Izrael zataił informacje o urazach po szczepieniach na Covid-19

Opublikowano: 15.09.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1541

Izrael zaszczepił miliony swoich obywateli przeciwko COVID-19 bez wiarygodnych danych dotyczących bezpieczeństwa i co gorsza, niedawno odkryto, że tak naprawdę izraelski rząd ukrywał informacje o niebezpieczeństwach szczepionek.

Dr Yaffa Shir-Raz, naukowiec z Uniwersytetu Haifa Health and Risk Communication Research Center, napisał w „Real Time Magazine” o czerwcowym spotkaniu na „Zoomie” zespołu badawczego izraelskiego Ministerstwa Zdrowia (IMOH). Zespół ten przeglądał odkrycia nowego systemu zgłaszania niepożądanych zdarzeń związanych ze szczepionkami, który został uruchomiony w grudniu, zastępując poprzedni dysfunkcyjny system.

Podczas spotkania specjalista pediatra prof. Mati Berkowitz, kierownik działu Farmakologii Klinicznej i Toksykologii Centrum Medycznego Shamir oraz jego personel, mieli za zadanie przeanalizować dane otrzymane od izraelskiego HMO Meuhedet od grudnia 2021 do maja 2022 roku.

Odkryli, że poważne zdarzenia niepożądane, takie jak zaburzenia miesiączkowania, neurologiczne skutki uboczne, urazy mięśniowo-szkieletowe, problemy żołądkowo-jelitowe, a także problemy z nerkami i moczem, były długotrwałe, a kilka raportów wykazało, że mogą trwać miesiącami a nawet rok.

Odkryli również nawracające zdarzenia i choroby, które pogarszają się po wielokrotnych dawkach szczepionek, co według Berkowitza podnosi związek przyczynowy między zdarzeniami niepożądanymi a zastrzykami „z możliwego na konkretny”.

„Tutaj będziemy musieli naprawdę przemyśleć sprawę medyczno-prawnie” – ostrzeżono. W przypadku kilku zdarzeń niepożądanych powiedziano, że wszystko jest w porządku i nadal zachęcali wszystkich do zaszczepienia się. „To znaczy, musimy się zastanowić, jak to napisać i jak poprawnie to przedstawić, żeby później nie było spraw sądowych” – stwierdził na nagraniu Berkowitz.

Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

13

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Foxi 15.09.2022 13:58

    “Po co dodatkowa PLANDEMIA? Do szpitali w DE zgłasza się tak dużo ludzi z problemami zakrzepicy i to nie tylko serca, bo to jest we krwi. Nie jestem lekarzem, ale moim skromnym zdaniem zwykłego obserwatora, czymś to wzbogacono, ponieważ w normalnej sytuacji byłyby teraz masowe badania przypadków śmiertelnych, a nie robi się niczego takiego! Podejrzewam wodorotlenek grafenu, który jest ostry jak brzytwa i niezniszczalny. Krąży sobie w żyłach, bo kiedyś z mięśni się tam dostanie, i tnie je od wewnątrz, a one chcąc się leczyć powodują jakby zbliznowacenia od środka, wtedy powstają zakrzepy. Żaden lekarz nie wie czego szukać, bo nikt go do tego nie przygotował… brak metod analitycznych. Jedynie wymiana całej krwi może coś pomóc i to szybko, bo to wewnętrzne cięcie będzie trwało całe życie ofiar. W Japonii rozbiła się jedna fiolka i w świetle jarzeniówek dosłownie zaczęła świecić! Tak naprawdę nikt tego *** nie przebadał… Nadmieniam, że każdy jest inny i ma różną odporność, u młodych krew płynie szybciej wiec chyba szkody mogą być większe? Wmówią ludziom, że to ich organizm sam „wyprodukował” i jest to racja, bo to jest w środku ich wewnętrznych naczyń krwionośnych. ZBRODNIA DOSKONAŁA. Śmierć tych ludzi jest tylko kwestią czasu, choć wielu przeżyje bo dostali placebo, którego podanie jest wymagane podczas przeprowadzania eksperymentów medycznych.”

  2. Baltazar Bombka 15.09.2022 21:50

    Jak można było dać się tak zbalamucic? Tego nie potrafię zrozumieć. Czy Ci ludzie na prawdę myśleli że jak sobie wstrzykną do krwioobiegu koktajl o niewiadomym składzie to obejdzie się to bez konsekwencji dla ich organizmów?

  3. Jefferson 16.09.2022 11:52

    Ależ oczywiście. Wykorzystano niemal nienaruszony autorytet szczepień jako takich i wrzucono konia trojańskiego. Taki trolling level ultra hard.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.