Islamiści przeciwko muzułmańskiemu doktorowi

Opublikowano: 03.06.2019 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 186

Islamiści rozpętali kampanię nienawiści przeciwko muzułmańskiemu lekarzowi z Sydney, który współpracował w Żydami, żeby ratować życie palestyńskim dzieciom.

https://www.youtube.com/watch?v=cCIkmEyTwWI

Jamal Rifi, pochodzący z Libanu lekarz, został zaatakowany za to, że poparł Projekt Rozana, wieloreligijną australijską organizację charytatywną, która zabiera na leczenie palestyńskie dzieci, w krytycznym stanie, do szpitali w Izraelu.

Wsparcie tej organizacji wywołało kampanię nienawiści ze strony australijskich i libańskich islamistów, którzy uważają, że Żydzi i muzułmanie nie powinni współpracować, bo to „normalizuje izraelską okupację”. Oskarżyli lekarza o bycie szpiegiem i zdrajcą swojej społeczności. Kampania skutkowała dziewięcioma wnioskami prawników do sądu wojskowego w Libanie, stawiającymi Rifiemu zarzuty kolaboracji z wrogiem.

„To wyrok śmierci dla mnie”, mówił Rifi „Daily Mail Australia”. „Jeżeli wrócę do kraju zatrzymają mnie tam”.

Kampanię rozpętała libańska gazeta „Al Akhbar” popierająca Hezbollah, w której Rifi został określony jako „agent Izraela”. Obecnie australijska policja bada sprawę kampanii nienawiści.

Autorstwo: (j)
Na podstawie: DailyMail.co.uk
Źródło: Euroislam.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o