Nowa “choroba psychiczna”

Opublikowano: 20.02.2015 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1210

Kartele medyczno-przemysłowe wymyśliły nową „chorobę” psychiczną, którą nazwano „orthorexia nervosa”. To nic innego jak… dbałość o zdrowe odżywienie.

Jeśli ktoś nie chce spożywać trucizn GMO, przemysłowej żywności pełnej toksyn i konserwantów oraz trujących fast foodów, a szuka zdrowych, naturalnych produktów spożywczych, to według nowej diagnostyki jest psychicznie chory i musi być poddany farmaceutycznemu leczeniu trującymi psychotropami.

Jako “chore psychicznie” są również klasyfikowane osoby, które nie pozwalają szczepieniami okaleczać lub zabijać siebie i swych dzieci. Osiągnęliśmy więc już etap rozwojowy pełnego orwellizmu.

Autorstwo: prof. Maria Dorota Majewska
Na podstawie: blacklistednews.com
Źródło: Wolna Polska


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. agama 20.02.2015 14:49

  psychiczni ludzie wymyślają choroby psychiczne!

 2. ak488 21.02.2015 08:09

  Co to za dezinformacje ??
  Choć nie powiem że zastanawia mnie toż to nowe choróbsko – ale po co od razu siać panikę – lepiej sprawdzić 5 razy zanim się coś napisze…

  Cyt: “Ortoreksja nie jest jednostką uwzględnioną w aktualnie obowiązujących klasyfikacjach chorób i zaburzeń psychicznych (typu ICD-10, DSM-IV), zwyczajowo jest jednak umieszczana wśród innych zaburzeń odżywiania”

  Jakie koncerny ??

  “Po raz pierwszy została opisana w 1997 roku przez amerykańskiego lekarza Stevena Bratmana w książce W szponach zdrowej żywności. Bratman sam cierpiał na tę chorobę”

  A te zdania : “Jako „chore psychicznie” są również klasyfikowane osoby, które nie pozwalają szczepieniami okaleczać lub zabijać siebie i swych dzieci. Osiągnęliśmy więc już etap rozwojowy pełnego orwellizmu.” – są wyssane z palca.

  źródło – Wikipedia

  Pozdrawiam.

 3. jarchmiel 21.02.2015 12:11

  @ak488
  Autorce chyba chodziło o to, że to jeżeli już taka wzmianka w jakimś artykule miała miejsce to moim zdaniem zacznie to zmierzać w kierunku wpisania tej choroby na listę oficjalnych chorób psychicznych. No a Wikipedia dla mnie raczej nie jest aż tak bardzo wiarygodnym źródłem informacji. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.