Szefowie Pfizera nie chcą, by mówiono o liniach komórkowych z aborcji

Opublikowano: 09.10.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1722

Wyciekły wiadomości mailowe dyrektorów Pfizera, które wskazują na to, że wielkie koncerny starają się ukryć niewygodne fakty dotyczące powstawania szczepionek przeciwko COVID-19. Sprawę nagłośniła niezależna agencja prasowa Project Veritas.

Dzięki wyciekowi sekretnych maili znamy lepiej mechanizmy ukrywania niewygodnej prawdy o tym, że szczepionki przeciwko koronawirusowi są produkowane i/lub testowane na liniach komórkowych wyhodowanych z tkanek pobranych podczas aborcji.

W dużym skrócie: szefowie Pfizera w wiadomościach wysyłanych do podwładnych nakazywali unikać mówienia prawdy o powstawaniu ich preparatu. Przyznają, że w procesie opracowywania szczepionki użyto komórek z linii HEK293T (pozyskanej z nerki abortowanego dziecka) co potwierdza tylko fakt, że szczepionki przeciwko COVID-19 są naznaczone aborcją.

„Z punktu widzenia interesu firmy chcemy uniknąć sytuacji, gdy informacja o liniach płodowych będzie wypływać. Ryzyko poinformowania o tym przewyższa potencjalne zyski, szczególnie wśród szeroko rozumianej opinii publicznej, która może powziąć tę informację i użyć jej w sposób, którego nie chcemy. W ostatnich tygodniach nie otrzymaliśmy pytań w tej sprawie od polityków ani mediów i chcemy takich pytań uniknąć, jeśli to możliwe” – pisała Vannessa Gelman, starszy dyrektor ds. badań, rozwoju i komunikacji medycznej.

Ujawnione wiadomości pokazują, że społeczeństwo nie ma pełnego dostępu do rzetelnych informacji, które często są kluczowe dla podjęcia decyzji o szczepieniu, bądź nie. Aborcja to biznes, a przemysł szczepionkowy obficie korzysta z jej owoców. Przy tym korporacje farmaceutyczne robią wszystko, aby ukryć niewygodne fakty. Czy dlatego, że wiedzą, jak normalni ludzie reagują na aborcję?

Każdy człowiek ma prawo do informacji o produktach farmaceutycznych, których przyjęcie rozważa. Musi znać wszystkie fakty – zarówno te jasne, jak i mroczne.

Petycję do Ministra Zdrowia ws. wycofania szczepionek z komórkami abortowanych płodów znajdziesz TUTAJ.

Źródło: ProKapitalizm.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 15 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. adambiernacki 09.10.2021 15:01

    Zastanawiam się czym trzeba być bo z pewnością nie rodzicem żeby pozwolić nastrzyknąć własne dziecko.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.