Potęga czystości

Opublikowano: 04.03.2023 | Kategorie: Publicystyka, Publikacje WM, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 1803

Czystość to wartość najszlachetniejsza, będąca ponad czasem i przestrzenią. To sens doświadczania życia, jego pierwotny zamiar i intencja. Czystość w doskonałym przejawie praw natury jest fundamentem, trwałością kierunkową w tej bezustannej zmienności promieniowań stworzenia. Czystość jest gwarancją sukcesu i spełniania siebie. Dbałość o czystość jest oznaką dojrzałości człowieka oraz świadectwem jego dążenia do samodzielności i rozkwitu.

Czystość to stan pełnej harmonii wewnętrznej. Chodzi tu przede wszystkim o umiejętność zarządzania własnymi siłami, przeznaczania własnej uwagi po równo na sprawy natury materialnej/cielesnej oraz na sprawy natury uczuciowej/duchowej. Dzięki tej równowadze, trwając w czystości, osiągamy pełną otwartość na płynące siły rewitalizujące.

Czystość jest efektem praktyki i codziennej profilaktyki zanieczyszczeniom. Z tej przyczyny czystość to także podstawa zdrowia. Czystości towarzyszy całkowity spokój. Wpływające siły wypełniają odśrodkowo, tworząc ogromny potencjał sprawczy oraz budują błogością, akceptacją i pewnością siebie. Działając w czystości, możemy być przekonani o tym, że to, co robimy, będzie owocne i efektywne.

Czystość to stan wiary w nadchodzący sukces bazujący na odczuciach, wiedzy i pewności tego, że podążamy właściwymi drogami. Co ważne na tej drodze możemy być wolni, naturalni i szczerzy, a to sprawia, że ciężar win stopniowo wyparowuje. Mając ulgę tej beztroskiej niewinności, w to miejsce pojawia się niesamowita odwaga i przebojowość, wtenczas wszystko staje się sprzyjające i zaczyna działać na naszą korzyść. Inni zaczynają to rejestrować i reagują natychmiastową pomocą, tak jak dziecku, które gubiąc się w supermarkecie, zwróci uwagę otoczenia.

Po promieniu czystości spływa wszak moc miłości. Czystość to szacunek dla siebie i innych. Jest to największy impuls do pokoju, bezpieczeństwa i wzajemnego szacunku. To podstawa moralności i etyki. Jest jak biała płachta, która odsłania piękno i prawdę. Czystość jest źródłem środowiska życia i głównym światłowodem intranetu całej natury.

Czystość jest największą ozdobą człowieka. To, co jest wewnątrz, przejawia się na zewnątrz. Prawdomówność i całkowita autentyczność zachowania są jej oczywistymi przejawami. Jasność postrzegania rzeczywistości przez pryzmat czystości pozwala osiągać najwyższe pułapy własnej godności, zmysłowości, odczuwania, wnioskowania, widzenia zależności przyczynowo-skutkowych, praktycznej mądrości.

Przykładem funkcjonowania w czystości jest także fauna i flora funkcjonująca w harmonijnym rytmie przemian. Cała planeta transformuje promieniowania czystości, wszak jej zanieczyszczenia prowadzą do katastrof naturalnych. Czystość ognia, powietrza, wody, ziemi są kluczowym elementem procesów życia. Krystaliczna czystość to definicja jakości żywności, złóż, metali czy kamieni szlachetnych.

STAN BIEŻĄCY

Kompletne braki w edukacji, błądzenie na oślep generuje rozliczne błędy. Dochodzi do ich powielania i wymiany zanieczyszczeń, co w dobie społeczności informacyjnej osiągnęło już zatrważającą skalę. Błądzenie w ciemnościach było, jest i zawsze będzie przyczyną upadku i zatracenia.

Jest to główny powód wyraźnej w obecnych czasach izolacji międzyludzkiej. Mało to jednak zmieniło, gdyż tak jak kiedyś przydawana była uwaga bliskim, tak teraz jest przydawana nieznajomym w social mediach i dalej dochodzi do wzajemnej wymiany zanieczyszczeń i blokad.

Zaszło to tak daleko, że społeczeństwo zdaje się akceptować ten tragiczny stan rzeczy jako normę. Konstrukcje państwowe w swoim zaczytaniu drętwymi, ustanowionymi prawami, przestały dostrzegać przyczynę problemów, zresztą w swojej chorobie władzy sztywne pionki patrzą tylko na swój nos i wygodne życie.

