80% zapasów krwi skażonych składnikami z preparatów mRNA

Opublikowano: 03.03.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4047

Politycy w stanie Montana forsują nową ustawę, która sprawiłaby, że oddawanie krwi przez osoby „zaszczepione” na koronawirusa wywołującego COVID-19 byłoby przestępstwem.

Powołując się na kwestie zanieczyszczenia krwi, kongresmen Greg Kmetz (R-Miles City), sponsor stojący za ustawą House Bill 645, chce uczynić z oddawania skażonej krwi wykroczenie i nałożyć grzywnę w wysokości 500 dolarów na zaszczepionych dawców, którzy przekażą swoją bogatą w białko kolczaste krew do banku krwi.

Ustawa zakazałby również oddawania krwi osobom, u których zdiagnozowano „długi COVID-19”, medycznie zdefiniowany jako „zaostrzone następstwa SARS-CoV-2 spowodowane przewlekłą infekcją wirusową 27 SARS-CoV-2”.

Według dr Michaela Buscha, dyrektora Instytutu Badawczego Vitalant, rzeczywisty odsetek skażonej krwi w Stanach Zjednoczonych jest bliższy 90 niż 80 procent, co oznacza, że tylko jeden na 10 dawców ma czystą, bezpieczną krew.

Jest to poważny problem, ponieważ osoby potrzebujące transfuzji krwi będą musiały na nią czekać o wiele dłużej – jeśli w ogóle będą w stanie ją otrzymać. Obecnie większość amerykańskich zapasów krwi jest skażonych toksycznymi białkami kolca i innymi składnikami ze szczepionek.

Na podstawie: NaturalNews.com
Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Szwęda 03.03.2023 16:18

    Powinny być 2 opcje oddawania krwi osobno: przez zaszprycowanych i przez niezaszprycowanych. I tak samo możliwość wyboru krwi przez potrzebujących lub jego rodziny z jednej lub z drugiej grupy.

  2. adambiernacki 03.03.2023 16:44

    Taki…przypadek

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.