Oto jak wygląda marynarka wojenna USA dzisiaj!

Opublikowano: 04.01.2019 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3372

Słynne zdjęcie Alfreda Eisenstaedta „Dzień zwycięstwa nad Japonią na Times Square”, które zostało uznane za symbol zakończenia II wojny światowej, dziś przekształciło się w…

Biuro prasowe marynarki wojennej USA informuje: “Para marynarzy powtórzyła ten klasyczny pocałunek marynarza i pielęgniarki po siedmiu miesiącach rozłąki.”

21 grudnia 2018 33-letni marynarz Brian odbywający służbę na niszczycielu rakietowym typu „Arleigh Burke” USS The Sullivans (DDG-68) zszedł na ląd na bazie marynarki wojennej Mayport, chcąc przywitać swojego „męża” Kennetha.

Brian jest jednym z trzystu marynarzy, którzy wrócili do swoich rodzin po 7. miesiącach misji bojowej w Zatoce Perskiej i Europie.

Czy tak będzie z polską marynarką?

Autorstwo: Jakub Moźniak
Źródło: Dziennik-Polityczny.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Kain 04.01.2019 12:43

    Buahahahaha….tylko tyle ,Pieprz i Wanilia to był program przyrodniczy hahahah

  2. kuralol 04.01.2019 13:20

    To my mamy jakąś marynarkę wojenną? Pierwsze słyszę. Prasa podaje, że mamy admiralicję, ale o marynarce nic nie słychać ani nie widać.

  3. Łukasz Enki 04.01.2019 20:30

    Fabryka Troli ?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.