Włoski sen marokańskiej rodziny z Rimini

Opublikowano: 06.09.2017 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 358

Sprawa dwóch nieletnich gwałcicieli z Rimini jest połączeniem patologii rodzinnej ze ślepą hojnością i bezradnością państwa włoskiego.

Rodzice przybyli do Włoch nielegalnie ponad dwadzieścia lat temu. Tatuś jest złodziejem, siedział we Włoszech w więzieniu. Parę lat temu udało się go z Włoch wydalić – ale trzy lata temu ponownie nielegalnie wrócił. Za nielegalny powrót skazano go na rok i cztery miesiące aresztu domowego, który właśnie odbywa.

Odbywa ten areszt w mieszkaniu komunalnym, za które płaci gmina. Gmina płaci również za utrzymanie całej, w sumie sześcioosobowej rodziny (prócz dwóch młodych gwałcicieli jest jeszcze młodszy brat i siostra). Płaci od kilkunastu lat.

Mamusi z dziećmi nie można było wydalić, ponieważ włoskie prawo zabrania wydalania nieletnich, urodzonych we Włoszech – chociaż nie mają obywatelstwa włoskiego, tylko marokańskie. A skoro nie można wydalić nieletnich, to nie można też wydalić ich matki.

Włoskie prawo daje pewną możliwość rozwiązania takiej sytuacji: na wydalenie dzieci muszą się zgodzić ich rodzice. I matka trzy lata temu łaskawie wyraziła zgodę, gdy gmina zaoferowała jej dwadzieścia tysięcy euro plus bilety lotnicze do Maroka. Jednak zaraz potem wrócił tatuś i mamusia zgodę wycofała – tatuś chyba policzył, że te dwadzieścia tysięcy to się w Maroku rozejdzie a tutaj do końca życia mają utrzymanie.

Mamusia zajmuje się nie tylko opieką nad dziećmi. Zajmuje się również prześladowaniem sąsiadki, też Marokanki (ale z włoskim obywatelstwem). Wspólnie z synkami nie tylko sąsiadce od lat wymyśla i grozi, ale i uczestniczyła w jej pobiciu. Mamusia ma aktualnie zakaz sądowy zbliżania się do sąsiadki, ale mieszkają w jednym domu, więc spokojnie może grozić dalej.

Obaj aresztowani synkowie (od czasu, gdy okazało się, że są nieletni, prasa włoska nie nazywa już ich „bestiami” tylko „chłopakami” – ragazzini) regularnie kradli i handlowali narkotykami. Młodszy, ten niespełna piętnastoletni, był według koleżanek (imigrantek), niesłychanie agresywny. „Mówił wyłącznie o zabijaniu i gwałceniu”, zawsze chodził z nożem, rwał się do bicia, kiedy ktoś mu się nie podobał, rzucił butelką w głowę nauczyciela a kolegę nożem zranił (kolega złożył doniesienie, nie wiemy, co z niego wynikło). Koleżanki były pewne, że kiedyś kogoś zabije.

Ponieważ synkowie są nieletni, więc rodzina niebawem znowu będzie w komplecie. Nieletni są we Włoszech skazywani na kary o prawie połowę niższe niż dorośli za te same przestępstwa i tak jak reszta więźniów wychodzą na wolność po odbyciu połowy kary. Słynna była sprawa siedemnastoletniego Roma, który w styczniu 2012 zabił strażnika miejskiego w Mediolanie i wyszedł po pięciu latach. Obaj chłopcy nikogo przecież nie zabili, więc mama przytuli ich pewnie za dwa-trzy lata.

I dalej będą mogli na koszt państwa żyć, kraść i napadać przez wiele, wiele lat…

Autorstwo: Grzegorz Lindenberg
Na podstawie: Imolaoggi.it, Republicca.it, Ilrestodelcarlino.it
Źródło: Euroislam.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
BrutulloF1
Użytkownik
BrutulloF1

To nie bezradność państwa włoskiego tylko kulturowy marksizm, który trawi Europę.

MB
Użytkownik
MB

@BrutulloF1
Antykulturowy marksizm.

bukraba
Użytkownik
bukraba

To jest antyeuropejski zydowski spisek.

8pasanger
Użytkownik

W Łodzi jednego z trzech gwałcicieli na moment wypuścili na wolność(zamknęli z powrotem gdy dowiedziały się media) a 40% wyroków za gwałt jest w zawieszeniu.To też wina kulturowego marksizmu?Ochłońcie.

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

@8pasanger
To co robimy ze swoimi u siebie, to Nasza brocha !!!