Zwracanie się „niewłaściwym” zaimkiem to molestowanie

Opublikowano: 26.05.2022 | Kategorie: Edukacja, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1211

Jak informuje Młodzież Wszechpolska na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu zamieszczono informację dla studentów. Według wskazanej notatki, a dokładnie punktu trzeciego, można zostać oskarżonym o molestowanie seksualne, gdy nazwie się daną osobę zgodnie z jej naturalną płcią.

Punkt pokazanej notatki z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu mówi o przykładzie molestowania lub molestowania seksualnego. Poza oczywistym przykładem korupcyjnym, gdzie w grę wchodzi zaliczenie przedmiotu lub pozyskanie innej korzyści, dochodzi do wykorzystania seksualnego, a także groźby danego agresora w stosunku do ofiary, aby ta nie ujawniła próby molestowania osobom trzecim, znajduje się również kontrowersyjny podpunkt.

„Czy wiedziałeś, że jeśli nazwiesz chłopa chłopem, a babę babą, to możesz zostać oskarżony o molestowanie seksualne? Uniwersytet imienia Adama Mickiewicza – zero zaskoczenia” – informuje Młodzież Wszechpolska.

Mówi on bowiem o postawieniu w stanie oskarżenia za molestowanie i molestowanie seksualne, jeżeli nazywa się daną osobę zgodnie z jej naturalną płcią. „Umyślne używanie niewłaściwego imienia lub zaimka w odniesieniu do osoby transpłciowej lub odwoływanie się do jej tożsamości płciowej” – czytamy.

„UAM właśnie próbuje to wprowadzić; niewłaściwe użycie zaimka jako molestowanie. Kiedyś Cejrowski powiedział o sędziach: WSZYSTKICH WON. Dziś to samo stwierdzenie pasuje do części kadry profesorskiej na polskich uniwersytetach” – skomentował skandaliczną sytuację Dariusz Matecki.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: Twitter.com [1] [2]
Źródło: MediaNarodowe.com

17

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. kolorowa mysz 26.05.2022 21:07

  Młodzież Wszechpolska, czyli polskie Hitlerjungend

 2. MasaKalambura 27.05.2022 00:08

  Nie do końca, bardziej Banderowcy. Tylko ci zaprzyjaźnieni z pochodzącym od AK: USA i Francjo – Brittaniką.

  Dokładniejsza wersja polskich banderowców to skinhaedzi, szybko ewoluujący w kibiców sportowych, potem w ojców rodzin o konserwatywnych przekonaniach, następnie dołączają do większej rzeki kultury Rzymu i Katolicyzmu, z którego AK, wcześniej szlachcice (których banderowcy niekoniecznie lubią) i Ogół: wciąż chyba większość o poglądach ateistycznych, identyfikujących się z chrześcijaństwem lub którąś religią proroków Syjonu . . . się wywodzą.

  Historia skomplikowaną jest dla Polski.

  Z punktu widzenia Polaka, niekatolika:

  Odradzałbym wszczynanie kampanii na terenach od Buga, Niemna, Wisłę i dalej przez Odrę.

  To zawsze się kończy użyciem najmocniejszych broni najnowszych generacji. Już w poprzednim konflikcie Einstein widział oczami następny po tym na kije i kamienie.

  Możemy jak cywilizacja 1 poziomu (obecnie jesteśmy na poziomie zerowym) wybrać naród rządzący naszą planetą w całości. Z najlepszą moralnością i najwyższą techniką. Niech polem bitwy nie będzie planeta. Przenieśmy konflikt do poziomu mentalnego. (Zawieszenie broni na czas zasiewu w obliczu tworzonego z premedytacją problemu głodu).

  Stawką jest 10 lat rządzenia całą planetą. Pierwszy, kto ludzką stopą dotknie jednego z Księżyców Jowisza wybierze ten Naród. Niekoniecznie własny.

  Do tego czasu zawieszenie broni i przygotowania do wyboru na kolejne 10 lat. Tym razem przestrzeń Wieloświatów staje się naukowym celem Narodów. Unia Planet w miejsce Unii Kontynentów.

  To się omawia w Internecie Władców/Mieszkańców Ziemi poziomu I.

 3. kolorowa mysz 27.05.2022 10:25

  @up Stawką jest przetrwanie ludzkości jako gatunku biologicznego, żadne idiotyczne wyimaginowane rządy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.