Dlaczego rząd ma obsesję na punkcie nauczania ideologii LGBTQ?

Opublikowano: 04.08.2023 | Kategorie: Edukacja, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2565

Kanadyjscy muzułmanie organizują „Marsz miliona osób”, aby zaprotestować przeciwko naciskom liberałów Trudeau na indoktrynację LGBTQ w szkołach.

Biznesmen i aktywista muzułmański z Ottawy, Kamel El-Cheikh, organizuje „Marsz miliona osób”, aby zaprotestować przeciwko ideologii gender i miesiącowi „Dumy” w szkołach. Kamel El-Cheikh powiedział „The Post Millennial”, że jego celem jest zgromadzenie 20 września miliona Kanadyjczyków wszystkich wyznań od wybrzeża do wybrzeża.

El-Cheikh stał się w ostatnich miesiącach prominentnym organizatorem protestów, przewodząc grupom muzułmanów i chrześcijan w Ottawie, którzy sprzeciwiają się mówieniu dzieciom, że mogą zmienić płeć bez informowania rodziców oraz do literatury pornograficznej wykorzystywanej w edukacji seksualnej. „Jestem optymistą – absolutnie. Wiesz, jeśli [jest] jedna rzecz, która zainspiruje Kanadyjczyków od wybrzeża do wybrzeża do zaprotestowania, to są to dzieci i ich niewinność oraz rodzina” – powiedział El-Cheikh.

Jego zdaniem, dzieciom głosi się ideologię LGBTQ. Pokazał zdjęcia z broszur szkolnych, które są specjalnie skierowane do dzieci muzułmańskich. Jedna z nich zadaje pytanie: „Czy nadal mogę być muzułmaninem, jeśli jestem queer?”. Literatura zapewnia czytelnika, że ​​nie ma konfliktu między islamem a homoseksualizmem, twierdzenie, które El-Cheikh nazwał „bluźnierstwem”. Powiedział, że naleganie premiera Justina Trudeau, aby muzułmanie akceptowali jego poglądy na ideologię LGBTQ, jest równoznaczne z „fatwą” lub edyktem dotyczącym wiary i moralności. Mimo że materiał jest prezentowany przez imamów, którzy najwyraźniej kupili ideologię gender, El-Cheikh powiedział, że dzieci odrzuciły jego słowa. „Dzieciaki wezwały ich, a oni powiedzieli im: »Przepraszam pana, jest pan kłamcą«. To są 14-letnie dzieciaki, które i tak wyszły z zajęć”.

El-Cheikh przemawiał do grupy protestujących 13 czerwca. Mówi, że w przemówieniu wezwał muzułmanów, chrześcijan i ludzi wszystkich wyznań do zjednoczenia się w celu ochrony swoich dzieci przed państwem. „Wiesz, że Kanada jest zbudowana z chrześcijan i muzułmanów oraz ludzi wszystkich wyznań, dlaczego nie świętować tego?”. „Możemy współistnieć i myślę, że te protesty absolutnie ilustrują to, że chrześcijanie i muzułmanie, większość Żydów i oczywiście wielu zdroworozsądkowych Kanadyjczyków mają wiele wspólnego, to nie jest to, co głosi Justin Trudeau, ponieważ Justin Trudeau głosi i Rozmawiałem z ludźmi z tak zwanej społeczności LGBT, którzy po prostu mówią, przestańcie nas definiować, przestańcie mi mówić, że muszę głosować na liberałów”.

El-Cheikh zastanawia się, dlaczego system szkolny i rząd Trudeau mają taką obsesję na punkcie nauczania dzieci seksualności, a nie skupiają się na prawdziwej edukacji. Dodaje, że zachęca Kanadyjczyków, aby po prostu wzięli głęboki oddech i zadali sobie pytanie, co rząd i szkoły robią nie tylko dzieciom, ale całemu krajowi.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.