Rząd dokręca śrubę i zdelegalizuje chusty, szaliki i przyłbice

Opublikowano: 23.02.2021 | Kategorie: Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1673

Zgodnie z rekomendacjami Ministerstwa Zdrowia, już wkrótce nastąpią zmiany w kwestii zakrywania ust i nosa. Najprawdopodobniej wszyscy obywatele będą musieli nosić wyłącznie maseczki. Zakazane będzie stosowanie do zakrycia twarzy i nosa czegokolwiek innego w tym popularnych przezroczystych przyłbic.

Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym tygodniu rząd wyda rozporządzenie do ustawy, które będzie delegalizowało stosowanie do zakrywania twarzy cokolwiek innego niż maseczka. Planuje się zdelegalizowanie wszystkich zasłon, które nie są ściśle przylegającą maseczką. Prawdopodobnie zwykłe szmaciane maski nie zostaną jeszcze zdelegalizowane , ale będzie się zalecało stosowanie kilku naraz a nie tylko jednej.

Mamy zatem używać drogich masek które trzeba zmieniać co pół godziny jeśli nie chce się mieć grzyba w płucach.Konstruktorzy pandemii wymyślili, że lepiej będzie gdy każdy będzie nosił konkretnego rodzaju maseczki. Decydentów z rządu nie interesuje, że ludzie będą się dusić i niektórych może normalnie nie być stać na zmiany masek kosztujących kilka lub kilkanaście złotych, kilka czy kilkanaście razy dziennie. Nic się też nie mówi o bonach na maski, co wprowadzono dla emerytów w Niemczech. Tam z kolei bez maski FFP2 lub N95, nie można wejść do komunikacji miejskiej.

Na przyłbicach nie można było zbić dobrego interesu. Przeważnie kupuje się je raz i potem nosi przez długi okres czasu. Co innego maseczki, one idą „tonami” bo są jednorazowe a to już jest niezły interes. Zresztą poza aspektem pognębienia ludzi i pogorszenia ich zdrowia maskami, prawdopodobnie chodzi o ten aspekt biznesowy. Niektórzy się bardzo wzbogacą dzięki represjom rządu.

Przypomnijmy sobie jak to było z tymi maseczkami. Jeszcze w marcu roku 2020 nie polecano noszenia masek tłumacząc to tym, że na masce zbiera się aerozol, a człowiek ma większą tendencję do poprawiania maski niż dotykania twarzy. W konsekwencji dzięki maskom wirus łatwiej przenosi się na palvce a potem wraz z nimi trafia do innych błon śluzowych człowieka. Nie bez powodu ludzie noszący maski chorują na COVID tak samo jak ci, którzy ich nie noszą.

Już w kwietniu odwrócono trend o 180 stopni i mówiono nam, że maseczki są skuteczne, bezpieczne i mamy je nosić by w zdrowiu doczekać do wynalezienia szczepionki. W grudniu zeszłego roku gdy było już kilka dostępnych szczepionek, mówiono nam, że maseczka jest po to, aby w zdrowiu doczekać do szczepienia. Jeszcze w styczniu 2021 argumentowano, że nawet osoby po szczepieniach muszą nosić maseczki bo nie wszyscy są zaszczepieni. W ten sposób docieramy do wymówki najnowszej z lutego 2021, wedle której musimy nosić specjalne maseczki ze względu na inne mutacje SARS-CoV-2 i inne choroby. Widać wyraźnie, że spirala ucisku rozkręciła się na dobre.

Co na temat masowego stosowania maseczek mówi WHO? Światowa Organizacja Zdrowia wciąż zaleca noszenie maseczek chirurgicznych lub medycznych jedynie personelowi medycznemu, osobom chorym na COVID-19, a także osobom z objawami tej choroby.Po co zatem ten absurdalny nakaz aby nosili je wszyscy? Nasuwa się przypuszczenie, że jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia.

