47-letnia kobieta zmarła nagle 37 dni po szczepieniu

Opublikowano: 09.04.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1485

„Właśnie zostałam zaszczepiona (kwalifikowałam się ze względu na astmę) w centrum FEMA. Wszyscy tam byli w mundurach. Jak to dobrze widzieć ludzi służby militarnej – mężczyzn i kobiety! Proces był zorganizowany, skuteczny i wszyscy byli w dobrych nastrojach. Róbmy to! [Szczepmy się!]” – wpisała na „Twitterze” 1 marca br. Midwin Charles, 47-letnia analityk prawny, pracująca dla telewizyjnych sieci MSNBC i CNN.

Po tym wpisie opublikowana informację mówiącą o powściągliwości czarnoskórych wobec szczepień, w wielu innych komentarzach nawoływała do noszenia maseczki, do utrzymywania dystansu. Była niezwykle aktywna na „Twitterze”, w ciągu ostatnich 12 lat publikowała 110 tysięcy wpisów a jej średnia wyniosła 25 twittów dziennie. W około tydzień po zaszczepieniu jej średnia podskoczyła do 39 wpisów dziennie. Przygotowywała się na przyjęcie drugiej dawki preparatu firmy Pfizer, wypadającej w okolicach 21 marca, gdy jednak nadeszła na to pora, aktywność internetowa spadała. Nie wiemy czy otrzymała drugą dawkę, wiemy natomiast, że 24 marca dodała tylko jeden wpis. Dzień później, również tylko jeden. W kolejny dzień coś raz napisała, ale jej wpis został usunięty. Od tego czasu nastąpiła cisza. 12 dni bez wpisu. Aż do 6 kwietnia, gdy rodzina oznajmiła, że w 37 dni po przyjęciu pierwszej dawki szczepionki, pani Midwin Charles zmarła.

O jej śmierci doniosły wszystkie media mainstreamowe w kraju i wszystkie zgodnie zastosowały cenzurę nie informując, że pani Charles przyjęła tzw. szczepionkę. Jej nagłe odejście mogłoby przecież komuś podsunąć jakieś niepoprawne skojarzenia.

Niech los kolejnej ofiary eksperymentalnego preparatu reklamowanego jako „szczepionka przeciwko Covid-19” będzie przestrogą. Niestety, tak jak w jej i w tysiącach innych przypadków, media zastosują manipulację i cenzurę; tzw. eksperci medyczni przytoczą statystyki argumentując, że takie przypadki to rzadkość i zupełny niezauważalny margines; politycy powiedzą, że przecież zarejestrowane niepożądane odczyny poszczepienne to w ogóle wymysł antyszczepionkowców; a producent przyparty do muru może wzruszy ramionami i wskaże, że przecież są to „normalne” reakcje u pewnej grupy ludzi.

„Wszyscy tam byli w mundurach. Jak to dobrze widzieć ludzi służby militarnej – mężczyzn i kobiety!” – ten dumny wpis powinien służyć jako przestroga i dla Polaków, którym obecny rząd przygotowuje również masowe szczepienia eksperymentalnym preparatem chemiczno-genetycznym, w coraz liczniejszych centrach prowadzonych przez „ludzi w mundurach”. Mundurach, które splamią się ponownie.

Opracowanie i źródło: Bibula.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 12, średnia ocena: 4,75 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Irfy
Użytkownik
Irfy

Ramy czasowe zgonu mniej więcej takie same, jak u Krawczyka. Czyli pewnie jakaś reakcja autoimmunologiczna. Ewentualnie reakcja organizmu na przyjęcie drugiej dawki szczepionki. O czym mógłby z kolei świadczyć ten usunięty wpis na Twitterze. Z relacji osób zaszczepionych, które słyszałem osobiście wynika, że po drugiej dawce “zaczęło się piekło, ledwo udało mi się przeżyć, gdybym wiedział/a wcześniej, że to tak będzie wyglądać, to nigdy bym się nie zdecydował/a”. Należy przy tym zauważyć, że byli to ludzie, którzy w “szczepionki” wierzyli jak w jakąś prawdę objawioną.

Teraz kluczowe są informacje, czy tego typu zgony są masowe, tylko że się o nich nie mówi, bo giną jakieś anonimowe żuczki, czy faktycznie dosyć rzadkie. Jeśli okażą się masowe, to się o tym raczej dowiemy. Choćby dlatego, że w takiej Polsce “poza kolejką” zaszczepiła się cała masa rozmaitych “celebrytów”. O czym z wielkim zgorszeniem przez parę dni pohukiwał główny ściek. Jeżeli te osoby, na przykład na jesieni zaczną masowo umierać, to takiej afery wyciszyć się nie uda. I wtedy wszyscy będziemy wiedzieli, na czym stoimy. Jeżeli masowo wymierać nie zaczną, będzie to oznaczało, że te preparaty są śmiertelne wyłącznie dla osób, które mają “coś”.

Problem polega na tym, że firmy farmaceutyczne raczej nie poinformują, co to za “coś”, dlatego do “szczepionek na C19” nadal należy podchodzić z wielką ostrożnością. Dobrym probierzem będzie również Izrael. Zakładając, że jego obywatele faktycznie zaszczepili się “szczepionką” a nie solą fizjologiczną, to jakiś nowy “holokaust” na pewno nie przejdzie bez echa.