Preparaty na COVID-19 zwiększają ryzyko chorób serca o 13200%

Opublikowano: 22.06.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3876

Dwie czołowe agencje zdrowia publicznego w Stanach Zjednoczonych przeprowadziły wspólne badanie, które wykazało, że ryzyko rozwoju autoimmunologicznej choroby serca wśród „w pełni zaszczepionych” na koronawirusa z Wuhan (COVID-19) jest szokująco o 13200% (słownie: trzynaście tysięcy dwieście procent) wyższe niż wśród osób nieszczepionych.

Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) oraz Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) odkryły, że w porównaniu z podstawowym ryzykiem w całej populacji ryzyko zapalenia mięśnia sercowego jest 133 razy większe u tych, którzy przyjęli zastrzyki mRNA zarówno Pfizer-BioNTech jak i Moderny. Naukowcy z kilku najlepszych uniwersytetów i szpitali w całej Ameryce przyczynili się do badania, które zostało opublikowane w „Journal of the American Medical Association” (JAMA).

Korzystając z danych z rządowego systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS), CDC i FDA zidentyfikowały 1626 przypadków zapalenia mięśnia sercowego, które zostały sprawdzone krzyżowo, aby upewnić się, że wyniki są zgodne z oficjalną definicją zapalenia mięśnia sercowego CDC. Na tej podstawie naukowcy ustalili, że szczepionka mRNA wysokiego ryzyka to szczepionka produkowana przez firmę Pfizer-BioNTech, co oznacza, że jest ona najbardziej niebezpieczna pod względem potencjalnych skutków zdrowotnych.

Szczepienia firmy Pfizer, zgodnie z danymi dostarczonymi do VAERS, spowodowały 105,9 przypadków zapalenia mięśnia sercowego na milion dawek po drugiej dawce u mężczyzn w wieku 16 i 17 lat. W grupie wiekowej 12-15 u mężczyzn po drugiej dawce wystąpiło 70,7 przypadków zapalenia mięśnia sercowego na milion dawek. Grupa wiekowa mężczyzn od 18 do 24 lat miała najwyższe ryzyko, wynoszące 52,4 przypadków na milion w przypadku firmy Pfizer i 56,3 przypadków na milion w przypadku firmy Moderna. Mediana czasu do wystąpienia objawów wynosiła zaledwie dwa dni dla obu szczepionek.

VAERS wychwytuje tylko około 1% negatywnych odczynów poszczepiennych. Jak wykazały poprzednie badania, zdecydowana większość około 82%, problemów z sercem po szczepieniach na COVID-19 występuje u mężczyzn. W zdecydowanej większości przypadków, około 96%, osoby z zapaleniem mięśnia sercowego musiały być hospitalizowane, a w większości przypadków były leczone niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ).

Do czasu wypisu ze szpitala 87% hospitalizowanych zauważyło ustąpienie objawów, przynajmniej na początku. Nie wiadomo, na co ci ludzie mogą cierpieć z biegiem lat, zwłaszcza w podeszłym wieku. Wśród najczęściej zgłaszanych objawów są ból w klatce piersiowej, ucisk lub dyskomfort (89%); duszność (30%); nieprawidłowe wyniki EKG (72%); nieprawidłowe wyniki MRI serca (72%).

Uznając silny i niezaprzeczalny związek pomiędzy szczepieniami na COVID-19 a chorobami serca, CDC rozpoczęło aktywny program nadzoru nad nastolatkami i młodymi dorosłymi, aby monitorować ich zdrowie po incydentach chorób serca.

Na podstawie: JAMANetwork.com
Źródło zagraniczne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Stary Kulas 22.06.2023 11:26

  Ciekawe, że osoby starsze (40+) mają już w poważaniu.

 2. emigrant001 22.06.2023 15:35

  i będą winni? albo podejrzani o działanie na szkodę zdrowia lub życia?
  to pytanie retoryczne ale pozostaje inne –
  co zrobisz następnym razem, kiedy żond będzie robił cię w bambuko:)?

 3. sanchop 22.06.2023 23:57

  “W grupie wiekowej 12-15” – czytalem tu na stronie i jest wykladane w podstawowkach na zachodzie, że straszenie piekłem jest nie modne, głupie i stresujące, ja proponuję posiadaczom dzieci jak będzie nie grzeczne: “uspokoisz się czy mają cię zaszczepić ?”

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.