Międzymorze pod patronatem USA i walka z niemieckim faszyzmem IV Rzeszy

Opublikowano: 05.07.2017 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 655

Niemieccy faszyści wykorzystują imigrantów do rozpętania III wojny światowej. UE przybiera znamiona IV Rzeszy, a Niemcy przymuszają Europejczyków do budowania obozów, w których prześladowani są chrześcijanie, gwałcone kobiety i dochodzi do licznych podpaleń.

Najeźdźcy wprowadzają swoje prawa i dochodzi do walki cywilizacyjnej. Światu grozi wybuch III Wojny Światowej! Pojawia się jednak nadzieja na zatrzymanie niemieckiego faszyzmu. Dochodzi do zmiany rozkładu sił na geopolitycznej szachownicy świata.

Dowództwo NATO zostaje przeniesione z Niemiec do Polski, a Polska jako lider regionu i inicjator idei Międzymorza staje się europejską stolicą bezpieczeństwa.

Polityka USA stanowi zagrożenie dla zglobalizowanej światowej gospodarki, z której korzyści czerpią Niemcy, a prezydent Trump zamierza spotkać się w Polsce z prezydentem Dudą i przywódcami państw Międzymorza w przeddzień szczytu G20 i wizytą w Niemczech.

Świat wchodzi w erę Identytaryzmu, a prawda o najeździe wychodzi na jaw. Czy uda się go zatrzymać, a Międzymorze pod patronatem USA pokona niemiecki faszyzm IV Rzeszy i wybuch i III Wojny  Światowej?

NIEMIECCY FASZYŚCI DĄŻĄ DO ROZPĘTANIA III WOJNY ŚWIATOWEJ – DLACZEGO NISZCZĄ EUROPĘ? 

Podręcznikowa wojna kojarzy się ludziom z jej wypowiedzeniem i działaniami zbrojnymi, ale tak jak zmieniają się czasy, tak również zmieniają się taktyki prowadzenia wojen. Żyjemy w czasach zimnej wojny, której choć Niemcy nie wypowiedzieli pozostałej części Europy, to jednak zalewają nas falą najeźdźców i wykorzystują.

Tak jak podczas II wojny światowej budowali obozy zagłady na naszych ziemiach i mordowali ludność cywilną, tak teraz nawołują do Europejczyków, by tak jak Niemcy, tworzyli obozy dla uchodźców, gdzie jak wiadomo trwają prześladowania chrześcijan, a najeźdźcy wprowadzają swoje prawa i mordują niewinnych. Nie dziwi zatem, że ludzkość znów zaczyna nazywać ich faszystami.

Który prezydent ośmieliłby się wprost powiedzieć o jakimkolwiek państwie, że jest złe? A jednak Trump bez ubierania słów w politycznie poprawny bełkot stwierdził, że Niemcy są złe! Jeśli nie zatrzymamy tego, co zaplanowali dla Europy, dojdzie do jeszcze większej rzezi, niż ta, która już się rozpoczęła…

IV RZESZA NIEMIECKA – EKSPLOATACJA I DEGENERACJA EUROPEJSKIEJ WSPÓLNOTY NA RZECZ SOJUSZU Z ROSJA

UE nie bez powodu nazywana jest IV Rzeszą Niemiecką. Choć powstała w celu zjednoczenia i współpracy państw europejskich mając zapewnić im bezpieczeństwo, zdegenerowała się pod niemieckim prymem narzucającym wszystkim jedną walutę. Euro okazało się bardzo niekorzystne dla niektórych państw, choć Niemcy zrobili na nim dobry interes.

Kolejnym gwoździem do trumny stał się niemiecki nakaz przyjmowania “uchodźców”, czym „supermocarstwo” doprowadziło do humanitarnej katastrofy w Europie, wzmożonych ataków terrorystycznych i wewnętrznych podziałów w strukturach unijnych.

Nasi dawni zaborcy pod humanitarnym płaszczem obłudy uczą nas tolerancji i mówią o demokracji, choć nie pytali innych o zgodę. Rozpoczął się najazd wrogich kulturze europejskiej imigrantów ekonomicznych. Gdy Niemcy przestali sobie radzić z napływem obcokrajowców, postanowili zrzucić odpowiedzialność na całą Unię Europejską czym doprowadzili do upadku jej założeń i braku bezpieczeństwa.

