Islamiści przeciwko muzułmańskiemu doktorowi

Opublikowano: 03.06.2019 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 65

Islamiści rozpętali kampanię nienawiści przeciwko muzułmańskiemu lekarzowi z Sydney, który współpracował w Żydami, żeby ratować życie palestyńskim dzieciom.

https://www.youtube.com/watch?v=cCIkmEyTwWI

Jamal Rifi, pochodzący z Libanu lekarz, został zaatakowany za to, że poparł Projekt Rozana, wieloreligijną australijską organizację charytatywną, która zabiera na leczenie palestyńskie dzieci, w krytycznym stanie, do szpitali w Izraelu.

Wsparcie tej organizacji wywołało kampanię nienawiści ze strony australijskich i libańskich islamistów, którzy uważają, że Żydzi i muzułmanie nie powinni współpracować, bo to „normalizuje izraelską okupację”. Oskarżyli lekarza o bycie szpiegiem i zdrajcą swojej społeczności. Kampania skutkowała dziewięcioma wnioskami prawników do sądu wojskowego w Libanie, stawiającymi Rifiemu zarzuty kolaboracji z wrogiem.

„To wyrok śmierci dla mnie”, mówił Rifi „Daily Mail Australia”. „Jeżeli wrócę do kraju zatrzymają mnie tam”.

Kampanię rozpętała libańska gazeta „Al Akhbar” popierająca Hezbollah, w której Rifi został określony jako „agent Izraela”. Obecnie australijska policja bada sprawę kampanii nienawiści.

Autorstwo: (j)
Na podstawie: DailyMail.co.uk
Źródło: Euroislam.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o