Kanadyjska policja klimatyczna będzie uzbrojona

Opublikowano: 26.08.2022 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1248

Jak podaje portal “Counter Signal” na podstawie projektu budynków jakie zostały przekazane przez informatora rząd Trudeau chce powołać do życia policję klimatyczną, dysponującą bronią palną i zapleczem pozwalającym na przesłuchiwanie podejrzanych.

Ministerstwo Środowiska i Zmian Klimatu Kanady (ECCC) buduje nowy obiekt w Winnipeg, w którym znajdą się zbrojownia, pokoje przesłuchań, laboratoria biologiczne, biura relacji z mediami, „kontrolowane ciche pokoje” i pomieszczenia dla działań wywiadowczych.

Projekt rzuca światło na przyszłe plany Trudeau dotyczące egzekwowania przepisów dotyczących klimatu.

Według niedawno opublikowanego ogłoszenia na Indeed.com, Ministerstwo chce również zatrudnić funkcjonariuszy ds. „zanieczyszczeń” w ramach jednostki o upiornej nazwie „Dyrektoriat ds. Ochrony Środowiska”.

Jeśli emitujesz za dużo dwutlenku węgla lub używasz za dużo nawozów, możesz znaleźć się na celowniku komunistów klimatycznych — czytamy w The Counter Signal. Planowany obiekt ma mieć 50 000 stóp kwadratowych, pomieścić setki pracowników ECCC.

Ustawa o ocenie skutków (IAA), która została po cichu uchwalona w ostatnich dniach przyznaje rozległe uprawnienia. IAA upoważnia agentów Ministerstwa ds. Zmian Klimatu do wejścia na teren bez nakazu w celu „sprawdzenia zgodności lub zapobiegania niezgodności z [Ustawą]”.

Policja klimatyczna Trudeau może wejść do dowolnej lokalizacji obiektu, który ma wpływ na środowisko, aby zrobić zdjęcia, uzyskać dostęp do systemów komputerowych i urządzeń komunikacyjnych oraz „nakazać każdej osobie uruchomienie dowolnej maszyny, pojazdu lub sprzętu lub zaprzestanie jej obsługi”. Policja Klimatyczna może również całkowicie zabronić dostępu do danej lokalizacji.

Wydaje się, że to nie przypadek, że ta zbrojownia policji klimatycznej została umieszczona w sercu produkcji rolnej w Kanadzie. Ta informacja pojawia się zaledwie kilka dni po tym, jak agenci wysłani przez ECCC zostali oskarżeni o wkroczenie na prywatne grunty w Saskatchewan w celu pobrania próbek azotu.

Rząd Trudeau ogłosił niedawno politykę ograniczenia stosowania nawozów w kanadyjskich gospodarstwach rolnych o 30%.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

12

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.