Kupioseksualność – postępowcy odkryli nową orientację

Opublikowano: 04.01.2021 | Kategorie: Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1559

Amerykański magazyn „Cosmopolitan” zaczął promować nową orientację seksualną. „Kupioseksualne” są więc osoby, które… nie odczuwając pociągu seksualnego chcą nadal uprawiać seks. Przy tej okazji środowiska postępowe zidentyfikowały również kilka nowych odmian aseksualizmu.

Media w Stanach Zjednoczonych analizując ten problem zaprezentowały już różnice pomiędzy osobami „kupioseksualnymi” a aseksualnymi. Te drugie mają więc odczuwać niewielki albo praktycznie żaden pociąg seksualny, nie mając ochoty na intymne kontakty. Z kolei „kupioseksualiści” mimo swojego aseksualizmu wciąż są zainteresowani uprawianiem seksu.

Przedrostek „cupio” w anglojęzycznej wersji tego terminu można przetłumaczyć jako „pragnienie” lub ‚tęsknotę”. Tym samym „kupioseksualiści” nie są aseksualni w pełnym znaczeniu tego słowa, bo mogą utrzymywać kontakty z wielu różnych powodów. Mogą nimi być chociażby czerpanie fizycznej przyjemności czy chęć zaspokojenia swojego partnera.

Środowiska postępowe zaznaczają, że nie każdy „kupioseksualista” jest jednocześnie aseksualny. Z tego powodu zaczęły one zresztą opisywać różne odmiany aseksualizmu: demiseksualizm, aegoseksualizm i pomoseksualizm.

Na podstawie: NYPost.com
Źródło: Autonom.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 3,67 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
3steta
Użytkownik
3steta

istnieją tacy ludzie,którzy tak mają jak w opisie w artykule .także warto o tym mówić,by sami wiedzieli,że to co im się zdarza ma nazwę i przydarza się także innym ludziom i nie jest to coś z czym trzeba się wstydzić czy obawiać.

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

I nagle okaże się że 50% kobiet jest aseksualna, a robi to tylko po to, żeby meżusiowi nie przyszło do głowy iść na panie , których zawód jakże często jest zamiennikiem przecinka. Więc te kobiety stworzą sobie partię polityczną lub wyjdą na ulice oręndować o limicie stosunków małżeńskich w miesiącu. Każde zaburzenie powinno mieć nazwę, ale orientacja to chyba coś zgoła innego. Do czego zdążą ten świat? Wkrótce pedo i zoofile też poczują się pokrzywdzeni i zarządają zgody na legalizację związków, oraz o dekryminalizację ich orientacji, bo przecież są z jej przyczyny dyskryminowani, zwłaszcza w zakładach penitencjarnych. A wszelkie callgirl i inne divy uświadomią sobie, że też zaliczają się do innej orientacji, przy czym przedimek kupio- będzie tu aż nadto adekwatny.

donkey
Użytkownik
donkey

Świat stanął na dupie.