Samolot Baracka Obamy miał spotkanie z UFO

Opublikowano: 06.11.2019 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 607

W Stanach Zjednoczonych kolejni piloci relacjonują o swoich spotkaniach z Niezidentyfikowanymi Obiektami Latającymi. Tym razem zdecydował się opowiedzieć o swoim spotkaniu z UFO pilot wyjątkowy, który kiedyś latał z Barackiem Obamą, kiedy ten był jeszcze senatorem.

Większa odwaga w ujawnianiu swoich historii spotkań z UFO przez amerykańskich pilotów to efekt ostatnich publikacji materiałów przez US NAVY i słynnych filmów z dziwnymi obiektami, które zostały zarejestrowane przez samoloty Marynarki Wojennej USA. W mediach amerykańskich ukazała się kolejna ciekawa informacja o takiej relacji.

Andy Danziger jest tym pilotem, który latał z senatorem Barackiem Obamą w czasie kampanii wyborczej, kiedy ten kandydował na prezydenta. W telewizji FOX News opisał o niezwykłej obserwacji, której dokonał jako pilot pasażerskiego samolotu w 1989 roku. Opowiada o dziwnym obiekcie, który zbliżył się do jego samolotu. Stanowczo wyklucza, że był to powszechnie znany statek powietrzny.

Opisuje niezwykłe zachowanie UFO, który miał kształt dysku (bardzo jasnego). W pewnym momencie chmury wokół obiektu się rozstąpiły, a on nagle po prostu zniknął. „To było niebywałe” – powiedział w studiu telewizji FOX. Jego zdaniem zachowanie się obiektu wykluczało, że został on skonstruowany na Ziemi przy użyciu znanej nam technologii.

Źródło: Nautilus.org.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 4 , średnia ocena wartości wpisu: 4,50 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Szwęda 06.11.2019 14:28

    A ja bym niczego nie wykluczał jeżeli chodzi o człowieka, na pewno niczego złego. Obserwując UFO większość ludzi koniecznie chce wierzyć, że to obiekty pochodzenia pozaziemskiego – to jest taka nowa religia, religia 3 tysiąclecia.

  2. polach 06.11.2019 20:13

    Szwęda Stopniowo ujawniają informacje o tkz UFO jak widać oficjalnie i nie bez powodu na pewno mają w tym cel.

  3. polantek 06.11.2019 23:22

    UFO z definicji jest niezidentyfikowane. Ja również pewnego razu widziałem UFO (NOL) i nie zamierzam z tego powodu popadać w egazltacje, jakkolwiek sprawa jest mocno intygująca dla niektórych, to razczej obśmiewana lub bagatelizowana przez opinię społeczną – tak więc coś jest na rzeczy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.