Trump obiecuje ostro ograniczyć wpływy lewicy w USA

Opublikowano: 13.09.2023 | Kategorie: Polityka, Seks i płeć, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 783

Donald Trump walczy o to, by ponownie startować z ramienia Partii Republikańskiej na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Donald Trump w swoim najnowszym przemówieniu były prezydent zapewnił, że już pierwszego dnia ostro ograniczy wpływy Lewicy w USA.

Miliarder szczególnie skupił się na wpływach lewicowców na dzieci. Zapowiedział, że gdy zostanie prezydentem, to zablokuje możliwość zmiany płci u najmłodszych oraz wyprowadzi ze szkół m.in. krytyczną teorię rasy. „Pierwszego dnia podpiszę nowy dekret obcinający fundusze federalne każdej szkole propagującej krytyczną teorię rasy, obłęd transgenderowy i inne niewłaściwe dla naszych dzieci treści rasowe, seksualne lub polityczne” – zapewnił Trump. „I będę trzymał mężczyzn z dala od kobiecych sportów” – dodał. „Podpiszę ustawę zabraniającą seksualnego okaleczania dzieci we wszystkich pięćdziesięciu stanach” – zapewnił, na co sala zareagowała gromkimi brawami.

Donald Trump, były prezydent Stanów Zjednoczonych, który zamierza po raz drugi startować na to stanowisko, wygłosił w czwartek przemówienie, w którym zwrócił się do „każdego tyrana covidowego”. Trump twierdzi, że „lewicowy szaleńcy” zamierzają na nowo wprowadzić w USA reżim sanitarny, który pamiętamy z czasów pandemii COVID-19. Według byłego prezydenta będą oni prowadzić kampanię straszenia nowymi wariantami koronawirusa.

Autorstwo: SG
Na podstawie: LifeSite.news
Źródło: NCzas.com


TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.