Pierwsza kampania billboardowa byłych muzułmanów w USA

Opublikowano: 10.09.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 13

Organizacja byłych muzułmanów w USA (Ex-Muslims of North America) rozpoczęła pierwszą w historii publiczną kampanię propagującą odchodzenie od islamu.

Treść billboardu: „Tak, można porzucić islam, to w USA legalne.”

Na billboardach umieszczonych w trzech amerykańskich miastach – Atlancie, Chicago i Houston – znajduje się napis „Niemal co czwarty amerykański muzułmanin porzucił islam. Bez Boga. Bez lęku. Ex-muzułmanie”. Jest to część kampanii o nazwie #AwesomeWithoutAllah (Fantastycznie bez Allaha), prowadzonej głównie w mediach społecznościowych.

„Byłych muzułmanów, którzy się nie ujawniają, chcemy upewnić, że nie są samotni”, powiedziała Sarah Haider, dyrektorka wykonawcza Ex-Muslims of North Amerrica. „Chcemy, żeby wiedzieli, że chociaż perspektywa ujawnienia się jako osoba niereligijna wydaje się przerażająca, to na końcu tunelu jest światło – jest tam wyjście i możesz przebudować swoje życie i znaleźć radość w wolności od religii”.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: Patheos.com
Źródło: Euroislam.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 3,75 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o