Szczepionka na COVID-19 uszkadza mózg płodów

Opublikowano: 08.05.2024 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2498

W recenzowanym badaniu medycznym opublikowanym na początku tego roku w „Springer” naukowcy odkryli, że szczury, którym w czasie ciąży podano szczepionkę mRNA COVID-19, często rodzą potomstwo z uszkodzonym mózgiem, wykazujące zachowania przypominające autyzm, a także nieudolność fizyczną.

„Ciężarne szczury otrzymały szczepionkę mRNA BNT162b2 przeciwko COVID-19 w czasie ciąży. Późniejsze oceny potomstwa płci męskiej i żeńskiej obejmowały zachowania przypominające autyzm, liczbę neuronów i sprawność motoryczną” napisano w badaniu w części „Streszczenie”.

Naukowcy wyjaśnili, w jaki sposób odkryli, że technologia terapii genowej mRNA zmienia ekspresję genów. „Nasze odkrycia ujawniają, że szczepionka mRNA BNT162b2 znacząco zmienia ekspresję genu WNT i poziomy BDNF zarówno u samców, jak i u samic szczurów, co sugeruje głęboki wpływ na kluczowe szlaki neurorozwojowe” – stwierdzono w badaniu w części „Streszczenie”.

Dane pokazują, że potomstwo zaszczepionych szczurów jest w gorszej sytuacji nie tylko psychicznej, ale także fizycznej. „Warto zauważyć, że samce szczurów wykazywały wyraźne zachowania przypominające autyzm, charakteryzujące się wyraźnym ograniczeniem interakcji społecznych i powtarzalnymi wzorcami zachowań. Ponadto zaobserwowano znaczny spadek liczby neuronów w krytycznych obszarach mózgu, co wskazuje na potencjalną neurodegenerację lub zmieniony neurorozwój. Samce szczurów wykazywały również obniżoną sprawność motoryczną, o czym świadczyła zmniejszona koordynacja i zwinność” – stwierdzono w dalszej części „Streszczenia”.

W artykule podano także kilka wyjaśnień potencjalnych mechanizmów uszkodzenia mózgu, a mianowicie mechanizmów powodujących zapalenie neurologiczne.

Źródło zagraniczne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. replikant3d 08.05.2024 19:11

  A co w tym dziwnego? Szpryca jest bronią biologiczną a covidek był tylko ,,straszakiem,, do naganiania bydełka.

 2. Stanlley 08.05.2024 22:22

  A może to był cel? Zwiększenie odsetka autystycznych jednostek w społeczeństwie? Tak jakoś się składa że ta dysfunkcja społeczna jakoś bardzo nie przeszkadza w pracy dla korporacji… Nie macie wrażenia że część takich pracowników odpowiedzialnych za kontakt z klientem zachowuje się jak roboty?

 3. kufel10 09.05.2024 05:08

  Weźmy pod uwagę, że po urodzeniu serwowane jedzenie przetworzone z markietów a później szeroko pojęty internet i tak zrobią z nich tanią, bezmyślną masę pracująco-koczująco-konsumującą.

 4. Katana 09.05.2024 09:40

  kufel10. Masz rację… Ale ciągle zapominasz o jednym: Nie samym chlebem człowiek żyje.
  A tej dziedziny przetwarzanie nie omija.

 5. Katana 09.05.2024 09:44

  Stanlley. Dobrze to ująłeś. To cała masa autystycznych jednostek – biorobot 2.0 – których nazwanie ludźmi byłoby nadużyciem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.