FDA nigdy nie zatwierdziła żywności GMO

Opublikowano: 07.07.2016 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 484

Jak to możliwe, że genetycznie modyfikowana żywność nigdy nie została zatwierdzona przez FDA, a mimo to jest tak rozpowszechniona w USA? Amerykanie żyją w przekonaniu, że FDA chroni ich zdrowie za pomocą przepisów prawa, kontroli żywności i badania leków. To przekonanie jest jednak dalekie od prawdy.

Według analityka federacji „Przyjaciele Ziemi” wszystkie uprawy GMO są jedynie „oceniane” przez rządowych regulatorów. Badania prowadzone są przez firmy opracowujące daną roślinę i trzymane pod kluczem. Konflikty interesów nie są przedmiotem zainteresowania FDA.

Niepokojące wyniki 90-dniowych nad kukurydzą wytwarzającą środki owadobójcze opatrzoną nazwą MON863.2 doprowadziły do żądania upublicznienia całości badań przeprowadzonych przez najbardziej złowieszczą korporację na naszej planecie – Monsanto. Na nieszczęście dla niej niemiecki sąd nakazał jej opublikowanie badań, które pokazywały, że szczury laboratoryjne karmione tą kukurydzą nie tylko miały podwyższony poziom białych krwinek, ale miały także mniejszą masę nerek.

Obecnie wiemy już, że geny z genetycznie modyfikowanych organizmów przenoszą się na bakterie w ludzkim ciele, włączając w to jamę ustną i jelita. Gen z soi Roundup Ready został odkryty w ludzkim jelicie, co oznacza, że może przenieść się na płód.

Skorumpowany przez lobbystów amerykański rząd nie ma litości dla swoich obywateli, zmuszając ich do spożywania toksycznej żywności i przyjmowania toksycznych lekarstw. Politycy mianują byłych lobbystów i dyrektorów Monsanto na stanowiska w FDA i USDA, a nawet zasiadają oni w Sądzie Najwyższym. Ten konflikt interesów napędza propagandę głoszącą, że GMO jest bezpieczne dla ludzi, mimo iż wiadomo, że tak nie jest.

Teraz nawet groszek, jabłka i pomarańcze są tak modyfikowane, żeby zawierały obce dla nich bakterie. Zarazę roślinną i grzyby zabija się genetycznie modyfikowanymi substancjami powodującymi raka, ale goniący za zyskami Wielki Przemysł Spożywczy ma to gdzieś.

Badania ujawniły, że myszy karmione genetycznie modyfikowanym groszkiem cierpią na zapalenie płuc podwyższony poziom przeciwciał w surowicy. Soja GM wywołuje wszelkiego rodzaju reakcje alergiczne i zawiera białka identyczne ze znajdującymi się w roztoczach i krewetkach.

Autorstwo: S. D. Wells
Tłumaczenie: Nexus
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
SenZen
Użytkownik
SenZen

“Gen z soi Roundup Ready został odkryty w ludzkim jelicie, co oznacza, że może przenieść się na płód.”

Czy ja jestem niedoinformowany i dzieci się kupta a nie rodzi?