Muzułmańskie patrole atakują gejów i kobiety

Opublikowano: 31.01.2013 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 918

Odbierają przechodniom alkohol, obrażają kobiety w krótkich spódniczkach, napadają rzekomych gejów. Ulice wschodniego Londynu patrolują samozwańcze muzułmańskie patrole. Wszystko nagrywają i publikują w internecie, napisała „Gazeta Wyborcza”.

Incydentami zaniepokojeni są obrońcy praw człowieka. Scotland Yard ostrzega, że ataki samozwańczych straży mogą doprowadzić do przemocy. Lokalna policja została postawiona w stan gotowości, już aresztowano pięć osób, opublikowano też zdjęcie jednego ze “stróżów moralności”, który nadal jest poszukiwany.

Miejscowi muzułmanie zdecydowanie odcinają się od samozwańczych stróżów. To władze głównego meczetu wschodniego Londynu złożyły na policji doniesienie o młodzieńcach prześladujących mieszkańców dzielnicy. „Zdecydowanie potępiamy takie działania. Są one nie do przyjęcia, hańbią islam, a ich celem jest wyłącznie sianie zamętu – oświadczyły władze meczetu. – Działamy na rzecz współpracy i harmonii między różnymi społecznościami w naszej dzielnicy, nie ma tu miejsca na akcje takich osób” – napisano w oświadczeniu.

Miejscowy imam, Szejk Szams, w kazaniu, które także trafiło do sieci – w ciągu tygodnia obejrzało je ponad 35 tys. osób – potępił uczestników patroli jako “całkowitych bigotów”. Przypomniał, że zgodnie z Koranem “nie ma przymusu w religii”.

Źródło: PL Delfi


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

16 komentarzy

 1. koles 31.01.2013 10:00

  niech do nas przyjadą zorganizujemy kont patrole i zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie…. a po za tym jak sie nie podoba to won do siebie na wschód

 2. aZyga 31.01.2013 10:28

  I to jest właśnie tolerancja, która działa tylko w jedną stronę.Tolerancyjnym można być dla kogoś kto też jest tolerancyjny. Nasz kraj na szczęście reklamowany jest w mediach jako nietolerancyjny 🙂 Co jest prawdą, bo u nas po takiej akcji muzułmani mogliby pakować walizki. A co do szejka – w nagraniu ich gani, a za kamerami klepie po plecach.

 3. kudlaty72 31.01.2013 10:53

  Sprawa grubymi nićmi szyta,oczywista prowokacja.Początek tego o czym już niejednokrotnie pisałem.

 4. eLJot (moderator WM) 31.01.2013 10:56

  Myślę że ten obrazek całkiem nieźle obrazuje polską tolerancję w praktyce UWAGA +18 http://z1.demoty.pl/041ea0f917c9a5f9283dcf76b192ff86db7fe91a

  @W.
  Jak na razie występuje tylko w zjednoczonych emiratach zachodnioeuropejskich.

 5. aZyga 31.01.2013 11:04

  @eLJot zarąbiste, popłakałem się ze śmiechu :))))

 6. religiatoPCPdlaludu 31.01.2013 11:17

  Heh. Przypomniało mi się jak byłem w Oslo i pakistański taryfiarz oświadczył, że wybiera się do Polski na urlop. Oczywiście byłem wcięty i opowiedziałem kilka historii o skinach i wiejskich dyskotekach z mordobiciem. Później spytałem kiedy konkretnie przyjedzie, a on na to że chyba nigdy. Nie byłem rasistą dopóki nie popracowałem u Pakisa.
  I lepiej tak trzymajmy.

 7. Bimbus 31.01.2013 12:16

  W skandynawii już też to jest, Za kilka lat podziękujemy żeśmy tacy nietolerancyjni a cześć tych co teraz mieszkają za granicą wróci bo tam będzie takie ściganie przez muzułmanów codziennością .

 8. religiatoPCPdlaludu 31.01.2013 12:38

  Napiłem się i walę posta za postem na forach. Też myślę, że nasza zaściankowość i lokalny patriotyzm mogą nas uratować przed czymś gorszym.

 9. goldencja 31.01.2013 14:34

  Nasza zaściankowość nas przed niczym nie uratuje. Musielibyśmy wizy wprowadzić itd. Muzułmanów jest za dużo. Poza tym ile oni rodzą dzieci a ile my?

