Pierwsze zgony kojarzone ze szczepionkami na COVID-19

Opublikowano: 31.12.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4003

Na całym świecie trwa bezprecedensowa akcja polegająca na masowym wstrzykiwaniu ludziom preparatu genetycznego – mRNA – który ma spowodować uodpornienie na białko typu spike, stosowane przez koronawirusa SARS-CoV-2 w celu wniknięcia do organizmu. Doszło już też do kilku przypadków zgonów po podaniu szczepionki.

W kilku krajach świata doszło do dziwnej korelacji między podaniem szczepionki i zgonem pacjenta. Korporacja Pfizer przyznała niedawno, że podczas testów dwóch uczestników badań nad szczepionką zmarło po zaszczepieniu. Sugerowano od początku, że przyczyną była obniżona odporność immunologiczna ich organizmów.

Nie wiadomo było jednak jak bardzo powszechne będa tego typu “powikłania”. W ostatnich dniach mamy przynajmniej kilka takich przypadków. Nie wiadomo czy to na pewno szczepionka jest winna, ale istnieją takie przesłanki, bo cechą wspólną tych zgonów jest to, że podanie jej poprzedzało śmierć.

Izraelskie ministerstwo zdrowia poinformowało o 75-letnim mężczyźnie, który zmarł w niecałe dwie godziny po szczepieniu. Jak można się domyśleć jako przyczynę zgonu wpisano zawał serca. Denat został zaszczepiony 28 grudnia. Po szczepieniu czuł się dobrze i został wypuszczony do domu gdzie nagle zmarł. Izraelskie ministerstwo zdrowia podkreśla, że nie istnieją żadne dowody, że to szczepionka przyczyniła się do jego śmierci.

Podobny przypadek wystąpił w Szwajcarii. Jeden z pierwszych zaszczepionych tam staruszków, wykorzystywanych w kampanii marketingowej szczepionek, nagle zmarł kilka godzin po podaniu mu preparatu. Już wtedy pojawiły się pytania o możliwą korelację tego zdarzenia ze szczepieniem, ale tego typu oskarżenia są odrzucane, albo zbywane milczeniem.

Taka sama historia miała miejsce w Szwecji. Tam zmarł nagle 85-latek, któremu wstrzyknięto szczepionkę przeciw COVID-19. Media głównego nurtu gorliwie podkreślają, że mężczyzna ten cierpiał na liczne choroby, a zmarł dzień po przyjęciu szczepionki.

Na podstawie: NCzas.com, Reuters.com, PolsatNews.pl
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. BANDZIORkaq 31.12.2020 21:45

    Dlaczego was to dziwi, przecież pani ekspertka zapowiedziała, że będą zgony, ale już tylko naturalne. Jasne? Jasne.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.