Zawodnik UFC niepoprawnie politycznie o szczepionkach i edukacji

Opublikowano: 25.05.2024 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2617

Zawodnik UFC Bryan Mitchell zamieścił w sieci nagranie, które wywołało sporo kontrowersji. Fighter mówił o szczepieniu dzieci, a także ich późniejszym wychowaniu.

Mitchell to zawodnik wagi piórkowej UFC, który po raz ostatni stanął w oktagonie w grudniu ubiegłego roku. Wówczas górą okazał się jego rywal, Josh Emmett. Jak na razie nie słychać nic o kolejnym pojedynku, ale o wojowniku i tak zrobiło się głośno, a to za sprawą zamieszczonego w sieci nagrania ze swym malutkim dzieckiem.
Bez szczepienia i z edukacją domową

„Jest bardzo zdrowy, radzi sobie bardzo dobrze” – powiedział, pokazując swoje niedawno narodzone dziecko Mitchell. Zawodnik UFC ujawnił, że w szpitalu grożono mu odebraniem dziecka, po tym jak odmówił jego zaszczepienia.

Mitchell stwierdził, że że nie ma zamiaru szczepić dziecka, bo uważa, że „to jest złe dla zdrowia” i „może potencjalnie je zabić”. – Nie daj się zastraszyć groźbami przemocy. Bądź przygotowany i ciesz się, że możesz umrzeć za swoje dzieci. Tego właśnie potrzeba, aby odzyskać wolność – zaapelował do oglądających.

Zawodnik ponadto wypowiedział się na temat wychowania dzieci. Fighter zapowiedział, że ma zamiar przygotować dla niego edukację domową, gdyż nie chce, by w publicznej szkole stał się homoseksualistą, czcicielem szatana albo komunistą.

„Wiecie, że zostanę za to ocenzurowany, ale nie obchodzi mnie to. Kocham dzieci i kocham prawdę. Musimy walczyć o nasze dzieci, bo zło zepsuje następne pokolenie” – powiedział.

Autorstwo: RP
Źródło: NCzas.info


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Radek Wicherek (Polaku Dawaj z Nami) 25.05.2024 20:15

  Odważnie. Aż z ciekawości sam sprawdziłem i rzeczywiście tak było. Wspomniał nawet o związku szczepionek z autyzmem.

  Teraz najprawdopodobnie są dwie drogi. Albo będzie się kajał i łaskawie pozwolą mu kontynuować karierę, albo dostanie bana. Szczególnie jeżeli doda coś jeszcze o roszczeniowych Murzynach. Zobaczymy. Mam nadzieję, że będzie konsekwentny. Do odważnych świat należy.

 2. Rgga34 25.05.2024 22:34

  Niesamowite.
  Kojarzę kilka rodzinek, które podjęły się edukacji domowej. Jest to chyba jedno z najdrudniejszych wyzwan dla rodzica. Tym bardziej jak się ma nie jedno, a czworo dzieci.

  Co do szczepionek to także respekt dla Niego. U nas odrazu siadłby sanepid i potencjalne kary grzywny.

  Jak masz hajs i czas i dużooooo cierpliwości to możesz zaryzykować. No ale ilu na to stać w Polsca i poza nią?

  Jednak dzisiaj ludzie wybierają żłobki, przedszkola, szkoły i świetlicę do późnego popołudnia żeby tylko się pozbyć swoich pociech.

  Oczywiście nie wszyscy ale większość..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.