 10. ppp 31.01.2013 14:51

  ogólnie to zasada jest stara i prosta – nie ma tolerancji dla nietolerancji, jeśli obydwie strony się szanują to nie mam nic przeciwko muzeumanom w tym kraju, a jeśli nie szanują to musi być reakcja, byle tylko nie ulegać emocjom i nie doprowadzić przez kilku debili i prowokatorów do eskalacji przemocy i uprzedzeń;
  z drugiej strony równie dobrze to może być też albo prowokacja jakichś skrajnych grup muzeumańskich albo równie dobrze prowokacja aryjska;
  nie wiem czy tak jest teraz ale swego czasu były w Polsce meczety i nikt z tego większego problemu nie robił;
  nie jest chyba złym pomysłem zezwolenie na imigrację ale powolną, tak żeby masowo napływający imigranci nie tworzyli gett tylko się integrowali z lokalną kulturą;

 11. ppp 31.01.2013 16:30

  religiatoPCPdlaludu
  kiedyś też nie byłem rasistą ale od kiedy pracuję dla białego to jestem, i co z tego że sam jestem biały 😛

 12. pablitto 31.01.2013 17:56

  Też mi się wydaje, że to może być prowokacja, i to niezwykle taniutka jak barszcz – co to za akcja? Równie dobrze mógłbym z ziomusiami na dzielni zainscenizować kilka filmików z akcji “patrolu wyznawców LAtającego Potwora Spaghetti” – jedno jest pewne – odgórni, czy oddolnie taka akcja poróżni pewnie ludzi – czyż nie o to chodzi w świecie, gdzie tzw. “władza”obawia się, że ludzie zaczynają mieć coraz większą świadomość ???

  pozdro i peace!
  Wasz ultra narodowy czystej krwi polski katolicki czarny żydo-komunista, cyklistyczny anarchista z lewackim krzyżem na piersi, prasłowiańskim Perunem w dłoni… i półksiężycem w plecaku 😉

 13. pablitto 31.01.2013 18:01

  PS. a Latający Potwór Spaghetti i tak pokona islam! a potem katolicyzm, a w końcu jak się skończy ostatnie Święte Spaghetti na tej planecie – pożre jej resztki doszczętnie, i to właśnie będzie dzień sądu, jak ongiś drzewiej napisano w piśmie (no, w jakimś pewnie ktoś coś podobnego napisał)…

  Tlyko LPŚ i święte pisma spaghetti uratują nas od zagłady i zaprowadzą prosto do spaghetti-raju!

  😉

 14. eLJot (moderator WM) 31.01.2013 19:18

  @ppp, jeśli uczyć się to od najlepszych, w tym wypadku Szwajcaria. 12 lat trzeba odsiedzieć żeby móc ubiegać się o obywatelstwo. Trzeba udowodnić że przez ten czas się pracowało legalnie, płaciło podatki, nie miało konfliktów z prawem, a wywiad środowiskowy niczego nie wykazał. Pozatym trzeba dobrze znać język i historię. U nas do 2012 też było ciężko dostać obywatelstwo ale PO zmieniło że po pół roku pobytu jak się ożenisz, czy tam wyjdziesz za obywatela polski dostajesz z automatu. Widać będą chcieli ratować gospodarkę imigrantami.

  Nie uważam żeby emigracja pomogła, wręcz pogorszy sprawę i spowoduje większy chaos. Islam jest teraz na etapie średniowiecza. Jeśli nie chcemy cofnąć się w czasie musimy rozwiązać ten problem. Gdzieś na sieci znalazłem że w jakimś kraju że szariat podciągnięto pod systemy totalitarne.

 15. Aida 31.01.2013 19:55

  Jakieś grupki skrajnych muzułmanów szaleją a obrywa się wszystkim, stereotypy, schematy…

 16. Herstoryk 01.02.2013 01:01

  Nie tak dawno temu trójki parafialne wykupywały w kioskach prezerwatywy i niszczyły, “wierni” demonstrowali przed kinami wyświetlającymi “Ostatnie Kuszenie Jezusa”, pan poseł wandalizował rzeźbę w Zachęcie. “Polityka” właśnie zamieściła artykuł o terroryzującym okolicę księdzu (http://www.polityka.pl/spoleczenstwo/artykuly/1534529,1,ksiadz—despota-strerroryzowal-mieszkancow.read). Numery wycinane na porządku dziennym przez innych księży katolickich i co gorliwszych parafian zwłaszcza “rodzinnych” są na porządku dziennym. A Wy (przynajmniej co poniektórzy) pyszczycie na muzułmanów w Londynie? Cudze chwalicie, swego nie znacie!
  Moje poglądy na “zagrożenie” Islamem zawarłem w artykule o Islamofobii na WM.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.