Jodek potasu – znów nas oszukują

Opublikowano: 21.10.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2336

Czy to możliwe, że znowu staniemy się ofiarami manipulacji i oszustwa Ministerstwa Zdrowia – tym razem w kwestii tabletek z Jodkiem potasu? Prezydent Siemianowic Śląskich – Rafał Piech w swoim najnowszym wystąpieniu ujawnia nieścisłości jakie pojawiają się wokół tych tabletek.

Autorstwo: Rafał Piech
Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 21.10.2022 17:37

    Bo to ,,szczepionka,, tylko podawana doustnie,,

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.