Niedzielski oświadczył, że nigdy nie wrócimy do normalności!

Opublikowano: 04.04.2021 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3664

Aktualny minister zdrowia (a raczej jednej choroby) Adam Niedzielski, oświadczył w wywiadzie telewizyjnym, że pandemia nie skończy się nigdy, bo przyjdą kolejne. Tym samym oznajmił, że to szaleństwo nie skończy się nigdy, bo przyjdą następne i już do końca życia będziemy nosić idiotyczne maski oraz będziemy funkcjonować w dziwacznym faszyzmie sanitarnym, który zaimplementowano w ciągu ostatniego roku.

Podczas wywiadu dla kanału telewizyjnego TVN 24, minister Niedzielski, intencjonalnie lub nie, powiedział kilka bardzo ciekawych rzeczy. Najważniejsza z nich jest taka, że pisowski polityk oznajmił, że nie ma się co łudzić na powrót do normalności sprzed pandemii.

Dał do zrozumienia, że to się nigdy nie skończy bo przyjdą kolejne patogeny i następne pandemie. Co ciekawe podobny pogląd wygłaszał ostatnio najsłynniejszy obecnie wirusolog-amator, Bill Gates. Trudno powiedzieć czy pan Niedzielski powtarza po nim, czy też usłyszał coś na temat planów na przyszłość i po prostu chlapnął o kilka zdań za dużo.

Powyższe zdania wskazują na to, że obecna władza nie zamierza odpuścić i obecny reżim sanitarny będzie tylko rozszerzany. Minister na Wielkanoc przyniósł nam dobrą nowinę, że normalność już nie wróci, a my będziemy zamaskowani na stałe, bo przyjdą kolejne rodzaje grypy i koronawirusa.

Jeśli ktoś jeszcze ma nadzieje, że sytuacja się uspokoi za jakiś czas to powinien przemyśleć to ponownie, bo nasza bierność i milcząca zgoda na kolejne dokręcanie nam śruby i, cytując klasyka, będą nam odbierać smak życia już na stałe. Po trzydziestu latach od zakończenia PRL znaleźliśmy się w reżimie znacznie gorszym niż tamten. Trwa walka z przedsiębiorczością, trwa depopulacja Polaków, a władza z rozbrajającą szczerością informuje nas, żeby przygotować się na więcej…

Na podstawie: TVN24.pl
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 38, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

15
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
janpol
Użytkownik

Niestety to prawda! Wygląda na na to, że nie wyjdziemy z tego błędnego koła dopóki nie wpłyniemy na WHO aby zmieniło swoją politykę i dostosowało ją do realiów lub wystąpienia z WHO jeżeli będzie to niemożliwe.

Radek
Użytkownik
Radek

Wystąpić ze wszystkich organizacji terrorystycznych i nie będzie problemu pandemii. Co najwyżej niewielka epidemia łatwa do opanowania.

synsata
Użytkownik

Gdzie można znaleźć link do całego wywiadu? Bo słowa ministra, które tu padły, są SZOKUJĄCE. Dlatego, iż są OFICJALNE, w oficjalnych, mainstreamowych mediach i potwierdzają wyśmiewane teorie spiskowe.
Co prawda osobiście spodziewałem się dalszych restrykcji i zaostrzania sytuacji w wyniku prawdopodobnych mutacji wirusowych pod wpływem masowych szczepień, a z drugiej strony także dalszego straszenia i ogłupiania ludzi w telewizornii, ale po cichu miałem nadzieję, że się mylę. Że może przyjdzie opamiętanie, że może sytuacja zacznie się normalizować, że może zwykli ludzie zaczną trzeźwieć..

Ps. Nic wam nie da wystąpienie z WHU, UE ani innych organizacji.

synsata
Użytkownik

@FrequencyPoint
Problem w tym, że najeźdźcy zaszczepili w głowach większości Polaków nową religię, religię kowidową. Sytuacja jest załatwiona od środka. Więc nie wygląda to najlepiej, mówiąc oględnie…

kufel10
Użytkownik
kufel10

Jasne, powstaniecie wy, mieszkańcy bloków siedzący przed telewizorami. Wy, klienci bierdonek i innych aldich, wy jeżdżący (starymi) niemieckimi samochodami, pracujących u pana niemca za 2500, zakredytowani na 30 lat, wy powstaniecie :))) Najpierw trzeba powstać z kolan i przestać się kłaniać panu niemcowi ! Wybaczcie, ale takiego dobrego żartu to dawno nie słyszałem :) Jak nakierowałeś, jeden z drugim, swoje marne życie na bycie niewolnikiem i kredyciarzem, tanią siłą roboczą robiącą zakupy u swojego najeźdźcy, to możesz sobie co najwyżej kanał z polsatu na tefałen przełączyć, to jedyne, co ci teraz wolno !! :) Trzeba było mysleć 10-20 lat temu a nie jęczeć teraz ;)

