Pierwsza kampania billboardowa byłych muzułmanów w USA

Opublikowano: 10.09.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 257

Organizacja byłych muzułmanów w USA (Ex-Muslims of North America) rozpoczęła pierwszą w historii publiczną kampanię propagującą odchodzenie od islamu.

Treść billboardu: „Tak, można porzucić islam, to w USA legalne.”

Na billboardach umieszczonych w trzech amerykańskich miastach – Atlancie, Chicago i Houston – znajduje się napis „Niemal co czwarty amerykański muzułmanin porzucił islam. Bez Boga. Bez lęku. Ex-muzułmanie”. Jest to część kampanii o nazwie #AwesomeWithoutAllah (Fantastycznie bez Allaha), prowadzonej głównie w mediach społecznościowych.

„Byłych muzułmanów, którzy się nie ujawniają, chcemy upewnić, że nie są samotni”, powiedziała Sarah Haider, dyrektorka wykonawcza Ex-Muslims of North Amerrica. „Chcemy, żeby wiedzieli, że chociaż perspektywa ujawnienia się jako osoba niereligijna wydaje się przerażająca, to na końcu tunelu jest światło – jest tam wyjście i możesz przebudować swoje życie i znaleźć radość w wolności od religii”.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: Patheos.com
Źródło: Euroislam.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 3,75 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o