„Media Narodowe” zablokowane na „YouTube”

Opublikowano: 21.05.2022 | Kategorie: Media, Świat komputerów, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1909

Jak poinformował red. Jan Bodakowski, główny kanał „Mediów Narodowych” w serwisie „YouTube” otrzymał tygodniową blokadę. Powodem ma być rzekomy antysemityzm. Red. Bodakowski ocenił jednak, że rzeczywiste powody decyzji internetowego giganta są zgoła odmienne.

Treści z wczorajszego programu na żywo Mediów Narodowych pojawiły się na kanale „Media Narodowe Extra”. Powody wyjaśnił red. Jan Bodakowski.

„»Media Narodowe« zostały zbanowane przez »YouTube’a«. Przez 7 dni najbliższych »Media Narodowe« nie mogą umieszczać nowych treści na swoim kanale, a do tego »YouTube« wykasowuje filmiki nagrane w ostatnich dniach. Pretekstem jest rzekomy antysemityzm. W rzeczywistości wykasowywane są filmiki krytykujące rosyjski imperializm. Moim zdaniem wygląda to tak, że YouTube blokuje Media Narodowe właśnie za krytykę rosyjskiego imperializmu, a pretekstem do tego są fałszywe oskarżenia o antysemityzm” – powiedział.

Autorstwo: Paweł Kubala
Źródło: MediaNarodowe.com

8

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. agama 21.05.2022 19:51

    przyklejają łatki każdemu kto nie zgadza się bezprawiem i sabotażem rządu na gospodarce

  2. robi1906 22.05.2022 06:52

    I tu się sam Narodowiec podkłada, bo chwali się tym że mówi to samo co Morawiecki.

  3. Admin WM 22.05.2022 11:12

    ABW ich nie zablokowała, tylko YouTube. A to nie to samo, bo YouTube działa algorytmami (wystarczy duża liczba zgłoszeń z podobnym uzasadnieniem – np. antysemityzm).

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.