ONZ wspiera aborcję i sterylizację

Opublikowano: 01.03.2014 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 270

Sekretarz generalny ONZ Ban Ki-moon podkreślił, że „priorytetem międzynarodowej polityki powinno być zdrowie reprodukcyjne i prawa reprodukcyjne”. Odniósł się on do raportu Funduszu Ludnościowego Narodów Zjednoczonych, który ma wprowadzić w życie program zainicjowany w Kairze w 1944 roku. Upowszechnia on antykoncepcję, aborcję i sterylizację.

Fundusz Ludnościowy Narodów Zjednoczonych (United Nations Population Fund, UNFPA) jest funduszem Organizacji Narodów Zjednoczonych prowadzącym działania związane z szeroko rozumianymi sferami praw kobiet, świadomego rodzicielstwa, poprawy warunków rodzenia oraz walki z chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Najważniejszymi dziedzinami, w których Fundusz prowadzi i finansuje projekty, jest planowanie rodziny i zapobieganie niechcianym ciążom, zapewnianie bezpiecznego przebiegu ciąży i porodu, ograniczanie liczby zarażeń chorobami przenoszonymi drogą płciową (w szczególności HIV/AIDS).

Jednak kryje się za tym aborcja, sterylizacja i antykoncepcja.

Fundusz powstał w 1969 jako Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Działań Ludnościowych, konkretnie do „walki z przeludnieniem” – pisze pro-life.pl. Stał się organizacją promującą cywilizację śmierci.

Obecnie Fundusz prowadzi projekty w ok. 140 państwach i upowszechnia tam „prawa seksualne i reprodukcyjne”.

Autor: mg
Na podstawie: www.pro-life.pl, lifenews.com
Źródło: Niezalezna.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
23
Użytkownik
23

Akurat to popieram :)