Autor książki o Macierewiczu doceniony

Opublikowano: 08.11.2017 | Kategorie: Media, Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3

Tomasz Piątek został uhonorowany nagrodą Reporterów bez Granic. Laur jest jednym z najwyższych wyrazów uznania, jakie może otrzymać dziennikarz. Jest to z pewnością trudna chwila dla ministra obrony narodowej i poważny problem wizerunkowy dla całej ekipy „dobrej zmiany”.

Jurorzy podkreślili fakt, że Tomasz Piątek za efekt swojej wielomiesięcznej pracy i śledztwa dziennikarskiego może trafić za kratki. Pisarzowi grozi bowiem kara aż trzech lat pozbawienia wolności w związku z procesem wytoczonym przez Macierewicza. Organizacja zaznacza również, ze dziennikarz stał się obiektem brutalnych ataków słownych oraz obiektem gróźb ze strony prorządowych mediów.

Książka „Macierewicz i jego tajemnice” zawiera fakty na temat koneksji obecnego szefa resortu obrony. Główną treścią jest opis licznych powiązań ministra z gangsterem-finansistą Siemionem Mogilewiczem, który od dziesięcioleci współpracuje z sowieckim/rosyjskim wywiadem wojskowym GRU i Kremlem. Pod koniec czerwca wiceszef MON Michał Dworczyk poinformował, że Antoni Macierewicz złożył zawiadomienie do prokuratury w sprawie książki Piątka. “W książce Tomasza Piątka nie ma nic oprócz pomówień, kłamstw i oszczerstw. Nie ma co tego komentować” – powiedział dziennikarzom w Sejmie Michał Dworczyk.

Autorstwo: PN
Źródło: Strajk.eu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Anonymous-X
Użytkownik
Anonymous-X

A co ci generałowie zrobili, aby poprawić stan Polskiej armii zanim pojawił się Macierewicz?
Przed macierewiczem w polskiej armii było tak wspaniale?
Przecież to oni byli odpowiedzialni za stan polskiej armii.

http://www.rp.pl/Sluzby-mundurowe/311089942-Generalowie-ujawniaja-tajemnice.html

maciek
Użytkownik

jeżeli w tej książce o Antq nie ma wątq o tym jak spieprzył lustracje z Olszewskim to nie qpuję.

hWdPOPIS
Użytkownik
hWdPOPIS

Polszewia Okrągło Stołowa (1989-2017) ma się wciąż dobrze a twierdzenie że obecne (nie)rządy poPIS-u z Jarosławem Okrągło Stołowym na czele coś zmieniły, nazwałbym kulturalnie: NADUŻYCIEM i PERFIDNYM OSZUSTWEM.

XXIRapax
Użytkownik
XXIRapax

Podobno wg Piatka Trump jest najwyzej postawionym agentem rosyjskim w historii calego zimnowojennego konfliktu. Zaiste ciekawa musi to byc ksiazka :)
Co do Reporterow bez granic, to w rankingu wolnosci slowa na Swiecie plasuja Polske np. za Niemcami, Francja czy Szwecja i kilkoma panstwami trawionymi przez wojny domowe.
Dziekuje, dobrej nocy :)

sowa84
Gość
sowa84

No i bardzo dobrze ! Sąd powinien go skazać na 10 lat za działalność wywrotową. Pisanie paszkwili na temat ministra obrony danego kraju to duże przestępstwo.