Szczepionki mRNA trwale zmodyfikowały genetycznie ludzi

Opublikowano: 26.05.2024 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4451

Doktor Peter McCullough zamieścił w czwartek w serwisie „X” film, który skupiał się na cenzurze przez „LinkedIn” badania dokumentującego, w jaki sposób „szczepionki” terapii genowej mRNA, takie jak zastrzyki na Covid, trwale zmieniają genetykę zaszczepionych i ich potomstwa poprzez wszczepienie mRNA do ludzkiego DNA.

„Kod genetyczny firm Pfizer i Moderna jest trwale zainstalowany w ludzkim genomie” – powiedział McCullough. „Siedząc tutaj dzisiaj, musimy pogodzić się z faktem, że firmy Pfizer i Moderna potencjalnie mogły trwale zmienić ludzki genom”.

Lekarz dodał, że nie przeprowadzono jeszcze rozstrzygających badań w celu potwierdzenia, czy cała sekwencja mRNA jest trwale włączona do DNA, gdyż ma nadzieję, że organizm to usunie, jest jednak duże prawdopodobieństwo, że ludzkość została zasadniczo zmieniona na zawsze, coś, co określił jako „bardzo niepokojące”.

McCullough omówił także obawę, że kod genetyczny firm Pfizer i Moderna osadził się w komórkach płciowych, powodując trwałe mutacje u całego potomstwa zaszczepionej linii „A co, jeśli jaja i plemniki przejmą [szczepionki Pfizer i Moderna Covid] i zostaną zainstalowane na stałe, a następnie przekażą je dziecku” powiedział. „To jest największa obawa”.

W badaniu odkryto, że pewna część kodu genetycznego mRNA SARS-CoV-2 (BNT162b2) ze „szczepionek” terapii genowej rzeczywiście dokonała transkrypcji (wstawienia) do komórek ludzkiej wątroby. „W tym badaniu przedstawiamy dowody na to, że BNT162b2 ze szczepionki mRNA przeciwko COVID-19 może przedostać się in vitro do linii komórek ludzkiej wątroby Huh7. mRNA BNT162b2 ulega odwrotnej transkrypcji wewnątrzkomórkowej do DNA już po 6 godzinach od ekspozycji na BNT162b2. Możliwym mechanizmem odwrotnej transkrypcji jest endogenna odwrotna transkryptaza LINE-1, a dystrybucja białek w jądrze LINE-1 jest zwiększona przez BNT162b2” stwierdzono w badaniu w części „Dyskusja”.

Wiadomo, że zastrzyki na COVID-19 zwiększają śmiertelność po wielokrotnych dawkach, zwiększają częstość infekcji COVID-19, powodują turbo-nowotwory, niszczenie zdolności reprodukcyjnych, powodują poronienia, choroby autoimmunologiczne tarczycy, a także śmiertelne bóle głowy, drgawki i zawały serca, a także wiele innych poważnych schorzeń zaobserwowanych w masowych badaniach populacyjnych i zawierają setki razy dopuszczalne poziomy skażenia DNA, co prowadzi do skutków mutagennych.

Mimo tego CDC zaleca, aby wszyscy Amerykanie otrzymali szczepionkę na COVID-19, a małe dzieci dodatkowe szczepionki.

Autorstwo: Sean Miller
Źródło zagraniczne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. bboyprezes 27.05.2024 11:49

    No i teraz możemy się zastanawiać; czy wszyscy co wzięli to czy któreś z kolei pokolenie będzie automatycznie ostatnim?
    No i teraz jak ktoś na to będzie zwracać uwagę, to znalezienie drugiej połówki bez tego badziewia może być dużym wyzwaniem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.