Premier chce odbudować Ukrainę pieniędzmi UE na Polski Ład

Opublikowano: 20.04.2022 | Kategorie: Polityka, Publikacje WM, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3111

Polska Agencja Prasowa poinformowała, że w poniedziałek 11 kwietnia w Warszawie odbyło się spotkanie premiera Polski Mateusza Morawieckiego z premierem Belgii Alexandrem De Croo.

„Razem z premierem Belgii Alexandrem De Croo odwiedziliśmy dziś w Serocku kobiety i dzieci, które uciekły z Ukrainy przed okrucieństwem wojny i bombami Putina. Oni chcą wrócić do swojej Ojczyzny, aby budować ją silną i suwerenną, ale do tego potrzebują środków! Najwyższy czas na wypłacenie należnych nam pieniędzy z Unii Europejskiej, które pomogą spełnić ich marzenia” – cytuje słowa premiera Polski z 11 kwietnia PAP, a za nim mainstreamowe media.

O jakie pieniądze chodzi? O jakąś obiecaną pomoc na wsparcie uchodźców w Polsce? Nie! Jedyne środki należne Polsce, które aktualnie Unia Europejska blokuje naszemu państwu, to pieniądze na realizację programu Polski Ład, który miał odbudować gospodarkę Polski po zniszczeniu jej polityką covidową rządu.

Opracowanie: Maurycy Hawranek
Na podstawie: TVPParlament.pl, Facebook.com/MorawieckiPL
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. hashi 20.04.2022 13:35

  Czy jest jakaś granica zdrady, skundlenia i zakłamania polskojęzycznych polityków bo codziennie biją kolejne rekordy absurdu. W tym tempie to za rok będą nie tylko wywłaszczać majątki Polaków ale też palić ich na stosie jak w Auschwitz i to za dotacje z UE.

 2. andi170 20.04.2022 19:11

  Motawiecki to przestępca i czarny koń zagłady Polski.

 3. Szwęda 20.04.2022 19:41

  Wiadomo co trzeba czynić, ale niestety już nie ma komu, niemal nikt nie nadaje się do tej roboty…

 4. rici 20.04.2022 21:57

  Szweda najlepsza jest metoda Ganhdiego; bierny opor, bojkot. Tylko potrzebna jest jakakolwiek jednosc w narodzie.

 5. Adalb 22.04.2022 01:13

  ” Oni chcą wrócić do swojej Ojczyzny, aby budować ją silną i suwerenną, ale do tego potrzebują środków! Najwyższy czas na wypłacenie należnych nam pieniędzy z Unii Europejskiej, które pomogą spełnić ich marzenia” – to jest po prostu ZDRADA INTERESÓW POLSKI I POLAKÓW , czy tego nikt nie widzi ?

 6. Kaczor3333 22.04.2022 09:02

  Najłatwiej się pomaga ale nie ze swojej kieszeni. Na poklask i lans w świetle fleszy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.