Niemcom i Francji udało się też pozbyć z unijnej wspólnoty Wielkiej Brytanii, która miała silne więzi ze Stanami Zjednoczonymi nakładającymi sankcje na Rosję. Kraje, które przyjęły wspólną walutę Euro, zostały już przez Niemcy wyeksploatowane. Przyszedł zatem czas by pogrążyć Europę w chaosie, skłócić narody, zniszczyć europejską wspólnotę i przyjąć sojusz z Rosją, z którą Niemcy łączą wspólne interesy.

STARCIE CYWILIZACYJNE I KRWAWA RZEŹ W NOWYCH OBOZACH TERRORU

Od czasów II WŚ, gdy Niemcy przerabiali Polaków na mydło i tworzyli na naszych ziemiach obozy zagłady w bestialski sposób mordując polską ludność, nie nauczyli się litości. Wciąż zamykają ludzi w obozach tylko zamiast mordować, czekają aż wymordują się sami. W niemieckich azylach dla imigrantów dochodzi bowiem do licznych podpaleń i mordów.

Z jednej strony Niemcy nawołują do tolerancji kulturowo-religijnej dla przybywających muzułmańskich obcokrajowców, a z drugiej legalizują homoseksualne małżeństwa, co jak wiadomo godzi w wiarę tych, dla których chcą być tacy tolerancyjni. Czyż nie są to specjalne działania mające na celu wywołać wojnę cywilizacyjną?

Skontrastowanie tolerancji multikulturowej z tolerancją dla małżeństw homoseksualnych jest niczym innym jak tykającą bombą zegarową, która ma na celu przyśpieszyć i nasilić rzeź, która i tak już trwa! To tak jakby w jednym mieszkaniu zameldować dwóch ludzi o zupełnie innych wartościach, którzy szczerze się nienawidzą i każdemu z nich powiedzieć, że on tu rządzi, a potem czekać aż jeden pozbędzie się drugiego.

NIEMIECKI FASZYZM DAWNIEJ I DZIŚ – CZYSTOŚĆ KRWI I WYKORZYSTYWANIE LUDNOŚCI KRAJÓW TRZECIEGO ŚWIATA DO WYWOŁANIA KONFLIKTU

Choć to nam zarzuca się, że jesteśmy rasistami bo nie zapraszamy odmiennych kulturowo nacji, to w rzeczywistości właśnie Niemcy wykorzystują ludność krajów trzeciego świata do realizacji własnej polityki. Jeśli faktycznie zależałoby im na pomocy ludziom, którzy naprawdę  są prześladowani i nie mają możliwości ucieczki, udzieliliby jej tam, gdzie jest potrzebna by poszkodowani mogli żyć godnie we własnych ojczyznach.

Ludność krajów trzeciego świata od dawna jest wykorzystywana bo bogata północ eksploatuje biedne południe okradając je ze złóż i testując leki. Niemcy nie są wyjątkiem. Chcieli uchodźców jedynie ze względu na niż demograficzny, tanią siłę roboczą i upadek demokratycznych społeczeństw, które ciężko przywrócić do polityki autorytarnej.

Gdy przestali sobie radzić z napływem międzykontynentalnym i najazdem licznej ludności, oczekują byśmy wolnych ludzi, którzy za cel swej wędrówki wybrali bogate Niemcy, siłą trzymali w Polsce i innych państwach mało atrakcyjnych dla imigrantów ekonomicznych?

Tak jak podczas II WŚ wprowadzali nas do komór koncentracyjnych i mordowali, tak dziś nawołując ludność krajów trzeciego świata do pokonywania niebezpiecznej i często nielegalnej eskapady ku lepszemu życiu, właśnie oni stali się odpowiedzialni za każde dziecko utopione  podczas tej podróży!

Odpowiedzialni będą również za każdy zatopiony okręt, gdy europejska ludność przestanie sobie radzić z falą nieproszonych i nielegalnych najeźdźców, którzy dobijają do jej granic.

Walka bowiem wcale nie toczy się o sprawiedliwość, lecz wyzysk, a obcokrajowcy, którzy starają się o niemieckie obywatelstwo muszą wykazać, że są potomkami Niemców. Dla nich nadal ważna jest zasada „Prawa Krwi”, jak było za czasów hitleryzmu i faszyzmu.

