Armia USA odcina od służby „nieszczepionych” żołnierzy

Opublikowano: 12.07.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1454

Żołnierze, którzy odmówili wykonania „szczepień” (eksperymentalnej terapii genetycznej zwanych marketingowo „szczepionką COVID-19” – przypis WM) bez zatwierdzonego lub oczekującego wniosku o zwolnienie, podlegają oficjalnym naganom.

Armia Stanów Zjednoczonych ogłosiła, że ​​ponad 60 000 żołnierzy Gwardii Narodowej i Rezerwy Armii, którzy pozostają „nieszczepieni” przeciwko COVID-19, nie może brać udziału w swoich obowiązkach wojskowych, skutecznie odcinając ich od niektórych korzyści.

Rzecznik armii powiedział w oświadczeniu: „Żołnierze, którzy odmówili wykonania szczepień bez zatwierdzonego lub oczekującego wniosku o zwolnienie, podlegają niekorzystnym działaniom administracyjnym, w tym oficjalnym naganom. W przyszłości żołnierze, którzy nadal odmawiają szczepień, mogą podlegać dodatkowym niekorzystnym działaniom administracyjnym, w tym wydalenia”.

40 000 żołnierzy Gwardii Narodowej i 22 000 żołnierzy rezerwy nie otrzymało „szczepionki”, co stanowi odpowiednio 13% i 12% ich szeregów. Według danych wojskowych, w Gwardii Narodowej wydano 7767 tymczasowych zwolnień, a w rezerwie 6457. Tylko sześć stałych zwolnień lekarskich zostało wydanych w całym kraju dla Gwardii Narodowej, bez żadnych „zwolnień religijnych”. Żaden żołnierz rezerwy nie otrzymał zwolnienia lekarskiego lub „religijnego”. Ponad 3200 oczekuje na zwolnienia, a nowy protokół nie będzie ich dotyczył.

„Niezaszczepieni” żołnierze wciąż mogą wypełniać swoje stanowe rozkazy służby czynnej, które zwykle są wydawane przez gubernatorów podczas krótkoterminowych sytuacji kryzysowych.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: Washington Examiner
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. andi170 12.07.2022 15:58

    Faszyzm w nowym wydaniu,dobrowolny przymus do odstrzału tacy jak Schwab,Gates i inni im podobni szaleńcy!!!!!!! Oraz ich szkolone marionetka.

  2. Komzar 13.07.2022 09:47

    Powinni uczyć się od polaków jak się takie zaświadczenia organizuje. 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.