Nowa szpryca dla krów ma zmniejszyć emisję metanu

Opublikowano: 18.05.2024 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1827

Bostoński start-up biotechnologiczny ArkeaBio stworzył właśnie szczepionkę dla krów, która ma zredukować emisję metanu. Wśród głównych inwestorów znalazła się Breakthrough Energy Ventures założona przez Billa Gatesa.

Według wyliczeń globalistów krowy mają odpowiadać za nawet 6 proc. globalnej emisji gazów cieplarnianych. Szprycowanie ich produktem ArkeaBio miałoby zaś ten „problem” rozwiązywać.

Kilka dni temu start-up ArkeaBio ogłosił, że uzbierał 26,5 mln dolarów w ramach funduszu venture capital. Fundusz ten jest zaś prowadzony przez fundusz inwestycyjny założony przez samego Billa Gatesa.

Nowa szczepionka dla krów ma być opłacalnym i skalowalnym rozwiązaniem, umożliwiającym redukcję globalnej emisji metanu wytwarzanej przez hodowlę zwierząt. „Ograniczenie emisji metanu z sektora rolnego to jedno z najpilniejszych wyzwań współczesnej walki ze zmianami klimatycznymi […] Podejście ArkeaBio wykorzystujące innowacyjne technologie szczepionek pozwoli stworzyć skuteczne i skalowalne rozwiązania ograniczające emisję metanu w gospodarstwach rolnych, dzięki czemu będą one dobrze przygotowane do przedefiniowania krajobrazu rolniczego w nadchodzących latach” – mówił prezes zarządu ArkeaBio i partner w Breakthrough Energy Ventures Chris Rivest.

Dyrektor generalny start-upu Colin South podziękował inwestorom za „wsparcie finansowe, pewność i zaufanie”. „Fundusze te przyspieszą rozwój naszego rozwiązania opartego na szczepionkach, aby sprostać palącemu globalnemu problemowi” – zaznaczył. „Pozwoli nam to w dalszym ciągu tworzyć narzędzia niezbędne rolnikom do osiągnięcia globalnej redukcji emisji metanu z hodowli zwierząt gospodarskich” – dodał. Zaznaczył też, że „zmiany klimatyczne to największe wyzwanie, przed jakim kiedykolwiek stanęła ludzkość”. „To wyścig naszego życia” – grzmiał.

Autorstwo: MM
Na podstawie: PKB24.pl
Źródło: NCzas.info


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9 komentarzy

 1. Flibusta 18.05.2024 16:09

  No całkowita paranoja! Będą podawać jakieś preparaty (może zastrzyki) krówkom, żeby sami mogli latać prywatnymi odrzutowcami, jeździć wypasionymi autami i wysyłać w kosmos niezliczone satelity… Pięknie!

 2. pikpok 18.05.2024 18:18

  Dodajmy, że szpryce dzięki którym krowy albo będą chorowały, albo słabo rozmnażały i tym sposobem pozbawią nas mięsa wołowego i nabiału. https://wolnemedia.net/globalisci-klimatysci-wzywaja-do-niejedzenia-miesa-i-nabialu/ Syjonistyczno-satanistyczna kabała pasożytdnicza.

 3. Katarzyna TG 18.05.2024 18:31

  Ponieważ jest to oczywista ściema warto zapytać o prawdziwy cel podawania krowom tego specyfiku. Czy chodzi o krowy czy może jednak o nas?

 4. Szwęda 18.05.2024 19:03

  Jasne jak słońce, że w tym wszystkim chodzi o nic innego jak o zwiększenie liczby wydajnych metod na wymordowywanie ludzkości, czyli mówiąc rozmiękczonym językiem depopulację. Już chyba każdy chory pomysł tego zwyrodnialca sprowadza się do zawoalowanych ludobójczych planów.

 5. garsjo 18.05.2024 20:01

  najbardziej szokujące jest to, że taki bogacz co to powinien skończyć w kaftanie bezpieczeństwa, grasuje po świecie ze swoimi zbrodniczymi działaniami i nikt z nim nic nie robi, bo bogacz..

 6. rozrabiaka 19.05.2024 00:01

  “Nowa szczepionka dla krów…” a paszporty szczepionkowe na smartfona dostaną?

 7. rozrabiaka 19.05.2024 00:02

  Nastepny chodzący trupek, co ma dzieje dożyć 100 lat, Bill Gates

 8. Admin WM 19.05.2024 08:08

  @rozrabiaka

  A po co im paszporty szczepionkowe? Przecież to pośrednia forma do czipów, w których będzie dowód osobisty, paszport, konto bankowe i książeczka zdrowia, w tym szczepień. A krowy są już czipowane.

  Bardziej obawiałbym się, co się stanie z ludźmi, którzy zjedzą mięso zaszczepionych na puszczanie bąków krów. Skoro antybiotyki w mięsie wpływają na nasze zdrowie, to ta „szczepionka” również. Myślę, że o to w tym wszystkim chodzi — walka z metanem to tylko pretekst.

 9. rici 19.05.2024 09:58

  Czlowiek powinien odzywiac sie zgodnie z grupa krwi. Kazda grupa krwi ma inny zestaw bakterii trawiennych. Ludzie z grupa krwi A nie powinni jesc miesa ani nabialu, poniewaz ich zoladek tego nie trawi, z grupa krwi B nie powinni jesc miesa, za wyjatkiem drobiowego i to bez antybiotykow. Z grupa O moga jesc wszystko.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.