Radek
Użytkownik
Radek

kufel10
Najlepiej walczy ten, kto nic nie ma. Nic nie ma do stracenia. Tak więc to ile kto zarabia, nie ma znaczenia. Naprawdę nie bogaci walczyli o wolność, bo oni mają jej najwięcej.
Tylko to o czym piszecie to nie problem Polski, tylko całego świata. Więc żadna walka z “polskim” rządem nic nie da. Najwyżej wymienią na inny.

Wolfman
Użytkownik
Wolfman

@Kufel
Jak wierzyć w sf na kanałach podobnych do Tajemnity, to całkiem prawdopodobne, że ktoś użył wehikułu i nas załatwił w 18 wieku. Z taktycznego punktu widzenia, to całkiem słuszna decyzja. Zbyt niebezpieczny sojusz, dla dalekosiężnych macek xD. No, ale to pewnie my sami i odpadło nam jedno jajo, a po drugiej wojnie – drugie. Więc nie posiadamy już “jaj naszych przodków”. Podpisuję się pod tym co napisałeś. Reszta ogląda za dużo kanałów historyczno-tajemnitowych i nie patrzy na realia. 3 mln Polaków w kwiecie wieku s…..ło aż się kurzyło z Polski, reszta uległa, lub się dobrze ustawiła. Mówią, że cżłowiek przyzwyczaja się do każdego syfu. To prawda, dlatego dawkują nam go powoli.
@Radek
Pewnie, że całego świata, dlatego występowanie z czegokolwiek w niczym nie pomoże. Ani wierzenie w bajki walecznej XXI Lechii xD

najzwyklejszy
Użytkownik
najzwyklejszy

Jak ja nienawidzę tego i reszty typów “morawieckich”. Zaczynam polowanie, branią oczywiście “covid” pewnego rodzaju.

kufel10
Użytkownik
kufel10

@Radek
Rzecz w tym, że (około) 90% ludzi to idioci. Tutaj potrzebna jest praca u podstaw. Ta banda najpierw musi zrozumieć jaki jest cel ich żywota, musi zrozumiec że należy szanować drugiego człowieka, szanować Polaka, że należy dbać o siebie. Braki tej podstawowej formy edukacji potęgują ich zniewolenie, ale o to przecież chodzi ich “wascicielom”. Tak więc ma znaczenie ile kto zarabia, bo taki idiota po pierwsze nie szanuje siebie, nie szanuje innych, nie zrozumie co się dzieje i co naprawdę liczy się w życiu, nie odejdzie sprzed przysłowiowego telewizora. Jego obecność w kolejce przez zagranicznym marketem to taka plakietka, którą powinien nosić na czole, a fakt, że podjeżdża tam oplem to piętno, które będzie dźwigał całe zycie i jego garbate pociechy również. Dla osób myślących nic nie muszę dodawać.
@ Wolfman – Wesołych Świąt i słonecznej wiosny ;)
ps. Szanuje Niemców i szanuję Żydów, bo oni przede wszystkim szanują siebie nawzajem, szanują swój kraj i robią dobry biznes na takich cebulakach, jak ci w oplach pod “bjedrom” i jak ci w kolejce pod “getinem”.

Wujek Polonii
Użytkownik
Wujek Polonii

@kufel10

“Najpierw musi zrozumieć jaki jest cel żywota, musi zrozumieć że należy szanować drugiego człowieka, szanować Polaka, że należy dbać o siebie. Brak tej podstawowej formy edukacji potęguje zniewolenie, ale o to przecież chodzi “właścicielom”. Tak więc ma znaczenie ile kto zarabia, bo taki idiota po pierwsze nie szanuje siebie, nie szanuje innych, nie zrozumie co się dzieje i co naprawdę liczy się w życiu”.

