Maski nie ograniczają transmisji koronawirusa

Opublikowano: 23.02.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 992

Dr Mariusz Błochowiak – fizyk, który pracował naukowo w Instytucie Maxa Plancka w Niemczech oraz instytucie badawczym SINTEF w Norwegii, powołując się na badania naukowe neguje racjonalność noszenia maseczek. Stwierdza, że one nie chronią nas przed wirusami. Według przytaczanych badań naukowych ludzie noszący maski tak samo się zarażali jak ci, którzy maski nie nosili. Dr Błochowiak sądzi, że maseczki nie działają, ponieważ wirusy są za małe. Ponadto warunki w czasie zimy, gdy powietrze jest bardziej suche, sprzyjają transmisji wirusów.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,43 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
bogdzio
Użytkownik
bogdzio

No i mamy kolejny fajne artykuł czy audycje który jedynie co robi to wzbudza frustrację u słuchającego. Kolejna debata nic ne da, podebatować dzisiaj to se możemy o pogodzie.
W naszych warunkach potrzebne są już zdecydowane działania w sądach, bo tylko one nam zostały. Nawet konstytucja nas nie chroni, bo za nią stoją konkretni ludzie którzy wolą ją podeptać, byle osiągnąć swój cel. Jeżeli są faktycznie taki badania nie można ich trzymać w ukryciu i zdawkowo przekazywać ich treści wkurzając i frustrując ludzi, Uważam że należy je przedstawiać w sądach aby ujrzały światło dzienne a po właściwych wyrokach nagłaśniać ile się da, aby pokazać rządowi że nie ma doczynienia z matołami, a zwykłemu obywatelowi wrócić wolność.