek będzie zbyt uciążliwy sama się go pozbędzie. Potem kosmici ponownie skolonizują ta planetę.