Arcybiskup Viganò chce ujawnienia planów NWO

Opublikowano: 19.05.2020 | Kategorie: Media, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 158

8 maja trzech kardynałów i dziewięciu biskupów wraz z wieloma lekarzami, dziennikarzami, prawnikami, myślicielami i specjalistami z całego świata wystosowało apel o podniesienie świadomości społecznej wśród ludzi, rządów, naukowców, oraz mediów w odniesieniu do poważnych zagrożeniach dla wolności jednostki, jakie powstały podczas rozprzestrzeniania się COVID-19.

Niebezpieczeństwa te były odczuwane w jednych krajach bardziej niż w innych, ale uwaga katolików i ludzi dobrej woli musi być skupiona, abyśmy wszyscy mogli zrozumieć razem, co się dzieje: jeśli wszyscy rozważymy tylko zdrowotną stronę epidemii a nie rozumiemy jej społecznych, ekonomicznych, politycznych i religijnych konsekwencji, to będziemy na drodze do przyszłości, w której rządy i hierarchia kościelna zostaną wykorzystane przez siły, które uważają, że nie ma wyższego autorytetu niż one same i których cele są bardzo niejasne.

Idea planów Nowego Porządku Świata, zgodnie z którymi kraje i zwykli obywatele będą mieli odebraną tożsamość przez potężne elity, jeszcze kilka lat temu mogła wydawać się absurdalna. Teraz te same plany są ogłaszane i faktycznie realizowane jako dobre dla społeczeństwa i jednostek. Te promowane przez międzynarodowe ugrupowania plany muszą zostać zdemaskowane, zrozumiane i ujawnione. W normalnych czasach taka praca byłaby zadaniem mediów, aby każdy z nas był świadomy tego co się dzieje, abyśmy mogli wypowiadać się przeciwko jako wierzący i jako członkowie społeczności.

Taki jest cel apelu: aby przełamać obserwowaną ciszę medialną, szczególnie w kontekście braku jakiejkolwiek dyskusji na temat indywidualnych wolności i praw. Są one teraz cenzurowane i kontrolowane. Pragniemy również poprosić członków społeczności naukowej o omówienie tych kwestii bez nacisków ze strony interesów ekonomicznych lub ideologicznych oraz o przypomnienie rządom o ich odpowiedzialności za dobro wszystkich.

Apel z pewnością wywołał pewną dyskusję i debatę. W Niemczech wielu biskupów po prostu mówi o „teoriach spiskowych” i całkowicie nie byli w stanie oddalić naszych roszczeń. W ten sposób podpięli się do współczesnego nurtu ideologicznego. Podczas ostatniego wywiadu w niemieckim tygodniku katolickim „Die Tagespost” kardynał Müller (jeden z sygnatariuszy apelu) odważnie zauważył, że ​​„współczesnym trendem jest uznawanie każdego, kto myśli inaczej, za teoretyka spisku”.

„Ci, którzy nie potrafią rozróżnić przydatności od niebezpieczeństwa globalizacji, zaprzeczają rzeczywistości. Papież Franciszek wypowiedział się przeciwko państwom i organom międzynarodowym narzucającym aborcję w biednych krajach jako formę neokolonializmu i odmawiając im pomocy jeśli odmówią jej realizacji. Kiedy Alberto Fujimori był prezydentem Peru, rozmawiałem z wieloma kobietami i mężczyznami, którzy zostali nieświadomie wysterylizowani i zostali oszukani dużymi sumami pieniędzy i obietnicami opieki zdrowotnej i lepszego życia. Czy to jakaś teoria spiskowa? To samo należy powiedzieć o oskarżeniach o teorie spiskowe w odniesieniu do zaszczepienia siedmiu miliardów ludzi, mimo że szczepionka nie została jeszcze odpowiednio przetestowana, gdzie każdemu ma się odmawiać podstawowych praw jeśli odmówią przyjęcia szczepionki. Nikt nie może być zmuszany by uwierzyć, że kilku miliarderów dobroczyńców ma najlepsze plany poprawy sytuacji na całym świecie tylko dlatego, że udało im się zgromadzić tak ogromne sumy pieniędzy.”

https://www.youtube.com/watch?v=F8GHcP7STg0

Takie same słowa usłyszeliśmy od arcybiskupa Athanasiusa Schneidera: „To niesamowite, że Kościół, polityka i establishment medialny (idąc za głównym nurtem) starają się dyskredytować niepokój wyrażony w apelu nokautującym argumentem teorii spiskowych, tak że każda dalsza debata natychmiast zostaje zatrzymana. Pamiętam ten sam rodzaj reakcji i języka pod sowiecką dyktaturą, kiedy dysydenci i krytycy głównej ideologii i reżimu politycznego byli oskarżani o powtarzanie tworzonych na kapitalistycznym Zachodzie „teorii spiskowych”.”

Należy również powiedzieć, że apel – pomijając krytykę, która została wysunięta przez tych, którzy chcą wybielić niedogodności, które wszyscy widzimy na własne oczy – poparły ważne osoby świeckie i kobiety oraz wielu wybitnych przedstawicieli świata nauki i mediów. Za apelem opowiedział się Robert Francis Kennedy Jr. W ciągu niecałego tygodnia apel zebrał prawie 40 000 podpisów i jest obecnie czytany na Wschodzie.

Oczywiste jest, że wśród Hierarchii dochodzi do głębokiego podziału, a apel pozwala nam to zobaczyć. Dowodem na to jest wyraźnie globalistyczna podstawa organizowanego Dnia Modlitwy o Ludzkość ustanowionego przez Komitet ds. Braterstwa (Higher Committee for Human Fraternity) ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, mającego prosić o zakończenie pandemii, na co Stolica Apostolska natychmiast wyraziła zgodę.

Trend ten, ratyfikowany niedawno w Deklaracji z Abu Zabi, wyraźnie czerpie inspirację z relatywistycznej ideologii stojącej za masońską myślą. Jako taki nie przedstawia sobą nic katolickiego i bardzo niepokojącym jest to, że Kościół pozwolił się wykorzystać jako „promotor” Nowego Porządku Świata (który jest absolutnie i całkowicie antykatolicki).

Źródło oryginalne: LifeSiteNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 19, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
janpol
Użytkownik

Ooo…! A czemu tu taka cisza? Czarni jako zło wszelakie i kryptozwolennicy NWO ostrzegają przed nim a tu cisza! Dziwne.

polantek
Użytkownik
polantek

W pewnym miasteczku na zachodzie Polski stoi sobie taki domek przy głownej ulicy a na fasadzie jakis cyrkiel, oko itp itd. Domek przetrwał 1WS 2WS Komune i obecny własciciel wystawił znak For Sale Tak to juz jest , że cisza jest często najwymowniejszym komentarzem.

Cosmo
Użytkownik

Takie pokorne, wytresowane narody jak polski, pójdą jak barany na rzeź. Ciekawa sytuacja natomiast rozwija się w USA, gdzie planuje się obowiązkowe szczepienia przy pomocy armii, która zamówiła 500 mln strzykawek i 300 mln szczepionek. Mnie to wygląda na dążenie do rozpętania wojny domowej, bo nie uwierzę, że zdecydowana większość da się dobrowolnie zaszczepić. Może jak tam ludzie zaczną strzelać do własnego wojska w samoobronie, to reszta lemingów na świecie przejrzy na oczy. Inaczej nie widzę szansz dla nas .

https://www.defense.gov/Explore/News/Article/Article/2188680/army-general-to-co-lead-operation-warp-speed-for-covid-19-vaccine/