Czy „szczepionki na Covid-19” zabiły w Polsce już 36 000 osób?

Opublikowano: 22.07.2021 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3539

Minęło już 7 miesięcy od „wyszczepiania” ludzkości tzw. szczepionką przeciwko Covid-19, czyli niebezpiecznym produktem przynoszącym coraz więcej ofiar. Media zupełnie nie informują o ogromnej liczbie zmarłych i wręcz astronomicznej liczbie cierpiących, chorych, często kalek do końca życia; media społecznościowe ocenzurowały jakąkolwiek dyskusję na ten temat, również czysto naukową, a agencje rządowe mające obowiązek obiektywnego prezentowania faktów, albo ukrywają je, albo po prostu bezczelnie kłamią.

Tak dzieje się w każdym państwie, których rządy zaprzedały się narracji covidowej i brną zaprzeczając rzeczywistości.

W Unii Europejskiej oficjalne dane pochodzące z EuduraVigilance, podają, że w wyniku reakcji na „szczepionki przeciwko Covid-19” w całej Unii Europejskiej zmarło 18 298 osób, a u niemal dwóch milionów (1 823 219) odbiorców tych groźnych preparatów miały miejsce reakcje, często zagrażające życiu (u 50%).

Ofiary pochodzą od następujących produktów:

– COVID-19 MRNA VACCINE MODERNA (CX-024414)

– COVID-19 MRNA VACCINE PFIZER-BIONTECH

– COVID-19 VACCINE ASTRAZENECA (CHADOX1 NCOV-19)

– COVID-19 VACCINE JANSSEN (AD26.COV2.S)

Jak się jednak okazuje, oficjalne dane są mocno zaniżone. W wyniku zażądania opublikowania wszystkich danych, Szkockie Ministerstwo Zdrowia właśnie opublikowało dane, które pokazują, że do 11 czerwca 2021 roku w samej tylko Szkocji zmarło 5522 osób od „szczepionek przeciwko Covid-19”!

Zobacz „Public Health Scotland, COVID-19 statistial report” opublikowany 23 czerwca 2021 r. Ściągnij plik Excel i sam zobacz te dane!

Jest to ostatni opublikowany raport wyliczający ofiary śmiertelne „szczepionek przeciwko Covid-19”, gdyż późniejszy, datowany na 19 lipca 2021 nie zawiera już uaktualnionych danych.

Tak więc – według opublikowanych rządowych danych – od 17 grudnia 2020 roku do 11 czerwca 2021 roku w samej tylko Szkocji system wylicza ponad 5500 osób – śmiertelnych ofiar „szczepionek przeciwko Covid-19”. Co równie ważne, szkocki system bierze pod uwagę TYLKO przypadki do 28 dni od zastrzyku, czyli osoby zmarłe po tym okresie nie są wliczane jako ofiary niepożądanych skutków ubocznych tych „szczepionek”.

Całkowita liczba mieszkańców Szkocji to 5,5 miliona osób, co można przeliczyć, iż np. dla Stanów Zjednoczonych prawdziwa liczba ofiar śmiertelnych „szczepionek przeciwko Covid-19” wynosić może 331 tysięcy! Oficjalne dane podają „12 tysięcy”, jednak wiele wskazuje na to, że jest to liczba bardzo zaniżona.

Jak jest w Polsce? Czyżby zaszczepiona ludność Szkocji była jakimś wyjątkiem na tle innych europejskich państw, czy też nieopatrznie ich rządowa komórka opublikowała jednak prawdziwe dane? A jak wygląda ta smutna rzeczywistość w Polsce?

Stosując tę prostą i logiczną matematykę, w takiej 35 milionowej Polsce, prawdziwa liczba zmarłych jako ofiary „szczepionki przeciwko Covid-19” może wynosić 36 tysięcy osób, i to licząc tylko osoby zmarłe w ciągu niecałego miesiąca od zastrzyku, i to licząc tylko do połowy czerwca 2021 r.!

Według oficjalnych danych ze strony Gov.pl, w Polsce „do 4 maja 2021 r. po szczepieniu na COVID-19 łącznie zmarły 73 osoby”. Czyżby Polacy byli najbardziej odporni w Europie na powikłania poszczepionkowe? Tak chcieliby rządzący, ale rzeczywistość pokazuje, że Polska przoduje w tzw. nadmiarowych zgonach. W kwietniu 2021 r. w Polsce było 65,6 procent nadmiarowych zgonów i jest to trzykrotnie więcej niż średnia 27 krajów UE. Czy część tych „nadmiarowych zgonów” to nie są właśnie ofiary poszczepionkowe? Prosta matematyka, logika porównawcza na to by wskazywały. I to nie tylko porównując liczby ze Szkocji, ale i np. Stanów Zjednoczonych, gdzie oficjalnie podawana liczba 12 tysięcy poszczepionkowych zgonów powinna przekładać się na około 1200 osób zmarłych w Polsce. Rządowe dane podają 73 osoby. Albo więc nie są prowadzone żadne statystyki w tym państwie z tektury, albo po prostu bezczelnie jesteśmy okłamywani.

Żądamy podawania prawdziwych dany! Żądamy natychmiastowego zaprzestania wyszczepiania śmiertelnymi preparatami reklamowanymi jako „szczepionka przeciwko Covid-19”!

Opracowanie i źródło: Bibula.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Antonina 22.07.2021 16:25

  Przedostatni akapit:
  a) pierwsze zdanie:
  Według oficjalnych danych ze strony Gov.pl […] zmarły 73 osoby”.
  b) przedostatnie zdanie:
  Rządowe dane podają 78 osób.

  Niezbyt dobrze to świadczy o artykule krytykującym innych za podawanie fałszywych danych liczbowych.

  BTW, literówkę też zauważyłam – w okrzyku rozpoczynającym ostatni akapit, tuż przed wykrzyknikiem:
  Żądamy podawania prawdziwych dany!

 2. JaceK 23.07.2021 10:16

  Antonina, niech Bóg ma Cię w swojej opiece. Artykuł sygnalizuje coś tragicznego, a Ty czepiasz się litrówki. Świadome wstawienie mało istotnego błędu jest doskonałym detektorem na nastawienie czytelnika.

 3. Admin WM 23.07.2021 11:56

  @Antonina

  Literówka została poprawiona – sprawdziłem, że chodzi o 73 a nie 78. Dziwnie, że nie zauważyłaś podwójnego wykrzyknika (stosuje się tylko pojedynczy wykrzyknik lub potrójny, podwójne tylko gdy towarzyszy im znak zapytania).

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.