A skoro czystość krwi nadal jest dla Niemiec priorytetem, można domniemywać, że prędzej czy później pozbędą się ludności, której nie przyjmują z dobrego serca, lecz chęci wykorzystania. Ale czy w ogóle moralnym i logicznym jest by ludzie, którzy dzielą mieszkańców własnego państwa na Niemców pełnej krwi i obywateli ćwierć krwi czy „Niemców drugiego sortu”, uczyli innych tolerancji?

KONSEKWENCJE POLITYKI – INWAZJA NAJEŹDŹCÓW, ROZPAD UE, KRWAWE WOJNY DOMOWE I KONFLIKT CYWILIZACYJNY

Niemcy jeszcze nie spłacili nas za zburzenie stolicy naszego kraju, a już rozpętują kolejną wojnę. Podczas ich agresji na Polskę w czasie II wojny światowej została zniszczona nie tylko Warszawa, ale i przemysł kolejowy oraz energetyczny, a straty szacuje się na 3 biliony zł. Kolejna wojna przybiera znamiona starcia odmiennych cywilizacji.

„Humanitarne” działania Niemiec w sprawie „uchodźców” przynoszą jednak więcej szkód niż pożytku, a przenoszenie konfliktu z regionów ogarniętych wojną do Europy nie ma nic wspólnego z miłosierdziem i godzi w całą ludzkość. Takie działania jedynie zaostrzają konflikt cywilizacyjny i nie mają nic wspólnego z ucieczką ludności przed wojną przybierając znamiona najazdu.

Nawet afrykański kardynał Peter Turkson apeluje o powstrzymanie emigracji z Afryki informując Europę, że w większości krajów nie ma takich wojen, które w sposób bezwzględny zmuszałyby ludzi do ucieczki. Potwierdza to, że imigranci, którzy masowo docierają do Europy i przyjmują zasiłki socjalne w ramach statusu „uchodźcy”, wcale uchodźcami nie są. Wśród nich są również terroryści, a nowi „Europejczycy” domagają się respektowania ich praw i religii, co już stanowi znamiona najazdu.

Konsekwencją starcia odmiennych cywilizacji w najlepszym wypadku będzie islamizacja samych Niemiec czy Francji i rozpad struktur unijnych na rzecz nowych sojuszy, które będą w stanie zabezpieczyć europejską kulturę przed naporem najeźdźców.

W najgorszym znów dojdzie do apartheidu, państw policyjnych, zamachów terrorystycznych i krwawych wojen domowych, co przecież już ma miejsce we Francji. Mieszkańcy demokratycznych państw wreszcie zrozumieją, że malowanie kredkami na asfalcie nie uchroni ich przed atakami terrorystycznymi i inwazją. Państwa pogrążą się w chaosie i konfliktach wewnętrznych, a ataki terrorystyczne zaczną przybierać znamiona rzezi na jeszcze większą skalę nich dotychczas.

We Francji znów dojdzie do krwawych rewolucji, a niemiecki lud zacznie pragnąć Rex Mundi i kolejnego „bohatera” pokroju Hitlera, który nie dość, że rozpętując wojnę uratował niemiecką gospodarkę, to jeszcze zadbał o czystość rasy robiąc etniczne czystki i mordując znienawidzonych przez niego Żydów i Polaków.

STARCIE CYWILIZACYJNE OPŁACA SIĘ RÓWNIEŻ GLOBALISTOM

Ale wywołanie konfliktu w Europie i starcie cywilizacyjne jest na rękę nie tylko niemieckim faszystom. Zarobią na tym również globaliści i mafie farmaceutyczne, która od dawna wykorzystują nie tylko ludność krajów trzeciego świata, ale i całą ludzkość. Choć wyrób leków jest znacznie tańszy niż ich rynkowa cena, to ludzie i tak zapłacą krocie by żyć więc ceny mogą być nieadekwatne do rzeczywistości. Jest to wyzysk ludzkości przez globalistów. Warto jednak zadać pytanie czemu wciąż pojawiają się nowe choroby jak AIDS, skoro kiedyś HIV atakował jedynie małpy?

Pomijając mutowanie wirusów powstające z wielkimi ruchami ludności z jednych miejsc świata do drugich (co również zachęca globalistów do realizacji polityki multikulturowej), choroby  jak i drogie leki, tworzą właściciele tego świata czyli globaliści trzymający w dłoni cały przemysł farmaceutyczny. To im opłaca się konflikt cywilizacyjny i rozprzestrzenianie chorób na coraz większe obszary.