„Według mojej wiedzy to będzie funkcjonowało na zasadzie zalecenia, a nie obowiązującego prawa” – powiedział pełnomocnik rządu ds COVID Mariusz Dworczyk .

Jednak żyjemy w kraju bezprawia i takie „zalecenie”, może skutkować tym, że policja będzie bezlitośnie karać za jego nieprzestrzeganie. Nikt z rządu ani żaden z jego ekspertów, nie udowodnił, że stosowanie masek w jakikolwiek sposób wpływa na rozmiary epidemii. Są za to liczne dowody wskazujące, że tak nie jest. Gdy porówna się rozwój epidemii w stanie Floryda, gdzie zamaskowanie nie było obligatoryjne, a w stanie Kalifornia, gdzie było na poziomie tej paranoi w Polsce, okazuje się, że dane są porównywalne. To samo gdy weźmie się Szwecję, Białoruś gdzie nie trzeba mieć masek a Polskę, gdzie trzeba, widać jak na dłoni, że u nas w zamaskowanym społeczeństwie jest gorzej niż u nich.

Jak już przyznał były szef Sanepidu, pan Pinkas, maski nic nie dają, ale wywołują efekt psychologiczny. Mają nam przypominać, że trwa pandemia i wytworzyć w nas zapotrzebowanie na szczepienie, zapewne z nadzieją, że potem nie będzie się trzeba dusić szmatką czy maską. Nic na to jednak nie wskazuje, aby konstruktorzy pandemii przewidywali taki bonus dla uczestników trwających testów szczepionek przeciw COVID. Przykręcenie śruby z maskami oznacza, że prawdopodobnie na Wielkanoc rząd planuje trzeci lockdown, tak jak zresztą przewidziano w „fałszywym planie pandemii z Kanady”. Nadchodzi jeszcze większy ucisk…

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 16, średnia ocena: 4,75 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Jack Ravenno
Użytkownik
Jack Ravenno

Proszę uważnie przeczytać paragraf 27 rozporządzenia i wyciągnąć wnioski co do masek i innych szmat tudzież całego barachła

bogdzio
Użytkownik
bogdzio

I jest to nardzo dobry moment żeby dr. Marisz Błochowiak wyciągnął wszystkie naukowe badania o szkodliwości masek i podał decyzję rządu do sądu.

https://wolnemedia.net/maski-nie-ograniczaja-transmisji-koronawirusa/

polach
Użytkownik
polach

Cały pseudo “nasz zarząd warszawski korpo prl bis” powinien stanąć przed trybunałem ludowym i dostać ciężkie wyroki za powodowanie swymi decyzjami zgonów Polaków oraz za zniszczenie gospodarki i wiele zbrodni na które jest mnóstwo dowodów oraz nieuprawnione zarządzanie naszymi narodowymi zasobami ziemi, wody etc. Proponuje się zacząć lokalnie organizować w małe grupy i zacząć działać na mocy dekretu Cichockiego i samej konstytucji wedle paragrafów zgodnych z naszą racja stanu.

Irfy
Użytkownik
Irfy

Bardzo fajna i zabawna decyzja. O ciekawych implikacjach. Z jednej strony banda łobuzów zwana „rządem” otwarcie przyznała, że cały dotychczasowy maseczkowy cyrk był jedną wielką hucpą i oszustwem. Wszystkie te wymagania, żeby kupować szmaty, przyłbice i diabli wiedzą co jeszcze, które jak widać na podstawie obecnego „rozporządzenia” – przed niczym nie “chroniły”, były wyłącznie wyłudzeniem. Może by tak zastosować paragraf 286 KK o doprowadzeniu do niekorzystnego rozporządzenia mieniem? Ile przeciętny obywatel wydał na niechroniące szmaty czy przyłbice? Kilkaset złotych?

