Podkładanie świni po polsku

Opublikowano: 25.05.2014 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1340

To nie żart. Polska skrajna prawica przechodzi samą siebie. Działacze Polish Defense League zainicjowali “Akcję boczek”, polegającą na wysyłaniu mieszkającym w Polsce Muzułmanom… kawałków wieprzowego mięsa. Jak utrzymują pomysłowi organizatorzy hucpy- “podobno idą przez to do piekła”.

Były antymuzułmańskie patrole w klubach, były wyzwiska w sieci, teraz czas na kampanię pod kryptonimem „Akcja boczek”. Walcząca z islamem Polska Liga Obrony zachęca swoich sympatyków, by wysyłali pocztą na adres Centrum Kultury Islamu kawałki wieprzowego mięsa. To ma obrazić muzułmanów. – W takiej sytuacji bierze się mięso, wyrzuca, myje ręce i puka w czoło. O tak żenującej akcji dawno nie słyszałem – komentuje rzecznik Muzułmańskiego Związku Religijnego w Polsce.

Działacze Polish Defence League na swoich facebookowych profilach zaczęli chwalić się zdjęciami dokumentującymi wysyłkę listów z boczkiem. Mięso wrzucił do koperty m.in. lider organizacji Dariusz Mazurek. „Robimy ogólnopolską akcję polegającą na wysyłaniu w kopercie bąbelkowej plasterka boczku na adres Centrum Kultury Islamu w Warszawie” – ogłosił dziarsko inny z członków organizacji.

Po co? PDL wychodzi z założenia, że muzułmanie, którzy wieprzowinę uważają za nieczyste mięso, poczują się obrażeni. Co więcej, boczek może posłać ich do piekła.

Z facebookowych reakcji na “akcję boczek” można wnioskować, że polscy muzułmanie też raczej inicjatywą Polskiej Ligi Obrony się nie przejmą. Raczej wyśmiewają stan wiedzy islamofobów. “Przy takiej tępocie, to oni żyją z przeświadczeniem, że na muzułmanina boczek działa tak samo, jak czosnek na wampira. Chłopaki potrafią humor poprawić natychmiastowo” – pisze jeden z komentatorów.

Autor: Jaromir
Źródło: CIA


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. biedak 25.05.2014 11:32

  Nie wierzę w to, że nie czują się tym urażeni. To nie jest wysyłanie ich do piekła, tylko pokazanie, że nie są tu mile widziani. To tak jakby rodakom na emigracji zaczęto wysyłać cebulę.

 2. Radek 25.05.2014 14:43

  Niestety Polska kiedyś była jednym ze światlejszych państw w Europie, jeżeli chodzi o tolerancję kulturową. A teraz w 21 wieku prymitywizm i niegościnność Polaków poraża… Niedługo pewnie zaczną pluć na ludzi o innym kolorze skóry, lub wyglądających na nietutejszych…

 3. Joshua 25.05.2014 16:59

  Radek- zapraszam na zachód Europy zrozumiesz dlaczego nie lubi sie muzułmanów . To nie niemuzulmanie cierpią na islamofobie ale islamiści poprostu niewiernych nie znoszą

 4. lokso 25.05.2014 21:48

  Jak Araba głód przyciśnie to i boczek w siebie wciśnie…

 5. masakalambura 25.05.2014 22:47

  To wyraz kretynizmu, jakich mało. Do meczetu doszły trzy koperty. Z czego dwie z wyżej opisaną zawartością.

  Na przedostatni dzień otwarty w meczecie PDLowcy przyszli z parówkami. To niby także miało nas obrazić.

  Ale niech walczą.
  A ci, co uważają siebie za takich tolerancyjnych niech najpierw sprawdzą gdzie przed pogromami w europie (oprócz Polski) udawali się żydzi, kalwiniści i inni protestanci uciekając przed tzw św inkwizycją.

  A no właśnie do Imperium Islamskiego, bo w Koranie ludzie księgi (żydzi, chrześcijanie i inni monoteiści) mają zapisane prawa w tym prawo do wolności wyznania i opieki państwa muzułmańskiego. Nakaz tolerancji, miłości i tego typu historie.

  Ale tego w książkach do historii nie znajdziesz.

  Tak samo jak tego, że Polska (oprócz kilku krótkich wyjątków) zazwyczaj żyła z Imperium Islamskim w pokoju i zgodzie. I wiele z naszej kultury szlacheckiej czerpaliśmy od muzułmanów.
  Na przykład stroje albo kształt szabli, zwyczaj picia kawy i wiele innych.

  Ale kto by tego w szkole chciałby się uczyć. Na pewno nie PDL.

 6. Radek 26.05.2014 06:34

  Owszem, islam w Europie jest problemem, ale prostackie prowokacje szkodzą polakom. Islam sam w sobie nie jest tak jak obecnie się pokazuje złem, jest nawet bardziej tolerancyjny od chrześcijaństwa kilkaset lat temu, mimo że Mahomet nie nauczał miłości do wszystkich, to ilość wymordowanych na przestrzeni wieków za wiarę chrześcijańską chyba jest wyższa niż za islam. Odsyłam do Historii. Ale wracając do ochrony Polski przed napływem nietolerancyjnych muzułmanów, jakich teraz jest bardzo dużo, to na pewno nie w sposób taki jak robi ta organizacja. Bo tym się tylko ośmiesza i ośmiesza Polskę.
  Byłem na zachodzie, byłem w Azji. Siedziałem w kraju muzułmańskim (Pakistan) dwa miesiące między zwykłymi ludźmi i są tak gościnni jak Polacy tylko mogą pomarzyć. Więc znam różne strony medalu…

 7. ven0m 26.05.2014 09:56

  @masakalambura – hahaha, naprawdę Wam dziękujemy za niesienie kaganka oświecenia i kulturowej tolerancji w minionych czasach. Podobnie jak było to parę wieków temu, kiedy to przyjechaliście do Europy Zachodniej niosąc światło życia, radości, tolerancji i pokoju zostaliście grzecznie i równie pokojowo wyproszeni przez Jana III Sobieskiego z naszych ziem, tak i teraz parafrazując naszego króla powiem: “pakować się i do widzenia”.

  PS: Boko Harm jak rozumiem niesie obecnie pokój w Nigerii ?

 8. geryk 26.05.2014 11:20

  szczególnym sposobie okazywania miłości i tolerancji przez muzułmanów można się przeo konać, oglądając na yuotube, filmiki nagane przez samych muzułmanów, wystarczy wpisać “muslim patrol”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.