Kanał „Wolnych Mediów” na „Telegramie”

Opublikowano: 22.09.2021 | Kategorie: Komunikaty

Liczba wyświetleń: 2664

Kilka dni temu uruchomiłem dla naszego portalu kanał na „Telegramie”. To odpowiedź na rezygnację z „Facebooka”. W ciągu trzech dni jest już 116 subskrybentów. Na kanale wrzucam zajawki do 2-3 wiadomości dnia.

Adres kanału: https://t.me/s/wolnemedia

Link dołączenia do kanału: https://t.me/joinchat/XPShb8uSElFjOTE8

W dalszym ciągu podtrzymuję obecność WM na kanałach:

Minds: https://www.minds.com/WolneMedia/

Lurker: https://lurker.land/user/WolneMedia

Najlepiej jednak subskrybować nasz kanał RSS: https://wolnemedia.net/kanaly-rss/

Mam nadzieję, że pomoże nam to odrobić straty w zasięgu społecznym wywołane przez cenzurę „Facebooka” (portal Zuckeberga odebrał nam ok. 4000 unikalnych wejść dziennie).

Maurycy Hawranek
Administrator WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
agama
Użytkownik

szach mat!