Apelują o obowiązkowe szczepienia na COVID-19

Opublikowano: 04.10.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3625

W artykule opublikowanym w „New England Journal of Medicine” wezwano do wprowadzenia szczepionki na koronawirusa i nakreślono strategie, w jaki sposób Amerykanie mogą zostać zmuszeni do jej przyjęcia.

Publikacja ostrzega, że ​​natychmiastowe wydanie nakazu do szczepień wywołałoby zbyt duży opór i ostry sprzeciw, więc autorzy sugerują, że początkowo powinno to być dobrowolne. Sugeruje jednak, że jeśli w ciągu pierwszych kilku tygodni od jej udostępnienia niewystarczająca liczba osób będzie chciała otrzymać szczepionkę, to powinno to zostać przekształcone w obowiązek, z nałożonymi karami za odmowę.

W artykule przedstawiono „sześć kryteriów”, które należy spełnić, zanim szczepionka stanie się obowiązkowa i że należy ją najpierw wprowadzić do określonych grup demograficznych populacji. „W przypadku nakazu szczepień jedynie rekomendowane grupy powinny być brane pod uwagę”, czytamy w dokumencie, który wymienia jako pierwszą grupę „grupy wysokiego ryzyka”. „Osoby starsze, pracownicy służby zdrowia pracujący w sytuacjach wysokiego ryzyka lub pracujący z pacjentami wysokiego ryzyka… osoby z określonymi schorzeniami podstawowymi”, a także osoby przebywające w „miejscach o dużym zagęszczeniu, takich jak więzienia i internaty” powinny podlegać nakazowi otrzymania szczepionki, czytamy w publikacji. Sugeruje również, że członkowie czynnej służby wojskowej powinni być jednymi z pierwszych, którzy są zmuszani do szczepień.

Publikacja stwierdza, że „nieprzestrzeganie przepisów powinno pociągać za sobą karę” i zauważa, że ​​powinna być „stosunkowo poważna”. Sugeruje też, że należy wydawać „nakazy zawieszenia zatrudnienia lub pozostania w domu”, ale grzywny powinny być zaniechane, ponieważ mogą być prawnie zaskarżone i „mogą wzbudzić nieufność bez zwiększenia liczby szczepień”.

Publikacja sugeruje również, że rządowe organy ds. Zdrowia powinny unikać publicznego ujawniania swoich bliskich relacji z producentami szczepionek, aby tłumić nieufność opinii publicznej.

Tylko przypadkiem autorzy artykułu mieszkają w Yale i Stanford – instytucjach, które otrzymały znaczne fundusze od Fundacji Billa i Melindy Gatesów na rozwój szczepionek.

Perspektywa wprowadzenia zakazu swobodnego przemieszczania się tym, którzy odmawiają szczepienia, pojawiła się niedawno w Wielkiej Brytanii, gdzie urzędnicy ds. zdrowia zasugerowali, że szczepionka powinna być obowiązkowa.

W Stanach Zjednoczonych też wzywano do wprowadzenia obowiązkowych szczepień, a New York Times wyraził zaniepokojenie, że połowa Amerykanów odmówi ich przyjęcia.

W Kanadzie badanie opinii publicznej ujawniło, że 60 procent obywateli uważa, że ​​kiedy szczepionka przeciwko koronawirusowi stanie się dostępna, powinna być obowiązkowa.

Ponadto obecna dyrektor ds. Zdrowia publicznego Kanady pojawiła się w niedawno opublikowanym starym nagraniu z 2010 r., w którym zalecała stosowanie obowiązkowych „bransoletek śledzących” dla osób, które odmawiają przyjęcia szczepionki po wybuchu wirusa.

Autorstwo: Steve Watson
Źródło oryginalne: PrisonPlanet.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. Dandi1981 04.10.2020 11:01

  No niestety nie pozbedziemy sie maseczek 2 metrow odstepow i innych restrykcji dopoki wszyscy sie nie zaszczepia. Po szczepieniach beda musieli szukac nowej choroby, napewno wiekszosc jest zmeczona tymi obostrzeniami , strachem przed smiercia bliskich temu nie moga doczekac sie szczepienia i powrotu do dawnego zycia

 2. Szwęda 04.10.2020 19:44

  W Polinie pewnie 99% zmanipulowanej i urobionej populacji rzuci się w kilometrowe kolejki do “wyszczepienia”! Więc może jest jednak nadzieja, że nie będzie przymusu, ale może być tak, że pozostały odsetek społeczeństwa może być stopniowo usunięty na margnines społeczeństwa, zdegradowany, unicestwiony.

 3. Kaczor3333 05.10.2020 07:53

  Po co mają szczepić Polaków, my mamy apostoła Łukasza, który wie jak wyzdrowieć w jeden dzień.

 4. donkey 05.10.2020 12:29

  @Arcetron
  To są poważne oskarżenia. Masz wiarygodne źródło tych informacji?

 5. radical3dom 08.10.2020 09:37

  @Dandi1981 Po szczepieniach nie będą musieli już żadnej choroby szukać, każdy bedzie miał zmodyfikowane DNA w taki sposób że system odpornościowy będzie w ciągłym działaniu co może doprowadzić do chorób autoimmunologicznych np. RZS. Po krótkim czasie cierpień powiedza nam że te choroby indukował wirus bezobjawowo i pojawi się Elon Musk ze swoim czipem mózgowym jako wybawienie od cierpienia. Na razie tyle.

 6. radical3dom 08.10.2020 09:38

  @Szwęda: Około 50% ludzi zadeklarowało w badaniach statystycznych że nie da sie zaszczepić(najwięcej w unii)

 7. radical3dom 08.10.2020 09:40

  @donkey: podobno ten koronawirus ma swój numer patentowy, trzebaby poszukać dokumentacji, na pewno jest jakieś źródło.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.