Zagrożenie pandemią i ogniska wirusa Zika pojawiły się po wypuszczeniu genetycznie zmodyfikowanych komarów w 2015r. Wirus rozwinął się w Brazylii, poprzez Amerykę Łacińską skąd rozprzestrzenia się na resztę świata. Podobnie było z HIV, na który wcześniej chorowały tylko małpy. Najpierw zaraża się i testuje leki na ludności trzeciego świata, a potem zarażoną i wyzyskiwaną ludność ściąga się do Europy by rozprzestrzenić choroby na skalę całego świata. Na rozwijających się i wolnych społeczeństwach ciężko byłoby zarobić tyle, ile można zarobić na chorych, upadających i pogrążonych wojnami, którymi znacznie łatwiej manipulować i sterować.

POLSKA ZAGROŻONA – KOD I PO NIEMIECKIMI BOJÓWKAMI, GROŹBY ŚMIERCI I ZDRADA STANU

Polska, choć znacznie bezpieczniejsza od Francji czy Niemiec, a wreszcie Polska, która w przeciwieństwie do Francji nigdy nie znęcała się nad czarnoskórymi niewolnikami czy w przeciwieństwie do nazistowskich Niemiec, nigdy nie tworzyła obozów zagłady dla ludności cywilnej, również narażona jest na wrogą całej ludzkości i płynącą z Niemiec politykę, która prowadzi do przenoszenia i rozprzestrzeniania konfliktu oraz chorób z miejsc ogarniętych wojną i wyzyskiem.

Próbuje się nas przekonać do humanitarnych założeń i pobudek aktu skierowanego w całą ludzkość. Podczas gdy poznański imam terroryzuje Polaków grożąc nam śmiercią, nie widzące zagrożenia polskie radne, które są zdemoralizowane lewacką polityką zachodu, na znak tolerancji wobec islamskich „uchodźców” wkładają burki i tylko czekać aż zaczną przywdziewać również pasy szahida. Jedną z tak barwnych i tolerancyjnych postaci jest chociażby Urszula Niziołek-Janiak.

Naród coraz liczniej zaczyna nawoływać do delegalizacji partii takich jak PO czy KOD, które idąc za cytatem Mariana Kowalskiego: „na zamówienie obcych ambasad chcą obalić legalny rząd.” Zachęcają już nie tylko do multikulturowej polityki, która prowadzi do humanitarnej katastrofy, ale na znak solidarności z Bundestagiem , również do legalizacji małżeństw homoseksualnych. Logicznym jest, że wspieranie religii nie tolerujących mniejszości seksualnych, przy jednoczesnej legalizacji małżeństw homoseksualnych, doprowadzi do wzmożonych konfliktów i wojen domowych, ale przecież o to właśnie chodzi.

Zdrada stanu – bo inaczej nie można nazwać podważania decyzji państwowych i opinii niechętnego do przyjmowania uchodźców z Arabii i Afryki narodu polskiego – posuwa się już do tego, że politycy opozycji z prezydentem Gdańska Adamowiczem na czele, przy wsparciu zagranicznych kapitałów Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji (IOM) czy Biura Wysokiego Komisarza Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR) zamierzają na własną rękę sprowadzać imigrantów do Polski. Stawiają się ponad rząd i polski naród podkreślając, że są od nas bardziej odpowiedzialni.

Przemycanie do Polski imigrantów wbrew woli rządu i narodu, nie ma jednak nic wspólnego z miłosierdziem czy poczuciem odpowiedzialności, choć tak usprawiedliwia się politykę terroru. Na takie zapewnienia rozwiązanie satysfakcjonujące naród i wrogą Polsce i polskości opozycję, znalazł Patryk Jaki. Zaproponował aby każdy z 30 tysięcy członków PO przyjął po jednym uchodźcy do swojego domu.

12 APOSTOŁÓW NIEMIECKIEGO FASZYZMU – KŁAMSTWA PO I PRZYJMOWANIE NAJEŹDŹCÓW WBREW WOLI NARODU I RZĄDU POLSKIEGO

Choć rozwiązanie zaproponowane przez Patryka Jakiego, powinno zadowolić opozycję, politycy PO wolą jednak problem zrzucić na kościół. Choć znani są z drwin wobec katolickiego kościoła, w tym wypadku jednak chętnie cytując słowa papieża Franciszka i nawiązują do chrześcijańskich zasad miłosierdzia, o których mało jednak mają wiedzy.