A teraz co? Okazało się, że „chronią” tylko jakieś szmaty specjalne, drogie jak jasny gwint? A jak za pół roku się okaże, że one też nadają się psu na dupę? Kto zwróci za to pieniądze? I co to w ogóle jest? Jakim prawem na obywateli nakłada się tak znaczne obciążenia finansowe? Co to ma być? Jakiś „maseczkowy podatek”? Haracz jakiś? Swoją drogą jestem ciekaw, jak się teraz w narodzie zakotłuje. Bo na tych przyłbicach to przecież jechało pół narodu. Załogi marketów, sędziowie w sądach, urzędnicy, nawet jacyś rozsądniejsi emerycie też się bawili w Grunwald, chociaż te przyłbice też były upierdliwe jak cholera, ale zawsze lepsze od szmat. I co teraz będzie? Ktoś zwróci koszty ludziom, którzy je kupili? A może na adres kancelarii premiera wysłać rachunki, z żądaniem zwrotu pieniędzy?

beth
Użytkownik
beth

GORĄCO POLECAM ZA;
Rumble — Nano-pył na „wacikach testowych”, czym jest szczepionka mRNA, jak działa technologia nano-pyłów, skutki uboczne szczepienia.

https://rumble.com/ve2hh7-zgadnij-co-jest-w-szczepionkach-polski-lektor.html

poniżej obrazy z cudownymi igłami;

https://rumble.com/vcblak-jak-oni-si-szczepi-2.html

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Dwie maseczki to jakaś kpina, za dużo tlenu jest pod jedną? W końcu zalecą plastikową reklamówkę i taśmę klejącą naokoło szyi. I gdzie ci wszyscy obrońcy matki ziemi? Słomki do napojów , opakowania jednorazowe są be, ale maski ścielące się grubą warstwą na chodnikach i trawnikach są ok. Coś takiego , potencjalnie zakaźnego , powinno być utylizowane z zachowaniem reżimu sanitarnego, jak w szpitalach. Absurd goni absurd. A czemu po fali protestów ludzie nie zapchali szpitali? Czyżby zgromadzenia nie miały wpływu na świrusa? Polityczny pretekst , na to nie ma ani szczepioki , ani lekarstwa. Nawet WHO odpuszcza te maski ale co tam WHO, my mamy naszych ekspertów, co wiedzą lepiej.

pikpok
Użytkownik
pikpok
kufel10
Użytkownik
kufel10

Najlepsze jest to, że 99% z was, czytających to, zakłada te onuce na swe spuchnięte od cukru i azotanów twarze, wychodząc z domu/mieszkania, pomimo tego przemądrzałego tonu na forach i w komentarzach. Tyle w was ułańskiej fantazji i buty pozostało, na ile wam telewizor pozwala. Część nosi maski spawalnicze, wyglądając w nich jak przygłupy, nawet małpa bawiaca się szkiełkiem wydaje się być poważniejsza. Pozostaja jeszcze kierowcy w maskach .. filtry kabinowe mają z siatki ogrodzeniowej zapewne. Ech marrrny wasz los poddańczy narodzie, gdzie szczyt marzeń to pożyczka na 30 lat na klitę ze wspólnymi ścianami budowaną przez cwaniaka gdzieś w krzakach pod lasem, oraz służenie pani heldze na bierdonczym magazynie czy zmywanie po rudowłosym turbo-reproduktorze o iq tostera w makdolandzie. Czy przebudzenie jest jeszcze możliwe? Czy prawdziwe wartości, sygnowane orłem w koronie, tlą się jeszcze gdzieś głęboko w waszych sercach i pamiętacie jeszcze o honorze waszych przodków??

Fenix
Użytkownik
Fenix

Rząd nastaje na moje życie . Zaprzecza naturalnemu prawu Boga do swobodnego oddychania ludzi . Wolę zaufać Bogu, nie rządom uzurpatorów. Ja, nie zgadzam się na noszenie masek na twarzy, to jest moja wola, a moja wola jest wolą Boga , tak mi dopomóż Bóg . Jednostek większość to ich wola, w tym siła i władza, Narodu głosem do dymisji rząd!