Nie wszyscy dożyją swoich operacji

Opublikowano: 12.05.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1535

Organ nadzoru finansowego w Ontario w Kanadzie twierdzi, że usunięcie zaległości chirurgicznych po pandemii COVID-19 zajmie prowincji około trzech i pół roku. Do końca września zaległości w anulowanych operacjach sięgną 419 200 zabiegów.

FAO szacuje, że usunięcie zaległości będzie kosztować prowincję 1,3 miliarda dolarów i zauważa, że rząd przeznaczył 610 milionów dolarów w swoim ostatnim budżecie na rozwiązanie tego problemu.

Organ nadzorczy twierdzi, że jego prognozy dotyczące usuwania zaległości zakładają, że w nadchodzących latach szpitale będą w stanie działać na poziomie 11 procent wyższym niż przed pandemią.

Mówi się, że jeśli prowincja zamierza osiągnąć swoje cele w zakresie wydatków w sektorze zdrowia, będzie musiała wprowadzić nowe środki ograniczające wydatki.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.