Skoro prawdziwy katolik powinien okazywać miłosierdzie wszystkim bliźnim, to musi „nastawić drugi policzek” i wpuścić najeźdźców? Nie! Dla katolików najważniejsze jest przykazanie miłości, a skoro miłujemy ojczyznę, naród i pokój na świecie to nie powinniśmy rozprzestrzeniać konfliktu z regionów ogarniętych wojną na cały świat tylko pomóc potrzebującym tam, gdzie tej pomocy potrzebują!

Jeśli zależy nam na sprawiedliwości, należy skończyć z wyzyskiwaniem biednego południa na rzecz bogatej północy! Walczyć z wyzyskiem ludzkości przez globalistów! Aby młodsze pokolenia żyły w świecie wolnym od wojen musimy przeciwstawić się faszystowskiej polityce migracyjnej Niemiec, która krzywdzi nie tylko Europejczyków, ale też ludzi, którym rzekomo próbują udzielić pomocy!

Dlaczego mamy brać przykład z Niemiec i Francji robiąc z bezpiecznych państw arenę walk cywilizacyjnych i religijnych? Jeśli nie będziemy pomagać z mądrością, nie dość, że nie pomożemy prześladowanym ludnościom, sami skażemy na prześladowania młodsze pokolenia.

Chęć przyjęcia imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu wbrew woli narodu i rządu, wyraziło już dwunastu prezydentów polskich miast. Szybko jednak okazało się, że z dwunastu apostołów niosącą dobrą nowinę dla niemieckiej kanclerz, zostało jedenastu.

A i to może się zmienić biorąc pod uwagę kolejne kłamstwa opozycji, które działacze PO tworzą próbując otworzyć Polskę dla najeźdźców. Podobnie było z ks. Hieronimem Średnickim, który rzekomo po rozmowie z posłem PO Janem Grabcem, miał wyrazić chęć przyjmowania do parafii uchodźców.

WATYKAN WSPIERA NIEMCY JAK PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ – UPADEK MORALNY KOŚCIOŁA

Dlaczego papież nawołuje do przyjmowania najeźdźców i realizacji niemieckiej polityki prowadzącej do destabilizacji europejskiej kultury, poszerzania się konfliktów światowych i zagłady cywilizacji łacińskiej? Czy o tym mówi przykazanie miłości? Dlaczego taka narracja zamiast łączyć, dzieli nie tylko narody, ale i prowadzi do moralnego upadku i rozbicia całego kościoła, a z zakonów odchodzą księża z prawdziwym powołaniem, którzy kierują się przykazaniem miłości?

Jedną z odpowiedzi na zadane pytania można znaleźć w wypowiedzi byłego zakonnika – Jacka Międlara, który odejście z zakonu uzasadnił następującymi słowami: “Chcą zachować twarz, honor i wierność Jezusowi Chrystusowi oraz Jego Świętej Ewangelii, w związku ze złożonymi ślubowaniami, nie jestem w stanie łączyć Prawdy i Bożego Słowa, z liberalną narracją, w jaką środowiska żydowskie, gejowscy lobbyści, a zatem i moi przełożeni próbowali mnie wpisać. Zdradziłbym Chrystusa, gdybym ustąpił wobec wywieranych na mnie nacisków”.

Choć słowa te mogą wydawać się bardzo ostre, to trzeba jednak umieć oddzielić to co boskie, od tego, co ludzkie. Nawet Jezus wśród swych apostołów miał Judasza. Kościół nie pierwszy raz upada moralnie. Czy kupczenie odpustami lub krucjaty krzyżowe mające na celu gromadzenie majątku i wyzysk innowierców były zgodne z religią, którą wyznawał?

Nie zapominajmy, że katolicki kościół wspierał Hitlera i niemiecki nazizm! Klątwy, które Watykan rzucił na Polskę, nadal nie zostały zdjęte. Kto wierzy, ten nie potrzebuje sztucznych praw i ludzkich wyznaczników, bo one nie zawsze są zgodne z wiarą, o którą powinny walczyć.

Religia nie powinna być aparatem kontroli mas społecznych, choć tak właśnie jest. Trzeba brać to pod uwagę i kierować się własnym sercem i przekonaniami, a nie tym, co próbują nam wmówić lewaccy zwolennicy niemieckiego faszyzmu, którzy odwracając wszelkie wartości kłamiąc i manipulując.

