Kolejne UFO na transmisji z MSK

Opublikowano: 24.02.2020 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 3111

Nagranie z UFO trwa ponad 20 minut. Jedna z kamer Międzynarodowej Stacji Kosmicznej zarejestrowała dziwny, stożkowaty obiekt, który wyraźnie towarzyszył MSK.

https://www.youtube.com/watch?v=D0vDQY6BN_E

Nagranie w sieci pojawiło się po 20 lutego 2020. Na obiekt UFO natrafili amerykańscy pasjonaci, którzy bardzo uważnie śledzą transmisje z MSK.

Tym razem astronauci rozmawiali ze sobą na temat prac konserwacyjnych na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. W czasie ich rozmowy kamera MSK jest skierowana w przestrzeń kosmiczną i nagle pojawia się ciekawy obiekt, który jest widoczny przez 20 minut.

Astronauci także zauważają dziwny obiekt i zaczynają o nim rozmawiać, choć są wyraźnie zaskoczeni i w pewnym momencie podają informacje kodem, który jest skierowany do kontroli lotów w Huston.

Zachowanie obiektu jest bardzo ciekawe. Na koniec obiekt przyspiesza i znika z ekranu ciągnąc za sobą zielonkawą smugę.

Niektórzy zastanawiają się, czy ponownie zaobserwowano tajemniczego Black Knighta.

Źródło: Nautilus.org.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,25 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Przez długi czas obiekt ten miał tą samą prędkość i kierunek, więc rozumiem, że to ten obiekt musiał wyrównać i utrzymywać lot.

Vesla
Użytkownik
Vesla

Nie widzę żeby obiekt przyspieszał. Prędzej przemieścił się poza kadr. Smuga wygląda na refleks światła na matrycy. Obiekt wyraznie wychodzi z cienia i zwięksa się jego oświetlenie.

wloczykij
Użytkownik
wloczykij

Cała ta stacja to jeden wielki black knight.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

A może to są po prostu kosmiczne śmieci, których podobno jest na orbicie bez liku?

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