Miliony dawek Moderny zawieszone po odkryciu skażenia!

Opublikowano: 31.08.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1927

Dwa japońskie regiony zawiesiły stosowanie niektórych szczepionek Moderna COVID-19 po tym, gdy zauważono kolejne przypadki skażenia. Ogłoszenie, nadeszło zaledwie dzień po tym, gdy japońskie ministerstwo zdrowia poinformowało, że bada śmierć dwóch mężczyzn, którzy otrzymali dawki z innych skażonych partii Moderny.

Prefektura Okinawa poinformowała, że ​​zawiesiła stosowanie szczepionek Moderna w głównym ośrodku szczepień w mieście Naha. Podobna decyzja została podjęta przez urzędników, w prefekturze Gunma, na północ od Tokio. Stosowanie szczepionek Moderna, zostało zupełnie wstrzymane w Okinawie, podczas gdy region Gunma zapowiada korzystanie z partii Moderna, które nie zostały dotknięte incydentem.

Zakażenie w Okinawie i Gunmie nastąpiło tuż po zawieszeniu 1,63 miliona dawek w całej Japonii. Przyczyną takiego stanu, jest śmierć dwóch mężczyzn w wieku 30 i 38 lat, którzy zmarli w sierpniu po przyjęciu drugiej dawki Moderny. Potwierdzono, że wstrzyknięto im jedną z trzech partii zawieszonych przez rząd w czwartek.

Japońskie ministerstwo zdrowia poinformowało, że bada przyczynę śmierci i nie wiadomo, czy istnieje związek przyczynowy ze szczepionką. Charakter cząstek znalezionych w fiolkach, które zostały wyprodukowane w Europie, nie jest jeszcze znany (według innych źródeł informacji, w szczepionkach wyprodukowanych z Hiszpanii wykryto cząsteczki stali, wcześniej informowano, że w Hiszpanii odkryto w fiolkach szczepionek Moderny magnetyczny grafen – przypis WM). Moderna i jej japoński dystrybutor Takeda w wspólnie bronią się przed oskarżeniami informując że: „W tej chwili nie mamy żadnych dowodów na to, że zgony są spowodowane szczepionką Moderna COVID-19 i ważne jest przeprowadzenie formalnego dochodzenia w celu ustalenia, czy istnieje jakikolwiek związek. Fiolki zostały wysłane do wykwalifikowanego laboratorium do analizy, a wstępne wyniki będą dostępne na początku przyszłego tygodnia”.

Hiszpańska firma farmaceutyczna ROVI, odpowiedzialna za produkcję tej partii, w czwartkowym oświadczeniu przyznała, że bada przyczynę skażenia, a dawki były dystrybuowane tylko w Japonii. Przedstawiciele firmy przypuszczają, że problem mógł powstać na jednej z linii produkcyjnych. Zgodnie z najnowszymi informacjami, kolejny milion dawek został tymczasowo zawieszony, po tym gdy skażenie zostało zidentyfikowane w większej liczbie partii.

Autorstwo: M@tis
Na podstawie: Japantimes.co.jp, Reuters.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Admin WM 02.09.2021 07:25

  Według strony https://asia.nikkei.com/Spotlight/Coronavirus/COVID-vaccines/1.6m-Moderna-doses-withdrawn-in-Japan-over-contamination szczepionki zanieczyszczone są cząsteczkami stali. Niedawno informowano, że w Hiszpanii znaleziono w nich grafen o właściwościach magnetycznych.

 2. Foxi 02.09.2021 17:28

  Firma “Moderna” dotychczas nie wprowadziła na rynek żadnego leku ani nawet suplementu, ani nic, jedynym produktem tej firmy “krzak” jest owa niesławna szczepionka. Dlaczego takie fakty są ukrywane?
  A tu widać co potrafi ten produkt uczynić z ludźmi:
  https://www.bitchute.com/video/0Fh3OVXYM4Xr/
  najlepsze momenty 17 24 33 35 minuta, proszę to naukowo skomentować zwłaszcza tego pana z 17 minuty. Pytanie; co to jest pod skórą co wyraźnie reaguje na magnes neodymowy i widać to “coś” wizualnie?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.