To z tego powodu współczesnych ludzi tratują depresje, paranoje, nerwice, nawiedzenia, opętania i inne tematy tzw. tabu takie jak porno, strachy, narkotyki, używki, bezuczuciowy seks, przekleństwa, kłamstwa, manipulacje, zanegowania, problemy, komplikacje, narzekania, marudzenia, oszustwa. Kompletna ignorancja podstawowych zasad stworzenia prowadzi do zagłady, wojen, bankructw.

Nie można kontrolować innych, ale można kontrolować swoje własne reakcje. Brak dbania o czystość osobistą generuje wyłomy w realizacji własnych predyspozycji i talentów. Życie przybiera formę powielenia schematów zamiast wykuwania własnego losu. Oczekiwanie, że ktoś zrobi coś za nas, to kompletne złudzenia. Brak wiedzy i praktyki czystości tworzy podatność na podłączenia zbędnych emocji, obaw, wątpliwości, traum, włókien z innymi, tworzonych fantomów myślowych.

Mamy do czynienia z poważnymi dysfunkcjami degradującymi zdrowie i siły ludzi. Jest jeszcze dany czas na przemianę, ale przy braku właściwej aktywności szybko i to będzie zabrane. Pamiętajmy, że siła natury jest neutralna — z jednej strony uposaża, kształtuje i tworzy, ale z drugiej strony degraduje, eliminuje i niszczy słabe jednostki. Wszystkie szopki, przysłaniające czystość, spłoną.

JAK ZADBAĆ?

Na zewnątrz jest to stosunkowo proste. Bieżące prace porządkowe, higieniczne i naprawcze oparte są o sumienność i wytrwałość wykonywania zadań. Kluczowa praca podejmowana jest jednak odśrodkowo.

Każdy powinien poznać moce procesów filtracji tego, co korzystne oraz polaryzacji odpowiednich dla siebie wartości. Najlepszym sposobem, aby przewidywać przyszłość, jest ją samemu tworzyć — jesteśmy w centrum własnej rzeczywistości, ale tu potrzeba wiedzy i znajomości jak ją dobrze kształtować.

Lekarzu, lecz się sam. Poprzez zdobycie wiedzy w tej tematyce oraz praktykę metod naprawczych i oczyszczających należy nauczyć się powielać pozytywy i przeciwdziałać zanieczyszczeniom w sposób aktywny. Jest to praca indywidualna nad praktykami relaksacji, uczuciowością, czystością myślową, czystością relacyjną, czystością przedmiotów i przestrzeni, z których korzystamy. Bywa także pracą solidarna tak jak dbałość o klimat i atmosferę miejsc publicznych czy dbałość o dobrą kondycję i gospodarkę kraju,

Czystość to droga pokory i prostoty. Potrzebna jest wytrwałość, gdyż proces naprawczy może potrwać. Składa się na to wyciąganie wniosków z bieżąco zaistniałych okoliczności. Eliminacja obaw i nawyków jest także najczęściej długofalowa. W trakcie dochodzi także do przezwyciężania istniejących negatywnych schematów ego. Pokora to także otwartość na specjalistyczną pomoc. Osoba, która już sama przebyła tą drogę oraz posiada rozwinięty dar odczuwania i dostrzegania przyczyn powstających skutków znacząco wesprze zachodzące procesy.

Natura nagradza pracowite i pożyteczne jednostki oraz ich społeczności, kiedy degraduje i miażdży pozostałe formaty dalekie od jej wzorca. Niech teraz każdy sobie sam uczciwie odpowie, jak wygląda sytuacja w jego najbliższym otoczeniu… Bez opcji jesteśmy zmieniać wiatr, ale możemy dostosować żagle — ambitny i pracowity człowiek znajdzie stosowne rozwiązania i wyjścia nawet z największych trudności.

Niniejsze dotyczy osiągnięcia pełnej czystości.

Autorstwo: @healeretar
Zdjęcie: Hermann (CC0)
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

1 wypowiedź

  1. replikant3d 04.03.2023 18:26

    Do autora: Globaliści nigdy na to nie pozwolą. Po to pompują w chaos bilony dolców.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.