NADZIEJA DLA EUROPY – IDENTYTARYZM, NOWA ŻELAZNA KURTYNA I WALKA GRUPY WYSZEHRADZKIEJ Z POLITYKĄ TERRORU

Odpowiedzią na propagowanie destrukcyjnych zasad niosących spustoszenie Europy jest Identytaryzm. Stanowi on nurt ideologiczny, który  początkowo rozwijał się jako negacja polityki gender i rewolucji seksualnej, które zdominowały Francję, Niemcy czy Holandię. Jego genezy można dopatrywać się od 2001 roku, gdy w wyniku ataku terrorystycznego zburzono wieże World Trade Center stanowiące symbol społeczeństwa budowanego na zasadzie tolerancji i wolności.

W 2012 roku nurt nabrał na sile objawiając się we Francji jako niezadowolenie  młodych pokoleń odartych ze swej kultury i historii. Charakter ogólnoeuropejski przybrał w 2015 roku jako odpowiedź na politykę proimigrancką Niemiec, które nie radząc sobie z asymilacją najeźdźców, zachwiały bezpieczeństwem sąsiednich państw. Dopiero liczne zamachy terrorystyczne we Francji, gdy po 13 listopada 2015 roku terroryści przypuścili ataki równolegle w różnych miejscach, zginęło 129 osób, 350 zostało zranionych, 80 trafiło do szpitala w stanie krytycznym, na ulicach pojawiły się wojska, a Francja ogłosiła stan wyjątkowy, społeczeństwa zaczęły rozumieć powagę sytuacji.

Identytaryzm oznacza identyfikowanie się z historią i kulturą oraz stanowi nową epoką ideologiczno-kulturową powstałą wśród wysokorozwiniętych społeczeństw Europejskich zagrożonych przez napływ obcej cywilizacji, która zagraża kulturze europejskiej i neguje jej zasady. Symbolem nurtu jest grecka litera LAMBDA, którą waleczni Spartanie oznaczali swe tarcze. Stanowi on zatem symbol walki w obronie cywilizacji Europejczyków. Głównymi zasadami identytaryzmu są zakazywanie sprzedaży ziemi cudzoziemcom, polityka prorodzinna oraz stawianie na rodzime technologie, przemysł, kapitał i banki. Za francuskich twórców nurtu uchodzą René Guénon i Jacques Maritain. W Polsce ideę identytaryzmu rozwinęli m.in. Stefan Kardynał Wyszyński czy Jan Paweł II.

Państwami, które jako pierwsze zaczęły realizować politykę nowego nurtu stały się państwa Grupy Wyszehradzkiej.  Gdy przywódcy państw i rządów na szczycie UE rozmawiali o kryzysie migracyjnym,  jako pierwsze sprzeciwiły się niemieckiemu terrorowi mówiąc „NIE” dla najazdu odmiennej etnicznie i kulturowo cywilizacji na Europę. Kiedy antyimigrancka i katolicka prawica zmiażdżyła partię wiodącą,  w Polsce pojawiła się polityka prorodzinna postulująca ograniczenie zagranicznej propagandy z zachodu, która propagowała faszystowską politykę Niemiec. Caritas Polska „Rodzina Rodzinie” otoczył opieką już 4247 rodzin z Syrii, ale odmiennych etnicznie i kulturowo imigrantów przyjmować nie chcemy i nie chcą ich też inne państwa. Węgrzy skutecznie zademonstrowali światu jak bronić się przed uchodźcami tworząc „Nową Żelazną Kurtynę”.

NATO, SPOTKANIE W POLSCE 12 PREZYDENTÓW PAŃSTW MIĘDZYMORZA PRZED G20 I WIZYTA TRUMPA – NOWY ROZKŁAD SIŁ W EUROPIE I OBRONA PRZED IV RZESZĄ

Ruch ten przybrał skalę masową w momencie objęcia władzy w USA przez identytarystycznego przywódcę – Donalda Trumpa.  On również przeciwstawił się polityce multikulturowej i pokazał jako człowiek kochający naród zmieniając Obama Care na opiekę zdrowotną dla wszystkich. Jako pierwszy powiedział wprost, że Niemcy są źli. Wspierając Polskę w walce z terroryzowaniem Europy przez Niemcy, postanowił przenieść dowództwo NATO z Niemiec do Polski, co pokazało nowy rozkład sił budujący się w stosunkach politycznych świata, będący również historycznym odzwierciedleniem nowej epoki. Polska stała się nową strażniczką bezpieczeństwa Europy Centralnej.

