Samolot Baracka Obamy miał spotkanie z UFO

Opublikowano: 06.11.2019 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 250

W Stanach Zjednoczonych kolejni piloci relacjonują o swoich spotkaniach z Niezidentyfikowanymi Obiektami Latającymi. Tym razem zdecydował się opowiedzieć o swoim spotkaniu z UFO pilot wyjątkowy, który kiedyś latał z Barackiem Obamą, kiedy ten był jeszcze senatorem.

Większa odwaga w ujawnianiu swoich historii spotkań z UFO przez amerykańskich pilotów to efekt ostatnich publikacji materiałów przez US NAVY i słynnych filmów z dziwnymi obiektami, które zostały zarejestrowane przez samoloty Marynarki Wojennej USA. W mediach amerykańskich ukazała się kolejna ciekawa informacja o takiej relacji.

Andy Danziger jest tym pilotem, który latał z senatorem Barackiem Obamą w czasie kampanii wyborczej, kiedy ten kandydował na prezydenta. W telewizji FOX News opisał o niezwykłej obserwacji, której dokonał jako pilot pasażerskiego samolotu w 1989 roku. Opowiada o dziwnym obiekcie, który zbliżył się do jego samolotu. Stanowczo wyklucza, że był to powszechnie znany statek powietrzny.

Opisuje niezwykłe zachowanie UFO, który miał kształt dysku (bardzo jasnego). W pewnym momencie chmury wokół obiektu się rozstąpiły, a on nagle po prostu zniknął. „To było niebywałe” – powiedział w studiu telewizji FOX. Jego zdaniem zachowanie się obiektu wykluczało, że został on skonstruowany na Ziemi przy użyciu znanej nam technologii.

Źródło: Nautilus.org.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,50 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szwęda
Użytkownik
Szwęda

A ja bym niczego nie wykluczał jeżeli chodzi o człowieka, na pewno niczego złego. Obserwując UFO większość ludzi koniecznie chce wierzyć, że to obiekty pochodzenia pozaziemskiego – to jest taka nowa religia, religia 3 tysiąclecia.

polach
Użytkownik
polach

Szwęda Stopniowo ujawniają informacje o tkz UFO jak widać oficjalnie i nie bez powodu na pewno mają w tym cel.

polantek
Użytkownik
polantek

UFO z definicji jest niezidentyfikowane. Ja również pewnego razu widziałem UFO (NOL) i nie zamierzam z tego powodu popadać w egazltacje, jakkolwiek sprawa jest mocno intygująca dla niektórych, to razczej obśmiewana lub bagatelizowana przez opinię społeczną – tak więc coś jest na rzeczy.