„Nie przejmuj się”, jeśli ludzie umrą po szczepionce na OCVID-19

Opublikowano: 16.12.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3284

„Nie przejmuj się” – taki przekaz płynie z artykułu CNN na temat wprowadzenia szczepionki na koronawirusa. To „normalne”, jeśli ludzie zaczną umierać po przyjęciu szczepionki, ponieważ „mogą zdarzyć się zgony, które niekoniecznie muszą mieć coś wspólnego ze szczepionką”. „Uspokajająca porada” pojawiła się w artykule zatytułowanym „Po co szczepić naszych najsłabszych?”.

Dr Kelly Moore, zastępca dyrektora Koalicji Akcji Szczepień, ostrzega, że ​​szczepionki nie działają tak dobrze u osób słabych i starszych w porównaniu ze zdrowymi ludźmi. „Kiedy szczepionki trafią w ramiona mieszkańców, Amerykanie muszą zrozumieć, że mogą zdarzyć się zgony, które niekoniecznie muszą mieć coś wspólnego ze szczepionką” – stwierdza raport. „Nie bylibyśmy wcale zdziwieni, gdybyśmy zobaczyli przypadkowo, że ktoś umiera krótko po otrzymaniu szczepionki, nie dlatego, że ma to coś wspólnego ze szczepieniem, ale tylko dlatego, że jest to czas, w którym ludzie kończą życie”.

Następnie dr Moore uznała, że ​​Amerykanie nie powinni się niepokoić wiadomościami o śmierci mieszkańców domów opieki itd. „Jedną z rzeczy, które chcemy, aby ludzie zrozumieli, jest to, że nie powinni być niepotrzebnie zaniepokojeni, jeśli po rozpoczęciu szczepień pojawią się doniesienia o śmierci kogoś lub wielu osób w ciągu jednego lub dwóch dni od ich szczepienia, którzy od dawna są mieszkańcami zakładów opieki terminowej. To byłoby coś, czego byśmy się spodziewali, jako normalnego zdarzenia, ponieważ ludzie często umierają w domach opieki”.

Idąc tym tropem, zgony osób przyjmujących szczepionkę w domach opieki są opisywane jako normalne i nigdy nie będą uznawane za te, które mają coś wspólnego ze szczepionką przeciw COVID-19.

Gdzie tu logika i sens zapewnień o „bezpieczeństwie” szczepień? Przecież można przedstawić dokładnie ten sam argument na temat zgonów osób z wieloma chorobami współistniejącymi, którym zostaną podane szczepionki koronawirusowe. I to nie tylko w domach opieki, ale u każdej, u której nastąpi zgon.

Te irracjonalne „uspokojenia” mają na celu jedno – odwrócić uwagę od skutków ubocznych nieprzebadanej dokładnie szczepionki i zgonić winę wszelkich konsekwencji jej przyjęcia na wszystko inne (wiek, stan zdrowia, choroby współwystępujące itd.), a nie na samą szczepionkę przeciw COVID-19.

Źródło: OdkrywamyZakryte.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. BANDZIORkaq 16.12.2020 13:26

  Hahaha, teraz jak staruszki umierają, to przez cow-id, czasem także bezobjawowy, a jak umrą po szczepieniu, to będzie to naturalny zgon ze starości. Hahahaha.

 2. Quidam 16.12.2020 15:31

  PORAŻAJĄCE !!

  Tak jakbym słyszał… „Nie przejmuj się” to tylko EUGENIKA – EUTANAZJA – DEPOPULACJA, i tak większość z nas musi umrzeć, żeby 2% opętanych zbrodniarzy mogło wygodnie i dobrze sobie żyć

 3. kozik 16.12.2020 19:28

  @Quidam
  Jak 99% nie zdoła unieszkodliwić tego 1% (a ściślej: jakichś 300 osób), to wyginie ~92% populacji (na Georgia Guidestones jest wyryte jak byk, żeby pozostawić 500mln).
  Henry Ford wskazywał nawet, że wystarczy zamknąć jedynie 50 najbogatszych osób, by światowe wojny przestały istnieć. Myślę, że ta decydująca 50-tka, to niekoniecznie osoby, które są na liście 100 najbogatszych statystów wg Forbes’a.

 4. BANDZIORkaq 16.12.2020 20:28

  #Kozik
  Pozwolono nam wierzyć, wpojono od maleńkości, że MY nic nie znaczymy, nic nie możemy, że jako szara masa musimy podążać zgodnie z wyznaczonym nam przez nich kierunkiem i można dowolnie nami dysponować, a w razie czego także unicestwić i przyjmiemy to z przeświadczeniem , że to dla naszego dobra i bezpieczeństwa. Pies Pawłowa by się uśmiał, jakie mamy wpojone mechanizmy reakcji, ludźmi można sterować na wielu płaszczyznach i to w bezczelny , otwarty sposób, środkami takimi jak strach, niepewność, ogłupianie, programowanie, oddziaływanie podprogowe, farmakologiczne,bez końca i bez ograniczeń. Dlatego też 99% nie potrafi zrobić nic, choć tak przytłaczająca są większością. I ani ja ani Ty nie zrobimy nic poza uświadomieniem sobie własnej pozycji.

 5. kozik 17.12.2020 14:59

  @BANDZIORkaq
  Żaden człowiek nie jest niezniszczalny. Nie ma kulodpornego bankstera, czy byłego oficera WSI. Tak samo, jak nie ma człowieka, który oparłby się pokusie samobójstwa w piątkowy wieczór, albo posiadającego auto odporne na zderzenie z wywrotką że żwirem.

  To też przestroga dla resortów siłowych: żyjecie tylko póki jesteście przydatni ponadnarodowej mafii. Jak okażecie się przeszkodą, to utopicie się w wodzie po kostki, albo zatańczycie się na śmierć w piątkowy wieczór na dyskotece.

  Dlatego w interesie tego 1% jest strzyżenie jednostek i organizacji, które mogłyby być realnym zagrożeniem.
  To też kwestia skali: ten 1% musi siłą rzeczy działać z ukrycia, bo 99% nakryłoby ich czapkami.

  W systemach totalitarnych ludzie są warunkowani: jednostki BMW są promowane, jednostki stawiające opór są tępione-wraz z bliskimi.
  Jeśli trwać będzie asymetria w postępowaniu, to proces niszczenia wolności będzie jedynie przyspieszać.
  To, co może powstrzymać postępowanie (j)elit depopulacyjnych, to poza-mainstreamowy obieg informacji.

 6. Quidam 17.12.2020 16:56

  Pamiętacie… zaczęło się wiele lat temu, od propagandy liberalizmu i wypaczonej tolerancji

  Od wielu lat trwa indoktrynacja całej ludzkości, na bardzo wielu poziomach i płaszczyznach… można to porównać do programowania z celowym wprowadzaniem błędów, wirusów i trojanów, by rozbić spójność myślenia całej ludzkości

  Teraz coraz wyraźniej dostrzegamy, na własne oczy nasilającą się wojnę, już nawet nie kryją się ze swoimi planami i zamiarami, otwarcie mówią i piszą o “Wielkim resecie”, “Nowym porządku świata”, i Depopulacji

  „Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji”

  – David Spangler

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.