Niezłą laurkę sobie wystawiłeś. Długo się w lustrze przeglądałeś? Zapewne jeszcze puszczałeś sobie:

https://www.youtube.com/watch?v=sOrXHaOqLL8

pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

Tuz z Talii

Wolfman
Użytkownik
Wolfman

@Wujek
Ale to ma sens to co napisał. Zamiast bilbordów ze śmieciami z Chin czy innym paskudztwem to właśnie powinno się potęgować różnymi hasłami więź między ludźmi, tak by chętniej sobie pomagali, a nie warczeli na siebie jak psy o obgryzioną kość. W jedności siła, a tego przecież nie chcą. Pomagali wszędzie, w pracy, poza nią. Przecież to krok do ewolucji, a nie do zezwięrzęcenia. Wtedy jest małe światełko w tunelu, że ekonomia oparta na pieniądzu kiedyś zdechnie i miliarderzy znikną. To zło jak i hieny w rządzie na ich usługach.
kufel10
Dzięki wzajemnie :)
Co do Żydów, to powinniśmy odgapiać wiele rzeczy od nich, ale tylko tych prowadzących do zwiększenia naszego sprytu. Nie piszę o szczepieniu czy chciwości xD

Wujek Polonii
Użytkownik
Wujek Polonii

@Wolfman

Nie wiem skąd się bierze u innych ta pogarda dla słabiej zarabiających, tych co kupują w Biedronkach i jeżdżą tanimi autami. To przecież są ludzie, którzy faktycznie pracują i to dzięki nim ten cały konsumpcyjny świat się kręci i tacy co zarabiają więcej mogą się wzbogacać tylko ich kosztem.

“Szanuje Niemców i szanuję Żydów, bo oni przede wszystkim szanują siebie nawzajem, szanują swój kraj i robią dobry biznes na takich cebulakach, jak ci w oplach pod “bjedrom” i jak ci w kolejce pod “getinem”.”

Przecież to są słowa, które poświadczają olbrzymi kompleks autora.

“Rzecz w tym, że (około) 90% ludzi to idioci.”

Czy ktoś, kto tak twierdzi nie jest po prostu głupi?

https://www.youtube.com/watch?v=uIou6jezX2c

pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

Tuz z Talii

Wolfman
Użytkownik
Wolfman

@Wujek
Niemcy od podstaw zbudowali swój biznes u nas, który ich bogaci. Wystawili swoje marionetki w rządzie, które pracują dla nich, a my ciągle na kolanach. Skupując resztki zużyte z ich kraju przykład to samochody. Więc ludzie ich podziwiają za ciągłe zwycięstwa w ekonomii i lepsze zarządzanie krajem. No i jeśli wierzyć w Tajemnity to mieli swoje bazy na księżycu ;)
Pogarda się stąd bierze zapewne, że zamiast ludzie się zjednoczyć i przejrzeć na oczy to głowa w dół i pracują za grosze tucząc korporacje. Do tego histeria z covidem

kufel10
Użytkownik
kufel10

@ wujek polonii
Nie mam dla ciebie dobrych informacji … jesteś w tych 90-ciu procentach :)

A wiesz po czym to poznałem? Bo nie rozumiesz słowa pisanego, miałeś szansę przeczytać, to co napisałem, kilkukrotnie, ale ty przekładasz wszystko na swój, poddańczy język niewolnika. Rzecz w tym, że nie kupujesz w biedronce DLATEGO, ze jesteś biedny, jesteś biedny DLATEGO że kupujesz zagraniczne towary I DLATEGO że kupujesz w zagranicznych sklepach. Dajesz zarobić krajom, które od wieków podbijają inne kraje i z tego żyją, to typowe pasożyty. Twój opel czy wolcwagen też jest ich wytworem a ty stałeś się ich własnością. Do tego pewnie masz kredyt na głowie do 70-tego roku życia, z którego zaspokajasz potrzeby materialne a) cwaniaka-“dewelopera”, który pobudował coś z najtańszych materiałów przy pomocy pracowników spod budki z piwem i nazwał tą 50-metrową norę “apartamentem” (sprawdź definicję apartamentu), b) zagranicznego banku.

Czy ty to rozumiesz czy jeszcze jakoś mam to p r z e l i t e r o w a ć ?

@ Wolfman – mądry z Ciebie chłop jest, Ty sobie zawsze poradzisz w życiu ;)

janpol
Użytkownik

Szkoda tracić czasu na poboczne dyskusje. Mamy tu do czynienia z zakaźnym i szybko mutującym wirusem, który dla olbrzymiej większości społeczeństwa jest NIEGROŹNY więc cała ta polityka WHO (włączając w to bzdurmaseczki (które maja ograniczoną skuteczność pod warunkiem zmieniania ich co 1-3 godziny), bzdurszczepionki na ubiegłoroczną mutację wirusa, a w Polsce duracką politykę rządu, która doprowadziła do zapaści służby zdrowia itd.) i tych, którzy jej ulegają jest DUŻO bardziej szkodliwa niż sam wirus. Przypominam: podstawą medycyny jest hasło LEK NIE MOŻE BYĆ GORSZY OD CHOROBY!!!