Podczas, gdy eurokraci tworzą iluzję bezpiecznej multikulturowej Unii Europejskiej bez granic i podziałów, prawdziwi identytaryści są sprawiedliwi i dbają o swoich. Unia Europejskiej pod niemieckim dyktatem stała się wyrodną macochą dla swych dzieci, dlatego nie dziwi, że Trump nie podał ręki kanclerz Niemiec. Jakby tego było mało, Niemcy obawiają się, że jego polityka może stanowić zagrożenie dla zglobalizowanej światowej gospodarki, z której Niemcy w ostatnich latach czerpały olbrzymie korzyści, stając się potęgą handlową na skalę światową. Przeraża ich również idea Międzymorza, której głównym inicjatorem jest Polska, a która wpisuje się również w politykę USA.

Donald Trump pojawi się w Polsce już jutro, czyli w przeddzień szczytu G20 i przed wizytą w Niemczech. Jego spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą i przywódcami dwunastu państw Międzymorza jest wręcz manifestacją niechęci w stosunku do faszystowskiej polityki Niemiec i zademonstrowaniem, że to Polska staje się liderem regionu, z którym warto rozmawiać. Wsparcie amerykańskiego mocarstwa w stosunku do współpracy bloków państw Międzymorza może skutecznie zapobiec zbudowaniu ogólnoeuropejskiej IV Rzeszy i hegemonii Niemiec.

Autorstwo: Paulina Matysiak
Źródła: PaulinaMatysiak2.wixsite.com, WolneMedia.net

OD AUTORKI

Więcej na temat idei Międzymorza znajdziecie TUTAJ.


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Maximov 05.07.2017 14:18

  Wow! Niezły stek bzdur!
  Tekst tendencyjny mający straszyć i dzielić Polaków.
  Aż nie wiadomo, od czego zacząć ale spróbuję.

  1) USA poprzez swoje wojny w obronie upadającego USD podpaliło Bliski Wschód. To im głownie (ale też Francji, Niemcom i UK) należy “podziękować” za kryzys imigracyjny. Gloryfikowanie teraz Trumpa i USA jest, co najmniej, śmieszne.

  2) Kościół KK to rak toczący polskie społeczeństwo, który nie pozwala Polakom przejrzeć na oczy. Trzyma ciągle Polaków w stanie ciągłego poczucia winy i w fałszywym przeświadczeniu, że modłami do jakichś hebrajskich bóstw będzie na świecie lepiej. Nie, nie będzie, dopóki ludzie się nie obudzą, pogonią mafię i zaczną realnie działać.

  3) Robienie z Niemiec najgorszego państwa W Europie jest, delikatnie mówiąc, niesprawiedliwe i po prostu kłamliwe. Owszem, mają swoje za uszami ale ktoś Niemcom udzielił ogromnych pożyczek na rozwój swojej gospodarki przed II wś. Ktoś pozwalał na łamanie traktatów rozbrojeniowych i ktoś ostatecznie nie zadziałał dostatecznie szybko we wrześniu ’39, choć mogło to zakończyć wojnę.

  4) Pretensje do innych państw o to, że uprawiają politykę (sojusz niemiecko-rosyjski) w interesie swojego kraju są śmieszne i żałosne. Rozumiem, że to przez zazdrość, bo w Polsce realizujemy politykę USA a wcześniej Niemiec. Rada jest prosta: trzeba być silnym bo tylko z silnym się liczą.
  Narzekanie nic nie zmieni.

  5) KOD i inne ruchy społeczne mają prawo działać, dopóki nie łamią prawa. Jeśli to zrobią trzeba prawo skutecznie egzekwować . To jest tak proste. Ja również uważam KOD za swojego rodzaju piątą kolumnę (po prostu PiS oderwał ich od żłobu) ale ich protesty w sprawie TK są w pełni uzasadnione.

 2. Wędrowny 05.07.2017 17:51

  Straszną naiwnością jest pogląd, że Trump przyjeżdża do Europy/Polski itp w jakichkolwiek sprawach innych niż dolar. Wszystkie pozostałe powody to tylko pozory albo tylko zakamuflowana droga ku celowi jakim jest DOLAR.

 3. tikale 06.07.2017 17:50

  Komuś coś się pomyliło to nie faszyzm tylko naukowy socjalizm ojciec założyciel UE to przecież komunista, a frakcji Trockiego.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.