ID2020 wykorzystuje szczepienia do wszczepiania czipów

Opublikowano: 24.10.2019 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1830

Wszystko dzieje się dokładnie tak jak przewidywaliśmy. Wielkie firmy medyczne oficjalnie współpracują z branżą technologiczną w celu powiązania „szczepień” z cyfrową biometrią, co oznacza, że ​​ludzie będą wkrótce czipowani, śledzeni i ostatecznie kontrolowani za pomocą globalnej sieci identyfikacyjnej.

https://www.youtube.com/watch?v=tTFUYg1ZAFE

Sojusz ID2020, jak się go nazywa, to program tożsamości cyfrowej, którego celem jest „wykorzystanie immunizacji” jako sposobu na wszczepianie małych czipów w ludzkie ciała. We współpracy z Global Alliance for Vaccines and Immunizations, znanym również jako GAVI, rządem Bangladeszu i różnymi innymi „partnerami w rządzie, środowiskach akademickich i pomocy humanitarnej”, sojusz ID2020 ma nadzieję wprowadzić to znamię bestii jako sposób na śledzenie każdego człowieka na Ziemi.

Podobnie jak przy kolczykowaniu bydła, ten globalistyczny sojusz chce, aby wszyscy ludzie zostali „zaszczepieni” cyfrowymi, śledzącymi ich czipami, które stworzą system monitorowania w Nowym Porządku Świata, który pozwoli na łatwe zarządzanie populacjami. „Wdrażamy wybiegające w przyszłość podejście do tożsamości cyfrowej, które zapewnia jednostkom kontrolę nad ich własnymi danymi osobowymi, a jednocześnie opiera się na istniejących systemach i programach” – mówi Anir Chowdhury, doradca ds. Polityki w a2i, rządowym programie dostępu do informacji w Bangladeszu. „Rząd Bangladeszu uznaje, że projektowanie systemów tożsamości cyfrowej ma daleko idące konsekwencje dla dostępu osób do usług i środków do życia, dlatego jesteśmy zdecydowani by wdrażać to pionierskie podejście” – dodaje.

Chociaż poligony testowe programu ID2020 znajdują się głównie w Trzecim Świecie, to grupa twierdzi, że teraz współpracuje również z rządami w Stanach Zjednoczonych, aby rozpocząć czipowanie ludzi poprzez szczepienia. Na przykład w Austin w Teksasie populacja bezdomnych jest obecnie wykorzystywana jako kolektywna świnka morska do programu wszczepiania czipów ID2020, który według grupy pomoże „wzmocnić” bezdomnych, rzekomo dając im „kontrolę” nad ich danymi osobowymi. „Miasto Austin, ID2020 i kilku innych partnerów współpracuje z osobami bezdomnymi i usługodawcami, którzy współpracują w celu opracowania platformy tożsamości cyfrowej obsługującej blockchain o nazwie MyPass, aby umożliwić osobom bezdomnym posiadanie własnych danych osobowych” – pisze Chris Burt dla BiometricUpdate.com.

ID2020 zaszczepia czipami także uchodźców poprzez dwa nowe programy pilotażowe znane jako iRespond i Everest. Według doniesień, iRespond „poprawił ciągłość opieki” dla ponad 3000 uchodźców otrzymujących leki na przewlekłe choroby. Z drugiej strony Everest „pomógł w zapewnieniu dostępu do krytycznych dotacji na energię i szeregu dodatkowych usług z bezpiecznymi i zorientowanymi na użytkownika cyfrowymi tożsamościami bez potrzeby posiadania smartfona” – pisze Burt.

Wszystko to przygotowuje społeczeństwo na ostateczny przymus wszczepiania mikroczipów, które będą wymagane dla każdej osoby, która będzie chciała kupować lub sprzedawać. Chowdhury otwarcie przyznał to, stwierdzając, że systemy tożsamości cyfrowej będą konieczne, by “osoby fizyczne miały dostęp do usług i źródeł utrzymania”. Innymi słowy obecnie wdrażany jest globalny system identyfikacji, który ostatecznie będzie wymagany, aby ludzie mogli funkcjonować w społeczeństwie i ostatecznie przetrwać. Bez tych wszczepianych czipów ludzie nie będą mogli pracować, nie mówiąc już o wyżywieniu się, a wszystko to dzieje się na naszych oczach.

Należy pamiętać, że ID2020 jest częścią tak zwanego „REAL ID”, który wkrótce będzie wymagany dla tych, którzy chcą podróżować. Identyfikator REAL ID będzie również wykorzystywany jako metoda wprowadzania w życie obowiązkowych szczepień dla obywateli.

Autorstwo: Ethan Huff
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.