Joe Biden ujawni tajne dokumenty o ataku na WTC

Opublikowano: 05.09.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2030

Zbliża się okrągła, 20. rocznica zamachów na nowojorskie wieże World Trade Center. Notowania Bidena lecą ostro w dół, więc próbuje on ratować swoją pozycję zapowiedziami, że ujawni tajne dotychczas dokumenty wywiadowcze na temat zamachu.

Biden złożył podpis pod rozporządzeniem, które nakazuje odtajnienie dokumentów rządowych, powstałych po atakach na WTC. Jest to jego zdaniem spełnianie obietnicy z kampanii wyborczej.

„Kiedy ubiegałem się o urząd prezydenta, zobowiązałem się do zapewnienia przejrzystości w kwestii odtajnienia dokumentów, dotyczących ataków terrorystycznych na Amerykę 11 września 2001 roku. […] Ponieważ zbliżamy się do 20. rocznicy tego tragicznego dnia, honoruję zobowiązanie” – powiedział.

Departament Sprawiedliwości przy współpracy innych agencji ma nadzorować proces ujawniania dokumentów ze śledztw FBI.

Prokurator generalny Stanów Zjednoczonych, ma z kolei zadbać o to, aby dokumenty zostały przedstawione opinii publicznej, w ciągu najbliższych sześciu miesięcy.

Rodzinom ofiar zależy na tym, aby światło dzienne ujrzały dowody, które łączą z zamachami Arabię Saudyjską.

Prawdę o WTC obiecywał też Donald Trump i na zapowiedziach się skończyło.

W całym tym ujawnieniu nie chodzi przecież o to, żeby kilkaset stron wywiadowczej paplaniny, można było sobie ściągnąć w formacie PDF, ale o to, by wszyscy podejrzani trafili za kratki i na krzesła elektryczne, nawet jeśli trzeba będzie oskarżyć rząd USA i jego agencje…

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szurnięty Mędrzec 05.09.2021 12:38

    2001.9.11 = 11.9.2021
    Czekgam

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.